Сьогодні, 3 травня, продовжилася програма 27-го туру чемпіонату України сезону 2024/2025. В одному з них київське «Динамо» на виїзді зустрічалося з «Інгульцем».
Чемпіонат України. 22-й тур
«ІНГУЛЕЦЬ» (Петрове) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:4 (0:2)
Голи: Діхтярук (39, автогол), Шапаренко (40), Михайленко (55), Ванат (57).
Попередження: Жовтенко (38).
«Інгулець»: 36. Жилкін, 21. Бенедюк (88. Свистун, 46), 3. Діхтярук, 44. Жовтенко (2. Малиш, 46), 17. Катрич, 6. Лосенко (19. Лісняк, 81), 42. Гаджук, 10. Сад (20. Волохатий, 61), 7. Фарасеєнко, 59. Могильний (8. Пятов, 61), 9. Пушкарьов.
Запасні: 12.Паламарчук, 4.Дубілей, 11.Чабан, 14.Меленчук, 87.Скороход, 97.Н. Попов, 99.Кисленко.
«Динамо»: 35. Нещерет, 18. Тимчик, 40. Біловар, 4. Д. Попов (25. Дячук, 72), 44. Дубінчак, 91. Михайленко (6. Бражко, 60), 10. Шапаренко (76. Піхальонок, 60), 29. Буяльський (К) (15. Рубчинський, 83), 9. Волошин, 22. Кабаєв (45. Брагару, 60), 11. Ванат.
Запасні: 51.Моргун, 74.Ігнатенко, 2.Вівчаренко, 7.Ярмоленко, 20.Караваєв, 25.Дячук, 27.Лучкевич, 39.Герреро.
Післяматчева прес-конференція >>>
Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>
Поєдинок динамівці почали прогнозовано: зі швидких атак, змусивши, тим самим, номінальних господарів усією командою оборонятися на своїй половині поля. Розкрити таку насичену оборону «біло-сині» змогли вперше на 14-й хвилині, але удар Волошина з гострого кута виявився занадто слабким — Жилкін без проблем забрав м’яч у руки.
Ближче до середини тайму, поки рахунок ще залишався 0—0, футболісти «Інгульця» помітно стали фолити частіше, не даючи гравцям «Динамо» довго розігрувати свої комбінації. Однак після чергового порушення правил підопічними Кобіна, гостям і вдалося відкрити рахунок у матчі. Після навісу зі штрафного від Буяльського, Діхтярук коліном зрізав м’яч у власні ворота — 0:1. Не встигли «червоні» прийти до тями після такої помилки, як пропустили другий гол буквально в наступній же атаці «Динамо»: Ванат і Шапаренко розіграли швидку комбінацію біля штрафного майданчика суперника, і Микола пробив сильно низом — просто в кут воріт Жилкіна — 0:2, і всі запитання щодо переможця зустрічі за такою грою були майже зняті.
Після перерви картина гри не змінилася: кияни продовжили атакувати, створивши ще один гольовий момент на 48-й хвилині, але удар Ваната з близької відстані Жилкін все ж зумів парирувати.
Проте всього за кілька хвилин рахунок став уже розгромним: Михайленко зважився на дальній удар із двадцяти метрів — м’яч залетів майже в дев’ятку воріт «Інгульця»! 0:3! Але і це ще був не вечір: на 57-й хвилині зустрічі відзначився і найкращий бомбардир нинішнього сезону УПЛ. Ванат, отримавши пас у штрафному суперника, пробив сильно під поперечину — 0:4! Тепер уже ні в кого не було сумнівів щодо переможця матчу.
Цікаво, що свій перший гольовий момент «Інгулець» зумів створити лише на 67-й хвилині гри, але «біло-синіх» виручив Нещерет, парирувавши удар Пушкарьова з п’ятнадцяти метрів. Динамівці відповіли на це ще кількома супер-моментами, але той же удар Буяльського в падінні через себе заблокував захисник.
У підсумку — впевнена перемога нашого клубу, який продовжує свій шлях до ювілейного чемпіонства!
Нагадаємо, свій наступний матч «Динамо» в чемпіонаті України проведе в п’ятницю, 9 травня, в Житомирі. Суперником команди Шовковського буде «Полісся». Початок зустрічі — о 18:00.
Володимир БОБИР
-
Bysh
- Опытный писатель
04.05.2025 12:21
Якось не дуже гарно звучить коли говорячи про Ярмоленка всі блогери, коментатори називають його не іначе як Андрій Миколайович. Я не знаю подобається це самому Ярмоленкові, але ,як на мене, то в цьому більше сарказму ніж поваги. Ярмоленко діючий футболіст і, при всій повазі до нього, на футбольному полі він Андрій Ярмоленко. Повісить бутси на цвях і стане функціонером тоді і стане Андрієм Миколайовичем.
