Кваліфікація Євро-2025 (U-21). Англія (U-21) — Україна (U-21) — 2:1. Михавко відзначився голом (ВІДЕО)

Теми:
Тарас Михавко, Молодежная сборная Украины

У п’ятницю, 11 жовтня, молодіжна збірна України провела свій черговий матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — в гостях, проти «молодіжки» Англії.

Відбірковий цикл Євро-2025 (U-21). Група «F»

АНГЛІЯ (U-21) — УКРАЇНА (U-21) — 2:1 (0:0)
Голи:
Макейті (88, 90+2) — Михавко (71)

Україна (U-21): Нещерет, Вівчаренко, Михавко, Мельниченко, Крупський (Брагару, 46), Ярмолюк, Федор (Яцик, 72), Очеретько, Хлань (Смоляков, 56), Краснопір (Горбач, 56), Волошин (Квасниця, 84).

Англія (U-21): Траффорд, Грей (Роджерс, 63), Гарвуд-Белліс, Квонса, Голл, Філоджін (Айлінг-Джуніор, 84), Макейті, Мортон (Андерсон, 78), Гіншелвуд (Скарлетт, 84), Жіро-Хатчінсон (Гіттенс, 64), Делап.

У першому таймі господарі мали повну перевагу — вони завдали по воротах Нещерета сімох ударів (один у площину), а наші не спромоглися відповісти жодним. Підопічні Бена Футчера створили три дуже небезпечні моменти, а найбільшу загрозу ніс Жіро-Хатчінсон. Його ударам на 16-й та 45-й хвилині лише трохи не вистачило влучності. Ще в одному випадку, після удару Макейті, врятував наш голкіпер.

Після перерви українці явно додали в атаці, і моменти почали виникати вже біля воріт обох команд. На удар Волошина суперники відповіли шансами для Макейті та Філоджіна. А на 71-й хвилині підопічні Унаї Мельгоси повели в рахунку. Очеретько подав кутовий до дальньої стійки, і Михавко класно зіграв головою.

Утім, англійці змогли не лише відігратися. На 88-й хвилині Макейті чудово виконав штрафний удар і відновив рівновагу, а на другій компенсованій хвилині він оформив дубль і приніс перемогу своїй команді — 2:1.

Таким чином, збірна України U-21 зазнала першої поразки у відбірній групі «F», попри це, вона має путівку до фінального турніру. Жеребкування відбудеться 3 грудня в Братиславі.