«Динамо» стартувало в Лізі Європи з поразки. 1-й тур основного етапу. «Динамо» — «Лаціо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

Теми:
Динамо, Лацио, Лига Европы
Лига Европы Динамо Киев Лацио Рим 25 сентября 2024 в 22:00 668

Цього тижня відбуваються матчі 1-го туру основного етапу Ліги Європи сезону-2024/25. В одному з них у середу, 25 вересня, зустрічалися київське «Динамо» і римський «Лаціо». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у Гамбурзі на стадіоні «Фолькспаркштадіон».

Ліга Європи. 1-й тур основного етапу

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЛАЦІО» (Рим, Італія) — 0:3 (0:3)
Голи: Діа (5, 35), Деле-Баширу (34)

Попередження: Дубінчак (63), Михавко (90+3) — Романьолі (88)
Вилучення: Брагару (72, груба гра) — Нослін (82, груба гра)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 28.Себальйос (40.Біловар, 19), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 10.Шапаренко (15.Рубчинський, 64) — 7.Ярмоленко (К) (45.Брагару, 64), 76.Піхальонок (18.Андрієвський, 84), 22.Кабаєв (39.Герреро, 84) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 3.Дячук, 4.Попов, 20.Караваєв, 23.Малиш, 29.Буяльський.

«Лаціо»: 94.Проведель, 77.Марушич, 4.Патрік (К) (34.Хіла, 57), 13.Романьйолі, 3.Пеллегріні, 5.Весіна, 6.Ровелла, 7.Деле-Баширу (14.Нослін, 79), 20.Чауна (18.Ісаксен, 57), 9.Родрігес (10.Дзакканьї, 68), 19.Діа (11.Кастельянос, 68).
Запасні: 35.Мандас, 55.Фурланетто, 8.Гендузі, 29.Лаццарі, 30.Нуну Тавареш.

Матч розпочався для «Динамо» вкрай невдало: вже на 5-й хвилині зустрічі кияни пропустили. У цьому ігровому епізоді «Лаціо» вдало зіграв на підборі неподалік від штрафного майданчика «біло-синіх», Родрігес знайшов коридор для передачі на Діа і той ударом метрів із 14-ти відправив м’яч у нижній кут воріт Бущана — 0:1.

Надалі на полі точилася відносно рівна боротьба. Динамівці намагалися налагодити гру в атаці, але їхні дії виглядали сумбурно і містили багато технічного браку. А ось «Лаціо» на 28-й хвилині створив ще один гольовий момент — це Чауна завдав досить сильного удару з лінії штрафного майданчика, і Бущан не без зусиль у кидку відбив м’яч.

Ну а на 34-й хвилині римляни все ж розвинули свій успіх: унаслідок розсікаючої передачі через центральну зону Деле-Баширу вийшов на оперативний простір та ударом з лінії штрафного майданчика вразив ціль — 0:2. Не минуло й хвилини, як «Лаціо» оформив і третій гол — це залишений без опіки Діа без проблем ударом головою метрів із шести замкнув фланговий навіс — 0:3.

«Динамо» на все це відповіло лише ударом зі штрафного у виконанні Бражка, після якого м’яч летів у «дев’ятку» воріт Лаціо, але Проведель виручив свою команду, перевівши гру на кутовий. Також не можна не відзначити удар Ярмоленка з лінії штрафного майданчика, але і з ним воротар римлян впорався. У підсумку перший тайм так і закінчився з рахунком 0:3.

Після перерви гра особливо не змінилася. «Динамо», як і раніше, діяло сумбурно, а «Лаціо», навпаки, виглядав упевнено і спокійно. І на 61-й хвилині зустрічі римляни ледь не довели рахунок до розгромного: контрвипад італійської команди призвів до того, що Родрігес вийшов віч-на-віч із Бущаном і спрямував м’яч у стійку; потім відбувся удар на добивання — і тут уже «біло-синіх» виручив Тимчик, вибивши м’яч із лінії воріт.

До всього іншого, на 72-й хвилині матчу динамівці залишилися вдесятьох — за гру з ризиком нанесення травми червону картку отримав Брагару. Утім, через десять хвилин команди знову були в рівних складах: у «Лаціо» був вилучений Нослін. Ну а з точки зору гри жодна з команд нічого путнього в атаці не створила, за винятком удару Андрієвського Андрієвського, з яким впорався Проведель. У підсумку, матч так і завершився великою перемогою римлян із рахунком 3:0.

У наступному турі основного етапу Ліги Європи на «Динамо» чекає виїзний матч із німецьким «Гоффенгаймом». Цей поєдинок відбудеться 3 жовтня в Зінсгаймі.