У п’ятницю, 28 лютого, у матчі 19-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 1:1 зіграло внічию з полтавською «Ворсклою». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Можна сказати, що сьогодні ми виявилися неготовими до того, щоб грати в умовах, що склалися. Ми звикли грати на швидкому полі і за рахунок цієї швидкості поля контролювати м’яч. А сьогодні треба було спростити гру, закидати м’яч за спину суперникам і відкриватися. Одна передача пройшла, і це призвело до голу. Було кілька інших непоганих моментів. Але все одно ми прагнули грати не так, як треба було в ситуації, коли погодні умови наклали свій відбиток.
Я в жодному разі не хочу сказати, що винне поле чи щось іще. Просто ми не адаптувалися до цих умов. Відкривалися більше в недодачу і через це втрачали м’ячі, отримували контратаки суперника. Це теж далося взнаки.
А що стосується епізоду з пропущеним м’ячем, то в ньому ми недопрацювали. Дали подати і дозволили гравцеві команди суперника увірватися з глибини і пробити по воротах.
Намагалися посилити гру на флангах за допомогою швидкості, але, на жаль, це не принесло результату. Точно так само і заміни не дали нам ні якості, ні швидкості.
— Чи не здалося вам, що погіршення в грі «Динамо» відбулося після швидко забитого гола?
— Зараз можна що завгодно говорити, але ми повинні були бути більш впевненими, а дрібний пас нам тільки шкодив.
— Чи не здається вам, що ви перетримали Ярмоленка, і він був не такий мобільний у другому таймі?
— Не скажу вам, що мені щось здається чи не здається. Андрія питаєш, і він завжди каже, що все нормально. У Ярмоленка є якості, яких немає в інших наших футболістів. Він може м’ячем розпорядитися, може передачу віддати, може знайти гольовий момент. Сьогодні йому це не вдалося, його щільно прикрили.
Післяматчева прес-конференція тренера «Ворскли» Миколи Іщенка.
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
02.03.2025 19:59
треба було спростити гру !!?? то чому ти це не зробив коли це знав ?????
- 1
-
mykola9709
- Читатель
02.03.2025 08:18
Динамо дуже повезло, що не програли. Гра показала, що гравці Динамо погано підготовлені фізично. За таку зарплату, яку вони получають, потрібно по полю літати, а не ходити пішком. З уходом Лобановського Динамо втратило сильної команди.
- 1
-
Гудвин
- Эксперт
02.03.2025 19:20
Зато технічно-просто супер епт,ха-ха..
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
02.03.2025 01:57
Суркиса жаба давила УСИЛИТЬ атаку зимой!!! Теперь сидит и думает что же делать!!!
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
01.03.2025 20:32
Пока что все эти разговоры бесполезны. Надо ждать по окончании войны приезда нескольких качественных легионеров. А нынешний состав ДК это команда для борьбы всего лишь за тройку УПЛ.
- -2
-
ksf ksf
- Эксперт
01.03.2025 17:46
Що і як би там не було, а полтавчани заслужили бонус. Чого не скажеш про Динамо, яке спіткнулося на рівному місці.
- 1
-
Гудвин
- Эксперт
01.03.2025 14:53
Куди ще спрощувати біготню на полі? Не второпаю. Хоча що можна очікувати від вихованці київської академії футболу....
- 2
-
Ігор Равлінко
- Наставник
01.03.2025 12:53
Недолугі пояснення після вкрай поганої гри , винне поле , погодні умови , гра була дуже " комбінаційна ", її потрібно було спростити . Ці відмазки не витримують навіть найменшої критики . Можливо причину потрібно пошукати в тому , що тренер та його штаб працює не так як потрібно ????
- 1
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
01.03.2025 09:37
Сьогодні ДК зіграло на своєму рівні,тяжке 1 очко,і то добре, виконавцям бракує майстерності для вирішення більш складних задач, напад,напад,напад вже котрий рік!
