Тренер київського «Динамо» Олег Гусєв прокоментував результат першого контрольного матчу з «Магдебургом» на турецькому зборі.
— Все йде за планом. Підготовку розписали, все виконується. Хлопці, слава Богу, всі живі-здорові. А перший матч — він завжди важкий. Ми очікували, що буде така гра. Суперник дуже серйозний, майже готовий до сезону. В нього це була остання гра на зборі. Тому десь ми програвали мікроепізоди, що і призвело до такого результату.
— Чи важливо, наскільки був готовий суперник до цього матчу?
— Так, важливо, але тут не особливо був багатий вибір суперників. «Магдебург» — добротна команда. Ми подивилися новачків, як вони виглядали на фоні такого суперника. готуємось далі.
— Раді були бачити Мірчу Луческу та Максима Шацьких на цій грі?
— (Посміхається.) Містера бачив, а Максима ще ні, він десь з іншого боку поля. Зараз побачимося.
— Наскільки молоді гравці «Динамо» вже готові?
— Працюють хлопці, стараються. Видно що є потенціал. Але треба працювати. Ви бачили, що були моменти, де вони трішки випадали. Все в їхніх руках, вони працюють із першою командою. У молоді попереду ще дуже важлива гра в Юнацькій лізі чемпіонів. З нами вони набирають форми і досвіду. Думаю, в них є майбутнє.
— Незважаючи на результат, по моментах здалося, що навіть переграли суперника…
— Ми ж не готуємося до цієї гри. Ще раз повторю: було видно, що суперник свіжіший, майже в оптимальній формі. А ми тільки почали, п’ятий день. Результат не стояв на першому місці.
— Яке враження на вас справили Слюбик і Окон?
— Вони захисники. Раз пропустили три — значить десь не допрацювали. Але будемо дивитися…
Текстова розшифровка — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!
-
Гудвин
- Эксперт
13.01.2025 09:49
Хотілось би почути - якмй кінцевий результат передбачає цей план?
- 0
-
Попік Панк(rastop)
- Начинающий писатель
11.01.2025 19:41
Почекаємо наступного матчу..
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
11.01.2025 17:51
Ну якщо " це все" йде за планом , то що тоді буде без плана . ????
- 1
-
хтось
- Читатель
11.01.2025 17:40
нажаль, таке це інтервю - то вирок команці за цього тренерського складу...(
- 2
-
Boban
- Начинающий писатель
11.01.2025 17:30
Оччень содержательное интервью. По лицу видно, творческое начало. Все идёт по плану, впрочем , как всегда. Можно посмотреть только как пропускались мячи и все ясно. И больше смотреть не надо. Все по плану.
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
11.01.2025 16:45
Кто то с минусами прямо чокнулся.Всё что ему не нравится минус.Но прямо так много????Что то тут не так.Но Бог с ними.Я не ожидал прямо фееричной игры.но хоть в пас играть можно нормально.А пенальти....Игроки сами дают ответ как они готовятся.А через 10 дней ответственная игра.Вот тогда то и будете говорить и минусы ставить(только себе)
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
11.01.2025 16:30
Це не смішно..Ну якщо такі " легенди" Динамо виконують пенальті,тоді все за планом,це просто болото,пане суркісе.нах,чи як це назвати? Давай ,редактор цієї шкільної газети,заткни мене на місяць!
- 3
-
Leonid
- Наставник
11.01.2025 13:32
Конкурс "Шутки юмора" завершен?
- 2
-
Oleksii
- Опытный писатель
11.01.2025 13:04
а наш батюшка суркис финансово усох
- -1
-
Попік Панк(rastop)
- Начинающий писатель
11.01.2025 19:39
Пророцтва егора летова продовжуються!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
11.01.2025 11:54
я одного не розумію !!? що ви там робите на тренуваннях ?? хто вас вчить так оборонятися ??не вже великий Федоров ??? може знайти нормального тренера який просто навчить елементарно грати в обороні ???? 2 лігова команда Магдебург знищила Динамо Київ ??!!я вже не кажу про середню лінію півзахисту і про напад !!
- -1
-
Веселий Бойко
- Наставник
11.01.2025 14:31
- 2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
11.01.2025 11:28
що це за план у тренерському штабі коли Динамо програє середняку європи 1-3 ??? ви що навчилися у путлера говорити ??
- -3
-
Сашко Ротовський
- Старожил
11.01.2025 09:10
Почитав коментарі... Ні, я не стверджую, що все супер, такі оцінки будемо давати за результатами сезону, але... Не дай Бог показати ідіоту незакінчену роботу!
- 1
-
Олег Олег
- Эксперт
11.01.2025 12:19
А турнирную таблицу ЛЕ уже можно показывать идиоту или ещё нет?
- 7
-
Веселий Бойко
- Наставник
11.01.2025 14:33
- 5
-
botanik bOtan
- Старожил
11.01.2025 09:05
Судя по коментам и оценкам ну прям напрашивается вывод: всех кто не испытывает экстаза от про*ба - минусуют.
- 4
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
11.01.2025 01:50
А чому майже всі так розчаровані?
- -1
-
john .(j_hn)
- Наставник
11.01.2025 00:35
Все іде по плану
- -5
Ще коментаріЯкщо тренером команди, навіть не головним, а просто тренером в штаті, який виконує якісь обовязки, є така особа, не дивлячись на імя та на поперердні заслуги в якості гравця, то якісь перспективи розвитку команди навіть не вбачаються. Ну що цей ХТОСЬ може дати гравцям, якщо в кадрі ми бачимо бліду перелякану особистість, що не дивиться в очі журналісту, та не може скласти двох правильних речень. Перелякано, приречено підійшов, перелякано щось пробурмотів, та перелякано потрусив подалі в свою якусь на жаль зону вдаваного комфорту.
Інтелекту там під мікроспкопом не проглядається, - то чому він може навчити гравців?...((
Сумно та безпроглядно.
он превратился во плесень и липовый мед
а перестройка в клубе все идет и идет
лихой фонарь ожидания мотается
и все идет по плану.....
лишь один Лобановский вот это был коуч
а все другие остальные такое @#$#@
а все другие %@$#%@, #*^&^ и такие #&^@&@
над Динамо стадионом @^^&^@$&^^$ снег шел
и все идет по плану....
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Страну пытаются оккупировать пуйловцы, а этот сайт - мазахисты)))
Чогось іншого чекали?) Та ну... Все по плану!
Всі їть Тетяну
Тетяна в даному випадку гравці динамо