Латвійці розчаровані тим, що РФШ програла останній команді Ліги Європи, яка у цьому матчі здобула свою першу перемогу у турнірі. Вони сподівалися на те, що їхній клуб зможе зіграти хоча б унічию з командою Шовковського, оскільки «Динамо» перебуває в ігровій кризі, а РФШ у попередньому турі зуміла виграти у «Аякса». Але в цілому латвійці сезоном, що досить завершився, і дякують команді за те, що вона змогла потрапити в загальний етап Ліги Європи і гідно там себе проявити. Вони сподіваються на те, що наступного сезону РФШ виступить ще краще.
Raitins: Якби у РФШ був хороший нападник, з гарною швидкістю та технікою, то результат матчу був би іншим. Потрібно більше працювати на африканському ринку та шукати там, бо лише в Африці можна купити недорогих, але цікавих футболістів.
Svipsta: Це був цікавий сезон. Хочеться вірити, що наш клуб повернеться до єврокубкових турнірів вже наступного літа. Можливо, колись РФШ зможе навіть пробитися до групового етапу Ліги чемпіонів.
Lukins: У принципі, ця поразка — це скоріше нещасний випадок. Не можу сказати, що «Динамо» грало у якийсь гарний та осмислений футбол. Та й гол вони забили випадковий після серії рикошетів.
Eriks: Прикро, що першу свою перемогу на груповому етапі «Динамо» здобуло у матчі саме з РФШ в останньому турі. Ми програли найгіршій команді Ліги Європи, це дуже сумно.
Krumins: Підсумковий результат нічого не означає. «Динамо» вже у минулому, майбутнє за латвійським футболом. Ще років 5 тому ніхто не міг уявити, що українські та латвійські клуби гратимуть разом на груповому етапі. Тепер ми не просто граємо фактично на рівних із українцями, а й фінішуємо вище.
Polkane: Хто б мені сказав ще навіть рік тому, що РФШ буде засмучений після мінімальної поразки від «Динамо». Ще недавно це здавалося фантастикою, але зараз можна сказати, що ми вже незадоволені грою з українцями і претендуємо на більше.
Alberts: Підбиваючи підсумки сезону, хочеться просто сказати команді спасибі за цю казку. Могли в деяких матчах зіграти краще, десь нам навпаки більше пощастило, ніж суперникам. Загалом ми зіграли так, як і заслуговували. Команді потрібно набирати досвіду на такому рівні, тоді можна буде претендувати на більше.
Zemitis: Дякую за фантастичний сезон. Давайте не оглядатимемося назад і не будемо лаяти команду за невдалі матчі, а скажемо просто спасибі за те, що грали на загальному етапі Ліги Європи. Раніше ми з такими командами, як «Динамо», «Аякс» та «Галатасарай» могли лише у кваліфікації зустрітися.
Indulis: Дивне відчуття, коли сезон закінчується не у листопаді, а у січні. Важко уявити, як має команда мала готуватися за таких умов. Замість відпустки команда працювала у тренажерному залі та катала м’яч. Але це не завадило нашим футболістам гідно проявити себе у Лізі Європи.
Straume: За таку поразку команді не повинно бути соромно. Грали фактично на рівних із «Динамо», були моменти забити гол, але в результаті пропустили через свої помилки в обороні. Все-таки «Динамо» має гравців високого класу, нехай навіть клуб у них у кризі.
Normunds: Для тих, хто народився вже після розпаду СРСР, цей матч не мав жодного таємного сенсу. Просто матч із клубом, який колись був на високому рівні, а зараз перебуває у кризі. Напевно, це нормально, що молоді люди не надто сильно стежать за історією і не знають про те, як рубалися між собою українські та латвійські клуби раніше.
Rinalds: Прикро не те, що програли «Динамо», бо самі винні. Прикро, що це була остання команда у турнірній таблиці. І саме наш клуб подарував їм першу перемогу на груповому етапі.
Sulca: Розчарування. Впускати нічию в такому матчі — просто неприпустимо. Ми мали можливість покарати слабке «Динамо», але ми самі себе переграли. Потрібно було сміливіше грати проти українців, а ми вирішили знову грати від оборони. І який у цьому був сенс?
