Трансфер бразильського півзахисника «Сантоса» Мігеліто в київське «Динамо» зірвався.
Як повідомляє журналіст Ендрю Тодос, перехід Мігеліто в «Динамо» не відбудеться. Футболіст попрощався з командою і вже був готовий вилітати до України, але в останню мить «Сантос» вирішив змінити фінансові умови угоди.
Цю інформацію також підтверджують і бразильські ЗМІ: Мігеліто залишається у «Сантосі».
Додамо, що зимове трансферне вікно в Україні закриється найближчого вівторка, 11 березня.
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
09.03.2025 01:27
Уже интересно стало: а вдруг это Мигелито и впрямь умеет играть в футбол :).
- 0
-
Nik Nikolson
- Наставник
08.03.2025 22:05
Надо быть реалистами, с тех пор, как братья не имеют доступа к власти, а значит и бюджету, то и с деньгами напряг. И это началось задолго до войны. Посмотрите кого и откуда подбирали. Даже те, кто неплохо смотрелся в играх УПЛ, был не конкурентны в играх в Европе
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
08.03.2025 22:07
а как же образ "успешных бизнесменов"?
- 0
-
Nik Nikolson
- Наставник
09.03.2025 02:22
Потух после СДПУ(О)
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
10.03.2025 18:29
не могу поставить +
- -1
-
Олег
- Читатель
08.03.2025 22:03
Це вже обговорювалось.Є гравці з молодіжки.Обкатувать треба хлопців.
- 1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
08.03.2025 20:25
Кому и Лучкевич трансферная бомба...
- 0
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
08.03.2025 20:22
Цей ідіотизм з трансферами аукнеться найближчим часом.Без вливання свіжої крові почнеться загнивання.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
08.03.2025 19:53
Ахаха та невже?? Суркіса певно влаштовує ГРА в АТАЦІ, яку показали в матчі з ЛЗН
- 0
-
Михаил
- Старожил
08.03.2025 19:41
Это Шахтер заплатил, чтобы подняли цену.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
08.03.2025 19:15
"И если к другому уходит невеста - так неизвестно, кому повезло!" Латини у Динамо не приживаються, і невідомо, що було б з цим... Так що переживати нема чого...
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
08.03.2025 22:29
Так ніхто й не переживає. Тут переживають як раз ті, хто за Динамо зовсім не переживає.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
08.03.2025 19:04
Значит повышения цен на электроэнергию для "населения" не будет)
- -4
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
08.03.2025 16:48
Цікаво, у нас взагалі селекція як інститут існує? Чи то керівництво блокує усі пропозиції?
- 1
-
Александр mikasa(mikasa)
- Старожил
08.03.2025 15:59
Нет, значит нет. Идем дальше.
- 5
-
Черкаський вареник
- Наставник
08.03.2025 15:48
Ми підписали вже самого сильного(без лапок) латиноамериканця із тих хто грали в УПЛ,це був Герреро,граець збірної Панами. Суркіс це зробив сам,по прозьбі вболівальників,селекція була проти. Всі пісались від щастя,в тому числі і я, Невідомо чи є зараз в УПЛ хтось з них достойний Динамо,а якщо є то Шовковський його побачить Тут мабуть літак завернули Цікаво чи Суркіс знає про цю оренду,як правило такі речі тихо робляться,може бути що Сантос підняв ціну по причині роздутого ажіотажу
- -2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
08.03.2025 19:05
Зачем же вы так о всех...
- -4
-
Jeka
- Читатель
08.03.2025 15:26
Глядя на то как усиливается шахтар..
- -9
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.03.2025 15:40
І ким же таким крутим вони підсилились? Азіровим, Хусравам та купкою третьосортних 18-річних латиносів? А звільнять цього тренера, новий захоче інших легіонерів.
- -1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
08.03.2025 17:53
Якщо гравці по 14млн третьосортні - тоді ваша правда.
- -2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.03.2025 20:23
Подивіться їх ринкову вартість... Вона в рази менша, ніж ахмєтав заплатив. Хто з латиносів шахтьора зараз виділяється на тлі українських футболістів?
- -3
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
08.03.2025 20:31
навіть якщо так, у нас підписаний пенсіонер Лучкевич, та й то тільки через травму Тимчика. Наступного сезону, якщо нічого не зміниться, будемо героїчно боротися за 2-5 місце, бо конкуренти тільки поліпшуються останнім часом
- -3
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.03.2025 22:07
Перед початком цього сезону, тобі подібні, писали теж саме)).... І, ще питання. Ти написав про 2-5 місця. Кому ти вже перше місце наступного сезону подарував?))
- -2
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
08.03.2025 19:56
Коли є кількість, тоді є з чого ОБИРАТИ. А як тягнути якогось одного Герерро і видавати це за манну небесну, робити всі ставки на нього, то це хибний шлях! Не кажу по 10 купувати, але хоч 2-3 можна було взяти, хочаб в оренду! Хтось 1 все одно вистрелить!!
- 0
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
08.03.2025 15:16
Засрал Максим,ну и х.р с ним !!!
- -2
-
Yuriy 777 Щербань
- Начинающий писатель
08.03.2025 15:14
Яка селекційна служба у Динамо,вони не один трансфер не можуть організувати,надо як Засуха з Колосу всіх розігнати,ці динамівські серця,які не хочуть нормально працювати
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.03.2025 15:21
Чому ж Динамо впевнено лідирує в УПЛ, а є команда, яка вже майже 80млн витратила на трансфери, а навіть не друга?)) Може наші хлопці просто краще цих латиносів третьосортних?))
- 1
-
Борис
- Старожил
08.03.2025 15:50
Дай Бог щоб ми стали чемпіонами,але з такою грою повториться минулорічна єврокубкова компанія....
- 2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.03.2025 20:24
А яка команда УПЛ успішно в єврокубках виступила?)
- -3
-
Птнпнх
- Наставник
08.03.2025 15:21
Тай вроді шось перед початком сезону таке було ... переставляли ліжка...
- 1
-
s2r Дед
- Эксперт
08.03.2025 15:28
Якщо "взагалі", то десь так, але в цьому випадку це витрибеньки "Сантоса".
- 3