У суботу, 12 квітня, у матчі 24-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:0 обіграло в гостях криворізький «Кривбас». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Перш за все, вітаю всіх уболівальників «Динамо» з перемогою. Це дуже важлива перемога над дуже непростим суперником: з усіма командами, якими керує Юрій Миколайович Вернидуб, дуже непросто грати. Будь-якій команді дуже непросто приїжджати до Кривого Рогу і грати тут. Це дуже непростий суперник для кого завгодно.
Сьогодні у нас було багато можливостей доводити свої дії до ударів по воротах і забивати м’ячі. І в першому таймі, і в другому. Такі моменти були і в Попова, у Буяльського, коли він вирішив не завершувати сам, а віддав передачу Ярмоленку. Був момент і у Ваната, але на ньому, вважаю, було порушення, фол останньої надії, з чого випливало вилучення гравця «Кривбасу». Спірний момент, який було трактовано не на нашу користь. А потім і вилучення Попова теж було трактовано не на нашу користь.
Безумовно, для того, щоб забивати, треба бити по воротах. Мало створювати гольові моменти — треба бити по воротах. Ми над цим працюємо. Постійно говоримо хлопцям, що треба будь-які комбінації завершувати ударами по воротах.
Результатом я, звичайно, задоволений. Так само як і ставленням хлопців. Хоча, і тривоги теж мали свій вплив. При цьому ми їхали на цей матч дві години з Кропивницького, де ми зупинилися. Можливо, все наклало свій відбиток на сьогоднішню гру. Але ставлення, мотивація гравців — це, безумовно, плюс.
— Ваша думка: чи можна забирати футбол у Кривого Рогу, як це часто пропонується останнім часом?
— Я не приймаю подібних рішень. Але я розумію, що «Кривбас» проводить набагато більше матчів, ніж усі інші команди: він постійно змушений догравати поєдинки то з одним суперником, то з іншим. Це додаткове навантаження на всіх.
Безумовно, у всьому тому, що відбувається зараз у нашій країні, немає здорового глузду. Але ми боремося за нашу незалежність і свободу, і в цьому плані нам треба вистояти і робити все можливе, щоб зберегти нашу державність. Це не те, що ми можемо дати — це те, чого в нас не можуть забрати.
Але є обставини, і чемпіонат України треба завершити в певні терміни. Ми розуміємо, що граємо для вболівальників, однак і безпека на стадіонах теж має бути.
Дякую Кривому Рогу та «Кривбасу» за те, що ви залишається у футболі, у грі. Бажаю, щоб у нашій країні якнайшвидше настав мир нашою перемогою. І дякую ЗСУ за те, що вони дозволяють нам у цих умовах грати у футбол. Слава Україні!
На післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Кривбасу» Юрія Вернидуба очікуйте протягом найближчих хвилин...
Олександр ПОПОВ із Кривого Рогу
А сказато було що, і набагато гостріше... та ні, правдивіше, нехай би почули.
-
Гудвин
- Эксперт
13.04.2025 11:25
Суддівство як суддівство.У нас воно коли небуть кращим було?А так вітання з важкою перемогою і край необхідно виграти в кротів щоб не виникали якісь црновські брєдні!
- 0
-
Александр Кучеров
- Читатель
12.04.2025 22:54
Понравился гол Ваната, вернее гол+пас через всё поле и очень грамотная минимальная обводка с подработкой под удар. Очень по игроцки.
- 0
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
12.04.2025 22:30
Игра Динамо своей игрой не блещет, но слава Богу есть результат. Всё равно я не верю в тренера Шовковского, не может вратарь хорошо тренировать команду, это может сделать только полевой игрок, а Шовковский пусть тренирует вратарей, это его стихия , он в ней просто свой. Вывод, нам нужен тренер и тренер с именем, чтобы он поднял Динамо на высокий уровень, а Бражко уже перегорел , а он очень сильный игрок , тоже самое и с другими игроками Динамо. ТШ Динамо не способен повысить их уровень до высот европейских игроков.
