У неділю, 8 грудня, у матчі 16-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 3:0 обіграло «Олександрію». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Чотири очки у двох матчах з «Олександрією» — це нормальний результат?
— Перш за все, вітаю всіх уболівальників «Динамо» з перемогою!
Багато було розмов навколо наших матчів з «Олександрією». До першого з цих поєдинків ми готувалися в досить непростих умовах. Безумовно, одне очко в Олександрії — не те, на що ми розраховували, але умови і ситуація, в яких ми готувалися до цієї гри, були не на нашу користь.
На підготовку до другого матчу в нас було на один день більше, ніж у випадку з попередніми іграми. І це було нам на руку. Хоча, сьогоднішні заміни в кінцівці матчу були вимушеними, хлопці їх самі просили. Навантаження є, втома є, хочемо ми того чи ні. Це факт, який ігнорувати не вийде.
З одного боку, ми розчаровані, що в першому матчі з «Олександрією» ми не перемогли, але, з іншого, сьогоднішня гра показала: якби ми були із суперником в однакових умовах перед першою зустріччю, то та гра була б зовсім іншою.
— Чи є у вас ще бажання боротися за топ-24 в основному етапі Ліги Європи?
— Ми будемо в кожному матчі грати виключно на перемогу. Стратегія і тактика можуть бути різними, різними можуть бути обставини і ситуації, але «Динамо» (Київ) завжди гратиме на перемогу.
— Яка ситуація з Шапаренком?
— Він перехворів і зараз у нього є невеликі ускладнення. Ми сподіваємося, що лікарі нам дозволять його використовувати і сам Шапаренко насамперед буде готовий, але ризикувати гравцем ми теж не хочемо. Прекрасно розуміємо, що здоров’я має дуже велике значення. Я дуже сподіваюся, що Шапаренко незабаром буде готовий і посилить нашу команду. Точно так само, як і Піхальонок.
— Перший гол — це напрацьоване виконання стандартного положення?
— Ми відпрацьовуємо багато нюансів у тренувальному процесі. Як в обороні, так і в атаці. На жаль, у попередніх матчах нам не вдавалося цим користуватися, але після внесення певних коректив ці напрацювання сьогодні зіграли свою роль. Це прекрасно, так і має бути.
Взагалі, реалізація моментів сьогодні в нас була на досить високому рівні. Це те, чого нам не вистачило в матчі з «Колосом». Так, можливо, у тій грі нам не вистачало емоцій і свіжості, але ми мали достатньо можливостей, щоб перемагати. На жаль, тоді нас підвела реалізація.
Можу лише привітати вболівальників «Динамо» із сьогоднішньою перемогою. Рухаємося далі.
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олександрії» Руслана Ротаня >>>
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
09.12.2024 16:57
По реализации сыграли хорошо.но в обороне были несколько провалов.Хорошо что так всё сложилось.Ладно.двигаемся дальше,ещё тяжёлые игры будут.Ближайший поединок покажет на что мы наиграли.
- -1
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
09.12.2024 11:36
Согласен с СаШо. Один личный день на восстановление - это много значит! Вчера команда выглядела намного свежее. Поэтому и игра получилась, и есть результат
- -1
-
Bob Marek
- Старожил
09.12.2024 11:35
Главное, чтобы почаще радовали своих болельщиков. И не ссылались бесконечно на трудности. Условия для Вас создали лучше, чем для народа. В Европе некоторые проводят по 95 матчей за сезон.
- 0
-
WovKA60 Р(WovKA60)
- Наставник
09.12.2024 10:17
Ванат молодець, зіграв спокійно і впевнено! Вітаю всіх з перемогою!
- 0
-
mykola9709
- Читатель
09.12.2024 09:15
Наразі Шахтар набирає оборотів, Олександрія нічим не хуже від Динамо, а Динамо поки нічим не краще від Олександрії, це підтверджують ігри в Євро кубках, ігри з Рухом, Колосом, Шахтарем та з Олександрією. Хто буде першим, а хто другим, ще рано говорити.
- -2
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
09.12.2024 08:48
Нарешті без проблем. Так би завжди
- 1
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
09.12.2024 08:39
Наверное это была одна из лучших игр в этом сезоне. Просто и качественно.
- 0
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
09.12.2024 06:09
Я такий радий, що наші нарешті виграли у довчора непереможеної команди цього чемпіонату! Аж смішно, що зараз таке так радує. Сподіваюсь на поступове відродження славного ДК!
