Владислав Ващук: «Настрій у «Динамо» був не дуже такий, щоб вигравати цю гру»

Теми:
Владислав Ващук, Динамо, Рома, Лига Европы
Лига Европы Рома Рим Динамо Киев 24 октября 2024 в 19:45 387

Екс-захисник київського «Динамо» Владислав Ващук прокоментував поразку киян від «Роми» (0:1) в Лізі Європи.

Владислав Ващук

— Якщо на 15-й хвилині футболіст «Динамо» перехопив мʼяч й просто вибив його вперед без якогось пресингу, відбився, то що можна сказати? Це, здається, Біловар був. Настрій у нього був не дуже такий, щоб вигравати цю гру.

«Рома» забили тільки один гол, й той з пенальті. Хотіли перевернути гру потім, але десь не вдавалось. Михавку треба трохи заспокоїтись, перемкнутись. Якісь такі помилки — то позиційно, то за труси хапає. Хто з ним поряд грає, не відчуває від нього надійності. Він грає сам по собі. Не грає з партнерами. Це питання досвіду, але всі хочуть результат уже зараз. Так було завжди. Ніхто не дивився на вік чи ріст.

Загалом не можу сказати, що результат гри в Римі закономірний. «Рома» грала так, як їй й потрібно було. А «Динамо» треба було виривати своє. Можливо, це повʼязано з підготовкою до «Шахтаря», але в цілому і «Динамо», і «Шахтар» програли 0:1, тому до дербі готові. Очікую від нього боротьбу і зарубу, бо всі хочуть виграти. Хто сильніший духом, той і переможе. Перші 15-20 хвилин матчу покажуть. Кому віддю перевагу? Звісно, що «Динамо», — сказав Ващук.