Jurgis: Це була не поразка, а втрачена нічия! «Динамо» було далеко не сильніше, але нам не вистачило холоднокровності та досвіду у ключові моменти. Очко можна було спокійно брати.
Niemanis: Шкода, що не змогли виграти у «Динамо» Для тих, хто народився в СРСР цей матч був дуже важливим. Була надія, що РФШ зможе сьогодні обіграти українців та довести, що наш футбол справді стрімко прогресує.
Dizperitis: Бездарне завершення атак! Ми не заслуговували на поразку, але якщо не вмієш забивати, то так і буде. Потрібно працювати над реалізацією, інакше такі матчі стануть звичкою.
Gediminas: Не можу повірити, що ми поступилися у матчі з «Динамо»… Грали непогано, були моменти, але у підсумку програли команді, яка до цього нікого не могла обіграти. Жахливе почуття.
Kamess: Прикра поразка… Ми реально могли зачепитися хоча б за нічию, але не вистачило точності у завершенні. «Динамо» взагалі нічого особливого не показало, але свій момент реалізувало, а ми — ні.
Mite: Чому ми знову втрачаємо очки у таких матчах? Це був суперник, якого можна і потрібно було обігравати, але ми самі собі ускладнюємо життя. Нічия була б справедливим результатом.
Helvijs: Просто подарували «Динамо» першу перемогу… У них до цього нічого не виходило, але ми виявилися тим клубом, який вирішив допомогти їм вибратися з кризи. Але все одно дякую команді за цей дивовижний сезон.
Дмитро Малянов
Сподобалось як гравці перед матчем дружно вітались
-
Vladimir(VladStud)
- Наставник
02.02.2025 10:09
в принципе, Динамо этих латышей обыграло, так что с ними проблем никаких. Но в целом, конечно, выступление Динамо в этой Лиге Европы было провальным. Безусловно, имеют место объективные причины, трудности с логистикой, смена поколений, играет своя молодёжь на фоне полного отсутствия легионеров. Хотелось бы чтобы они поскорее набрали мастерства, чтобы уже в следующем сезоне увидеть, как наши начнут наконец обыгрывать команды типа Виктории, Ференцвароша, Хоффенхайма, а с другой стороны, против Лацио и Реал Сосьедада в этом году была настолько большая разница в классе, что тут трудно даже как-то комментировать.
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
01.02.2025 14:07
Прочитав.. і "охренел"...
- 1
-
alex dk(alexdk1)
- Опытный писатель
01.02.2025 10:51
Смішні коменти від футбольних карликів.
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
01.02.2025 13:03
Якщо вони програли найгіршій команді, то який їх рівень?
- 3
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
31.01.2025 23:58
Навіщо ця добірка неадекватів"? Одного разу вони виграли у "Аякса", це при досить непоганому європейському ... Тренер в них справді грамотний, навіть Мороз! (Морозів і в "Динамо" вистачало :)
- 0
-
Ruslan
- Читатель
01.02.2025 14:20
Порівняв РФШ з Борусією...
- 0
-
Serge
- Эксперт
31.01.2025 22:48
Болельщики РФШ оторвались от реальностей. А они таковы, что команда стоимостью 12 млн. евро играет ровно настолько, насколько она стоит!
- 1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
31.01.2025 22:35
"Для тех, кто родился в СССР, этот матч был очень важным. " - я не родился в СССР, не не понимаю с какой стати матч был важен в данном контексте. Недавно просматривал турнирные таблицы чемпионата СССР разных лет, РФШ вообще там не встречал. Если бы играли с Жальгирисом, можно было бы как-нибудь это натянуть на уши, но точно не рижскую команду.
- -1
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
31.01.2025 23:51
РФШ и ФК Рига образовались на базе канувшего в лету клуба " Сконто". В своё время лидера латышского футбола. Поэтому Вы не встречали РФШ в турнирных таблицах.
