Півзахисник донецького «Шахтаря» Егіналду прокоментував нічию (2:2) у вчорашньому матчі 26-го туру чемпіонату України з київським «Динамо».
— Складний результат для сприйняття. Ми перемагали 2:0, тому завжди важко, коли відпускаєш такі ігри. Якщо оцінювати лише результат, то він для нас, звичайно, негативний, адже ми завжди налаштовуємося лише на перемогу. Ми боролися до кінця поєдинку, але, на жаль, чогось забракло, і тому не можемо потішити сьогодні вболівальників перемогою. Та важливо залишатися з високо піднятою головою і продовжувати працювати далі.
— Чи можна сказати, що «Шахтар» сьогодні не заслуговував на нічийний результат?
— Якщо оцінювати те, як складався поєдинок, особливо в першому таймі, то «Шахтар» дійсно, мабуть, не заслуговував на такий підсумок. Але сьогоднішній фінальний результат виник через сукупність помилок, можна так сказати. В усьому іншому відіграли непогано, але не зуміли втримати необхідну концентрацію.
— Ти заробив пенальті та відзначився забитим мʼячем. Якщо враховувати, що «Шахтар» грав проти принципового суперника, то який для тебе «смак» мають такі результативні дії?
— Звісно ж, приємно відзначатися, тим паче в такому класичному протистоянні, але ще більше я був би радий команді й перемозі, яку нам сьогодні, на жаль, не вдалося здобути. Будемо продовжувати працювати над здобуттям іншого трофея, на який ми ще претендуємо, — маю на увазі фінальний матч Кубка України. Звісно, радий, що зумів забити й заробити важливе пенальті, — це точно додає мені впевненості в собі. Боротимемося далі.
— Яку відповідь слід чекати від «Шахтаря» у фіналі Кубка України?
— Авжеж, ми підготуємося іще краще, вийдемо з іще більшою енергією та зробимо все, що від нас залежить, аби залишити поле як володарі Кубка України.
-
Георгий Кречетов(shadov)
- Наставник
28.04.2025 19:38
та да,повинно було бути 2-4 на користь Динамо
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
28.04.2025 17:08
Знову потягнуло "запахом звіринця"... Ахметка і срун помаленьку повертають "бразильський мавп'ятник"... Якщо динамівці гратимуть у фіналі так, як у другому таймі - мавпам просто доведеться повертатися на дерева...
- 0
-
Old John
- Старожил
28.04.2025 13:57
К огромному сожалению приходиться констатировать что после вынужденной " украинизации" Шахтера после начала войны,мы снова получаем в УПЛ инородное бразильское тело... Соответствующий " дух и риторику" им привет Сина. Осталось только найти нового истерика - Будулая...((((
- -1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
28.04.2025 13:03
Не заслуговував очки зовсім. Тут він таки правий.
- -1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
28.04.2025 13:02
Згоден, шо шахтар не заслуговував на такий результат, бо Динамо мало перемагати
- 0
-
Граф DDT
- Старожил
28.04.2025 12:50
- 1
-
Eugene61 Dynamo(Eugene61)
- Наставник
28.04.2025 13:25
Приматы с пальм спустились и заговорили...
- -1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
28.04.2025 12:44
Если брать по совокупности голевых моментов, то для Шахтера это приемлемый результат, даже при безударном первом тайме игры Динамо. Кроме голов, практически больше ничего и не создали, поэтому сетовать на ничью Шахтер не может.
- -1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
28.04.2025 12:31
Голы вы забили достаточно случайные. Но выстраиваете из них какую-то теорию.
- 3
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
28.04.2025 13:04
Як завжди. Судді, болбої, трава...
- -2
-
Виталий Виталий(spitfire)
- Наставник
28.04.2025 11:44
ФК Вагіна та Вагіналду заслуговували на генг-бенг, а у підсумку отримали тільки подвійне проникнення... тут я з ним повністю згоден
- -3
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
28.04.2025 11:28
Если против тебя будут играть также, как ты против Михавко, в начале матча, то или окажешься в больничке, надолго, или поумнеешь, но очень быстро.
- 2
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
28.04.2025 10:58
Класика.
- 3
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
28.04.2025 10:48
Дві помилки від ДК - шахрай цим скористався й все! Другий тайм все розставив по своїх місцях! Як би не фарт шахрая та невезіння гравців ДК, то отримали б шахраї ще 2-3 голи!
- 3
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
28.04.2025 10:47
Ігор Йовічевич намагався будувати успішний український шахтар, за що й був звільнений, на мою думку. Тепер цілий табун з пляжів накупили, хай тепер будуть третіми.
- 4
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
28.04.2025 10:52
++
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
28.04.2025 13:05
Третіми бути вони не заслужили.
- -2
-
Mike М(mifema)
- Старожил
28.04.2025 10:38
На мою думку, Шахтар нічого особливого не показав і в першому таймі, просто Динамо зіграло погано, припустившись помилок, які призвели до голів. А в другому таймі Динамо зібралось, почали грати і Шахтар здувся. Були б наші трішечки точнішими, то ще б кілька голів забили...
- 3
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
28.04.2025 10:31
главное, чтобы ты заслуживал на свою зп, мальчик. Дои президента, пока есть возможность, в другой команде с такими контрактами, ты бы и в заявку не попадал
- 3