Володимир Шаран: «Наша збірна старалася, але цього замало»

Теми:
Володимир Шаран, Сборная Украины, Сборная Чехии, Лига наций

Відомий український тренер Володимир Шаран детально розібрав поразку підопічних Реброва у поєдинку проти Чехії.

Володимир Шаран

— Гру можна поділити на частини. За 23 хвилини збірна України тільки два-три рази перейшла центр поля. Ми намагались виходити через середній пас, з одного боку — це правильно, але чехи дуже агресивно зустрічали нашу збірну. Наш суперник дуже добре грав в єдиноборствах, вони пресингували й за кошт цього зловили кураж. На жаль, прикра помилка Миколи Шапаренка призвела до того, що ми пропустили перший м’яч.

Не знаю чому, але після забитого голу чехи намагались грати більш позиційно й перейшли в оборону. Наші хлопці молодці, що почали розігрувати, атакувати, грати агресивніше. Завдяки цьому й зрівняли рахунок у матчі. Отак можна розділити перший тайм на дві або ж, навіть, на три частини, тому що в кінцівці вирівняли гру. Ніби все нормально, але, на жаль, пропустили другий гол після навали збірної Чехії. Багато високих гравців суперника було у нашій штрафній, ми розуміли, що буде багато боротьби. Ми програли підбір м’яча в опорній зоні й нам забили вдруге. Все почалося з початку.

Другий тайм, ніби, розпочали непогано, були шанси для того, щоб зрівняти, наприклад, після штрафного, ще Забарний влучив у поперечину після стандарту, але це було в першому таймі. Тобто, гра вирівнялась і скажу, що наші хлопці непогано діяли. Але гравці Чехії більше були мотивовані після поразки від Грузії. І тут арбітр призначив прикрий 11-метровий удар — м’яч випадково влучив в руку Матвієнку.

Звичайно, ми могли зрівняти рахунок, а потім на куражі й вирвати перемогу у цьому поєдинок. Але футбол такий, що ось — 1:3. В кінці Судаков забив, а в компенсований час міг і забити вдруге. Наша збірна старалася, але цього замало. Чехія грала агресивніше, мала кращий вигляд в єдиноборствах і круто пресингувала, — сказав експерт.