- 0
-
Serg Sagan(zorro76)
- Опытный писатель
08.12.2024 23:40
Сьогодні на полі була команда і було бажання перемоги
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
08.12.2024 23:10
Чудовий матч, гарні голи. Всіх з перемогою!
- 0
-
Володимир
- Читатель
08.12.2024 22:56
Головне не було переїздів, нормальне поле та й рідні стіни допомогли... Та й старались краще!
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
08.12.2024 22:40
Что, Шовковский опять не физрук? :)
- -1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
08.12.2024 23:08
Просто флюгеры пока помалкивают, завтра начнут просыпаться, изображая глубокий анализ игры, проведенный во сне :)
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
08.12.2024 23:31
С нетерпением жду "тактических картинок" :).
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.12.2024 01:19
Та вони ж вроді як і хочуть бігти а потім віддають мяч супернику,бють куди полпало,особливо Тимчик це класно робить,або на повному ходу,тоді коли поряд несуться декілька своїх а чужих менше,не шукають як віддати а розвертаються,Кабаєв декілька раз так робив, і Волошин та й інші Це трішки бісить Я розумію що обрізки з нашими захисниками ще жах,але як же тоді забивать?
- 1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
09.12.2024 10:00
Трошки дивний коментар. Безсонов і Решко зовсім в такий футбол не грали. Дійсно . захисник отримував м*яча і віддавав любому (!) півзахиснику. А той кидав у відрив нападаючого. Блохіна, Юрана чи Шацького. Зараз же Шовковський заставляє гравців виходити з під пресинга через пас. А нинішні гравці далеко не рівня Безсонову і К*. Все повторяється з матчу в матч як під копірку. Пару пасів між собою під пресингом і передача Бущану. А той в попихах - в аут. А часто просто віддаємо м*яча супернику біля своїх воріт. Бо європейську команди , це не українські. У всіх ейфорія від перемоги . *От сьогодні зіграли!* Та не ми зіграли класно, а Олександрія зіграла на багато слабше . ніж вдома. В Олександрії вони б ніколи не дозволили так забити Ванату другий м*яч! Вони кидались під удари . преснгували по всьому полі! Подивіться по 5хв із двох матчів і ви відразу побачите велику різницю. В Олександрії Ротань постійно був у грі. Лава запасних *бурлила*, Всі підбадьорювали один одного. А от вже в Києві вони вели себе так . як Динамо у них в гостях. Тихенько. без особливих емоцій. Плюс до цього. Динамо почало грати довгими передачами(сам Буяльський сказав про це), А косяків у Динамо (особливо до забитого м*яча) було достатньо. Накінець забив Попов. Єдиний футболіст в команді, який хоч трохи грає головою. Знову *порадував* своєю грою Тимчик (дерев*яний -для нього не образа, а комплімент), На відміну від матча в Олександрії . дуже слабо зіграв Кабаєв. А він єдиний футболіст в команді. який може обіграти один в один. Хороший матч для Ваната і Вівчаренка. Не було відвертих *ляпів* і вже не погано.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
09.12.2024 11:51
Показывал в очень многих примерах, как на самом деле обстояло дело в те времена. Так что ваш стереотип "полузащитники отдавали на рывок" сильно упрощенный взгляд на вещи.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.12.2024 13:04
А поле,тут грали на рідному полі до якого звикла а там з 6 металічними шипами зніг валились
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
08.12.2024 23:11
А був?
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
08.12.2024 23:32
А то как же! Уже успел тут побывать в этой роли - ведь тут такая масса знатоков тренерской профессии :).
- -2
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.12.2024 01:05
От що ніколи не роблю так це не критикую тренерів,гравця видно що він може і що ні навіть мені, а як я можу судити тренера, Тим більше що все так субєктивно і залежить інколи від одного моменту.
- 1
-
Bob Marek
- Старожил
09.12.2024 11:37
Гвардиола рядом не стоял.
- -1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
09.12.2024 11:53
Любым тренерам очень далеко до местных знатоков их профессии :).
- 0
-
Сергей Рыбик(rybik)
- Опытный писатель
08.12.2024 22:40
С победой! Приятно было смотреть игру с первой по девяносто вторую минуту!
- -1
-
AV Chemist
- Опытный писатель
08.12.2024 22:39
- 2
-
Черкаський вареник
- Наставник