- -5
-
Woljdemar 54 ...
- Начинающий писатель
12.04.2025 21:12
В эпизоде с Поповым это не только некомпетенция судей но и вмешательство телекоментатора в этот эпизод. Он несколько раз упомянул в эфире что тут нужно рассмотреть( пересмотреть) это нарушение на какую карточку оно тянет.Его намёк на это нарушение и повлияло на пересмотр рефери в поле на удаление Попова.За какую команду "играет" этот коментатор и в праве ли он вмешиваться в судейские дела.
- 0
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
12.04.2025 21:15
А вы думаете арбитр слушал трансляцию в наушнике?
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
12.04.2025 21:11
Всіх вболівальників Динамо Київ. Суддя любить гулять в колорадській футболці
- -2
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
12.04.2025 21:01
Балакін не погано судив. Він судив з *головою*, Пам*ятаєте сімейку Дердо. Папа. потім синок...Колись приводили їх статки. Ну дуже бідні люди! Так . напевне . і в Балакіних.
- -1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
12.04.2025 19:47
Сегодняшняя игра показала, что никакого улучшения в работе судей не произошло. Чемпионат приближается к своему окончанию и тут уже получается, что все средства хороши для того, чтобы затащить на вершину пьедестала свою команду. То, что было раньше, возвращается в том же виде. Интересно какая будет реакция со стороны УАФ и коллегии футбольных судей и в частности, её руководителя Екатерины Монзуль?
- 1
-
valery 1(alisa71)
- Наставник
12.04.2025 21:52
Да катька сама постійно зривалася на ДИНАМО, досить було супернику впасти і прикрикнути, як та відразу свистіла. А карток скільки отримували нізащо... Добре, що монзуль не судить!
- 1
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
12.04.2025 22:53
Так вона "судить" тих, хто судить ...
- 3
-
A G(Toha111)
- Эксперт
12.04.2025 19:24
З перемогою, Динамо!
- 2
-
Geels9
- Старожил
12.04.2025 19:23
Не видел момент с Ванатом , но на Пихалёнке был фол , заплели ногу , Сашко и не сумел устоять . Удаление Попова - образец некомпетенции судьи .
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
12.04.2025 19:12
Там ще був фол на Піхальонку у штрафному майданчику - його вдарили по нозі. І це прокліпали і суддя, і ВАР-арбітр.
- 3
-
Сергей И.(sergo-78-78)
- Эксперт
12.04.2025 18:27
всех с победой!
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.04.2025 18:14
Шовковський молодець, що привернув увагу до дій арбітра! В одному епізоді з порушенням на Ванаті він промовчав, а в іншому спершу показав жовту, а згодом ЗАМІНИВ картку Попову, хоча, ЗГІДНО ПРАВИЛ, він мав повне право цього вже НЕ РОБИТИ, оскільки 1.він побачив і зафіксував порушення, 2. показав жовту картку, тобто, застосував санкції до порушника!
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
12.04.2025 18:12
У Балакина это наследственное. Дед хреново судил, дошло до него и он так же. Плохо, что Шовковский очень мягко оценил судейство. Побоялся штрафа, что-ли. Так после такого, на оставшихся играх на голову сядут.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.04.2025 18:18
Да ні, все вірно, Шовковський не промовчав і вказав проблему, а ось осуджувати арбітра на прес-коференції він не має право! Через добу, десь в клубному виданні він може казати, все, що завгодно.... Є велика різниця, тут (на прес-конференції) - головенство УАФ, а в іншій ситуації вже головними будуть журналісти.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
12.04.2025 17:59
Свистун балалайкін - справжнє чмо... вислужувався, як міг... але не зміг. Тому і перемога, коли подвоюєш рахунок у меншості, всупереч всьому, багато варта.
- 3
-
Денис Малиновський
- Опытный писатель
12.04.2025 17:58
Я був іншої думки про Балакіна, але нажаль, ніщо не вічне, допоки в нас буде театр одного актора, допоки матимемо такі результати на євроарені
- 0