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
01.03.2025 01:39
Для так называемого "упрощения игры" требуется именно та техника, которой обладали игроки несколько десятков лет назад. Современные тырки-пырки стоя на три метра игру только усложнят.
- 1
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
28.02.2025 23:18
Можно одно сказать, Шовкоский не тренер, вратарей пусть тренирует, а команду должен возглавить настоящий тренер из Европы, причем с хорошими результатами. По игре видно, что команда снова попала в яму и Ворскла была лучше и заслуживала победы. А нам повезло, что ничья.
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
01.03.2025 13:28
А футболисты пусть остаются? И много "настоящих тренеров из Европы" согласятся с ними работать?
- 2
-
Selni
- Начинающий писатель
28.02.2025 21:48
Худшая игра за последние 60+ лет!!!
- -2
-
Bysh
- Опытный писатель
28.02.2025 21:43
Деякі висловлювання розгубленого Шовковського на пресконференції мене відверто здивували, як і рівень гри команди в цьому матчі.
- 4
-
Hercule Poirot(Hercule_Poirot)
- Наставник
28.02.2025 23:03
+
- -1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
28.02.2025 21:41
Бражко сегодня "отработал" как надо) Жадность фраера сгубила...сейчас бы 20млн капнули на Кипрский оффшор
- 0
-
Михаил
- Старожил
28.02.2025 21:38
ЛНЗ проигрывает Карпатам. Явно готовится к игре с Динамо по рецепту Ворсклы. Берегись Динамо.
- 1
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
28.02.2025 21:18
Сегодня Ворскла играла лучше чем Динамо и это горькая правда. А на верху сидел их тренер Максимов и я подумал, почему он досих пор не тренер Динамо? Как по мне он один из лучших тренеров на Украине, да и опыта у него достаточно.
- -3
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
28.02.2025 22:17
Не " на" Украине, а В Украине
- 4
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
01.03.2025 09:09
У нього язик довгий. Такий Суркісам не підходить. Динамо тренують тільки ті, хто не перечить братам. Виключення Луческу. Але це був фкийсь форс-мажор. Суркі, напевне, й самі не чекали такого від себе. Тренер з іменем не піде в нинішнє Динамо. Хіба вже якийсь пенсіонер без роботи. А успішним в Динамо може бути навіть якийсь умовний Бабич. Тренерів з досвідом роботи в Україні багато. Шовковський , можливо, в тирі й добре стріляє , але робота ГТ - не для нього.Ні ментально(з його характером) ні чисто з футбольної точки зору. Ті, хто хотів стати тренером, готували себе до цього. А Шовковський став ГТ по збігу обставин. Тому його тренерство для багатьох стало несподіванкою. Плюс - відношення Суркісів до команди. Вони вирішують свої цілі, а команда в цьому просто допоміжний інструмент.
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
01.03.2025 09:27
Cогласен с каждым словом
- 1
-
Илля 80
- Старожил
01.03.2025 20:23
Может вы пойдете тренировать динамо? Вы ж ьак все разложили по полочкам , это сарказм если что . Вы мрдите кретиковать и все . Но посмотрим гле будет ваш коментарий после победы Динамо в след игре или в чемпионате в целом . По конкретике. Не вам судить про Сошо тренер он или нет . Он пока что не проиграл ни олной игры в чемпе при 5 ничиих. Это так к слову. А вы прям великий эксперт с футбольной точки зрения ?)) Ну куда вы лезите, вы что заканчивпли курсы тренеров , или может вы тренировали команду хоть какую это. ? Бесят такие высказывание, вам не 6равится Сошо , так не смотрите и не смотрите ДК . Вы выдели игру при Лобане ,а я видел а вы врядле так вот у Лобановского в 1998 году если не ошибаюсь прошли еле еле спарту , вышли в ЛЧ тпо пенальти . А там дали жару. И у него было куча игор в УПЛ где Динамо в звезднлм составе тоде проигрывало аутсайдерам,. Дело не в сошо , мячь , поле , настрой психология , нельзя выигрывать все игры этим и интересен футбол .
- -3