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
01.02.2025 09:21
А ещё раньше была рижская Даугава, которая играла в первой лиге советского футбола.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.02.2025 00:12
Vis Vis(vertolyk) 31.01.2025 22:35
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
01.02.2025 01:25
Я лично не жалею, а наоборот радуюсь, что не родился в СССР. Но, на своем пути встречал людей моего возраста (91-92 года рождения), которые рассказывали что хотели бы жить в СССР))) Удивление было х2 от того, что один человек является сыном фермера, т.е. при ссср он бы априори не смог заниматься фермерством)
- 3
-
Elpidio Silva
- Начинающий писатель
01.02.2025 14:55
- 2
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
01.02.2025 20:02
Если вы о Зе, то тут он сам себя хорошо порекламировал в сериале. Но в Европе они не жалеют денег на пропаганду, чего только стоит история с Молдовой и Румынией. Причем затраты относительно невысоки, в соцсетях фсбшники ориентируются отлично
- 3
-
Elpidio Silva
- Начинающий писатель
01.02.2025 22:15
- 3
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
02.02.2025 03:28
ну для них это "святое" дело. Они в американские выборы лезть не брезгуют, чего ж об Украине говорить
- 3
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
01.02.2025 12:06
В 50-х была в Высшей лиге-Даугава Рига. В 60-х и далее-уже не было.Выступала в классе "Б" и в 1 Лиге.
- 0
-
Педро Зурита
- Начинающий писатель
31.01.2025 22:16
Киевлянам просто повезло. Динамо действительно худшая команда.
- -2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.02.2025 00:13
Крот, червячка тебе в рот!
- 1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
01.02.2025 14:12
Яке тільки чудове в твоєму НІКу ім'я - "Педро")))
- 0
-
Thomas Wiktor(DynamoFan1973)
- Наставник
31.01.2025 21:48
Пару успешных матчей и они решили, что перешли на совсем новый уровень. Ну-ну.
- 2
-
Siniy -(siniy)
- Наставник
31.01.2025 21:44
РФШ - это команда однодневка, а Динамо навсегда!
- 2
-
Віталій В
- Наставник
31.01.2025 21:43
Лядь они себе бигудей накрутили. РФШ это не Жальгирисссср, вам Динамо мячи подавать.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
31.01.2025 21:43
Игра Динамо в этом матче соответствала скромным возможностям этого варианта состава Динамо. 35 летний уже пешеход Ярмоленко и то выделялся на общем тусклом фоне. Не видел игр РФШ раньше, но в матче с Динамо эта команда выглядела слабее даже этого Динамо. Никакого впечатления на меня эта команда не произвела.
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.02.2025 00:17
Да, где-то даже обидно, что наш тридцатипятилетний "ветеран" грыз землю и даже сыграл вдвое больше, чем реально мог, а молодежь мазала мимо ворот, пробегала мимо мяча и ПОЖИМАЛА руку партнеру после неудачной атаки!
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
31.01.2025 21:40
Хлопці, це не ви так високо злетіли. Це Динамо так низько впало! А те, що Динамо грало не ефективно і не цікаво - в цьому я з вами згідний. Дякуючи нашому нешановному президенту і його брату, Динамо перетворилось на безлику команду, яка в ЛЄ займає останні місця. Ще недавно, якихось декілька років назад, ми говорили, що ЛЄ - це для нас. Тут ми на рівних. Сьогодні нас виносять мадярські і чешські клуби. А там особливих грошей також немає! А за латишів , у яких трансфери по кілька сот тисяч - взагалі мовчу!
- -4
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
01.02.2025 13:07
Головне у чехів війни немає.
- 0
-
Константин
- Читатель
31.01.2025 21:36
Я, болельщик Динамо с 1968 года, не могу поверить своим глазам, читая комментарии фанатов супер команды из Латвии. Честное слово, такого стыда не испытывал никогда.
- 1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
31.01.2025 22:34
Вы и правда считаете, что это комментарии реальных людей?)) По стилю написания очень похоже на нейросетку. Ну или хорошего копирайтера.
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.02.2025 00:20
Может инастоящие комментарии, просто - "выборка"!
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
31.01.2025 20:28
Головокружение от успехов...
- 0
-
alex 69
- Наставник
31.01.2025 20:28
Вболівальники РФШ підказали Суркісу де шукати легіонерів.
- -3