- 0
-
ksf ksf
- Эксперт
03.05.2025 20:48
Сьогодні молодці, видно команду! З перемогою.
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
03.05.2025 19:57
З перемогою.
- 0
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
03.05.2025 18:43
Радий за Шапаренка. Сьогодні виглядав дуже впевненим, вів гру з Буяльським на пару, голяру класно поклав. Думаю, це додасть йому настрою.
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.05.2025 01:12
++
- -2
-
Viktor
- Опытный писатель
03.05.2025 18:43
Гра сподобалася. Головне, грали з бажанням. Про недоліки окремих гравців сьогодні говорити не хочеться. Поздоровляю всіх з гарною перемогою!
- 1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
03.05.2025 18:19
Третю зірочку на емблему можна потроху нашивати) Днонєтскіє на колінах
- -1
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
03.05.2025 18:01
Після гри з Шахтою вже не було сумніву хто чемпіон.А сьогодні граючись обіграли Інгулець і зробили ще вагомий крок до повернення титула першої команди УПЛ.
- 4
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
03.05.2025 17:55
Сложилось впечатление, что Ингулец не сильно собирался умирать на поле. А без этого разница в классе команд была очень большая. Очень похоже, что у Динамо осталось две цели в сезоне. Выиграть Кубок и помочь Ванату преодолеть знаковую отметку 20 голов в УПЛ. Надеюсь все получится.
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
03.05.2025 17:54
Всех с победой, которая уже сделала Шахтёр не конкурентом в борьбе за первое место. Динамо уверенно движется к своей заветной цели.
- 2
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
03.05.2025 17:38
Брагару на первенство области надо играть.В хоккей!
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
03.05.2025 17:31
Красиво забили 3 і 4 голи! Хочеться, щоб і надалі так красиво грали! Ванату - і надалі забивати, за можливості - більше за одного гола за гру. Сьогодні він міг забити чи не тричі. Але - заміни "не пішли на користь". Фактично - всі "не посилили гру". Може, тому, що вже було 4:0? Хочеться вірити, що просто "розслабилися". Бо, здається, так невдало, як Брагару і Дячук, увійти в гру дуже важко. Надіюся, що сьогодні просто був "не їх день". Інакше - з такою грою, як сьогодні, їм у ДК робити нічого...
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
03.05.2025 17:28
Якби ще динамівці з перших хвилин матчу почали так грати, як почали наприкінці першого тайму.
- 2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
03.05.2025 17:58
Волошин быстрый и ловкий. Нынешнему Ярмоленко в этом до него далеко. Проблема Волошина в том, что в игре в футбол до Ярмоленко ему ещё далеко. Пока что.
- -3
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
03.05.2025 20:02
Волошин добре. Достатньо по-футбольному розумний, достатньо технічний. Голи прийдуть.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
03.05.2025 21:34
Ему меньше чем через 2 месяца будет 22 года. По сравнению с 17 летним Л. Ямалем он очень и очень не "добре".
- -5
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.05.2025 01:09
Ну, не всім бути Мессями, Роналдами, Левандовськими, Кейнами. Та й Динамо сьогодні не Барса.
- -3
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
04.05.2025 04:15
Скажу иначе. В почти 22 года сидеть под 35 летним Ярмоленко это не "добре".
- -3
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.05.2025 08:32
Особисто я звик цінувати за добрі, позитивні якості. Можливо і Ярмоленко не був би таким, яким він є на сьогодні в Динамо, якби не було Буяльського. Кожен робить свою справу так, як він вміє це робити. Буяльський робить свою справу добре.
- -2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
04.05.2025 09:06
У меня такого желания нет.
- -2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
03.05.2025 21:43
Техніка, пас, швидкість є, але багато бере на себе. Якщо з ним по працюють добре, то буде якісний правий вінгер для клубу та збірної.
- -2
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.05.2025 01:11
+
- -2
-
a ui(a_ui)
- Наставник
03.05.2025 17:26
Перемога на класі і ще на один крок ближче до бажаної мети. Зіграли сьогодні так, що Андрію Миколайовичу навіть не потрібно було виходити на поле :)
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
03.05.2025 17:25
З черговою перемогою! Моментами - навіть з красивою грою! Вперед, до золотого фінішу в ЧУ! Ми впевнені - так і буде!
- 1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
03.05.2025 21:44
До золотого дублю!!
- -1
-
CAPA CAPA(LETKORAT)
- Эксперт
03.05.2025 17:25
Футболіссти Динамо(Київ) на класі обіграли Інгулець і Впевнено прямують до Чемппіонства. Приємно за Ваната він і далі забивиє.
- 2