Бартулович пояснив, чому Супряга пропустив матч із «Кривбасом», а Беніто в цій грі вийшов лише на заміну в другому таймі

Теми:
Владислав Супряга, Беніто, Заря, Кривбасс, Чемпионат Украины
Чемпионат Украины Заря Луганск Кривбасс Кривой Рог 20 октября 2024 в 18:00

Два футболісти київського «Динамо» — нападник Владислав Супряга та півзахисник Беніто, які нині виступають на правах оренди в луганській «Зорі», не отримали повної ігрової практики у вчорашньому матчі своєї теперішньої команди з криворізьким «Кривбасом» (0:1) у 10-му турі чемпіонату України.

Младен Бартулович. Фото — Ю. Юр’єв

Супряга взагалі не потрапив до заявки луганчан на цей поєдинок, а Беніто вийшов на заміну на 68-й хвилині зустрічі. Чому так сталося, пояснив наставник «Зорі» Младен Бартулович.

«Супряга захворів цього тижня, а Беніто відіграв 30 хвилин. Ми очікували більшого від нього, більше тиску, більше гри як другого нападника. У нього так і не було жодного моменту, тому що „Кривбас“ грав дуже компактно в обороні», — сказав Бартулович на післяматчевій прес-конференції.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)