У п’ятницю, 11 липня, київське «Динамо» провело четвертий контрольний матч на австрійському тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Шовковського був представник англійського Чемпіоншипу «Вест Бромвіч».
Контрольний матч
«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ВЕСТ БРОМВІЧ» (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Ванат (76) — Філіппс (56)
«Динамо»: 35.Нещерет (74.Ігнатенко, 60), 20.Караваєв (45.Брагару, 60), 34.Захарченко (32.Михавко, 60), 40.Біловар (4.Попов, 60), 76.Гусєв (2.Вівчаренко, 60), 91.Михайленко (6.Бражко, 60), 25.Яцик (8.Піхальонок, 60), 17.Торрес (7.Ярмоленко (К), 60), 29.Буяльський (К) (10.Шапаренко, 60), 22.Кабаєв (9.Волошин, 60), 3.Супряга (19.Задорожний, 35, 11.Ванат, 60).
Запасні: 15.Рубчинський, 28.Осипенко, Саленко, Герреро, Пономаренко.
«Вест Бромвіч»: Вайлдсміт, Ферлонг, Філіппс, Геггем, Стайлз, Феллоуз, Діакіте, Моватт, Грант, Прайс, Дайк.
Запасні: Волліс, Сіссе, Вільямс, Тейлор, Діоманде, Мохаммед, Фработта, Мфуамба, Дімінг, Вітвелл, Босток, Джонстон, Бейні, Коул.
Динамівці розпочали з оборони, і вже на 2-й хвилині відбувся перший удар по їхніх воротах — зі штрафного, повз ствір. Кияни відповіли контратакою, що її довгим пасом розпочав Михайленко. На жаль, завершальний удар Буяльського був заблокований. Згодом м’яч опинився у воротах «біло-блакитних», але після свистка арбітра. Невдовзі затяжна позиційна атака «Динамо» завершилася гострим прострілом капітана, на який, на жаль, ніхто не відгукнувся. За кілька хвилин Кабаєв гостро вривався до штрафного майданчика після пасу Гусєва, але заробив лише кутовий. На 20-й хвилині гостру атаку суперників зупинив Нещерет, зігравши класично «в підкаті» руками. Кияни відповіли сильним ударом Кабаєва з 18-ти метрів у ближній кут, який не без напруги відбив Вайлдсміт.
В другій половині тайму інтенсивність зменшилася, команди змагалися майже виключно у володінні м’ячем, без гостроти. Хіба що Торрес пробив із меж штрафного вище воріт, та Нещерет зафіксував м’яча після ближнього пострілу Дайка.
Другий тайм розпочався із двох підряд кутових біля воріт «Динамо», після другого з яких Нещерет ефектно кулаком виніс м’яча на виході. На 54-й хвилині гостра атака за участю Караваєва, Буяльського та Задорожного була перервана офсайдом. А на 56-й хвилині рахунок був відкритий. Після прострілу з правого флангу Філліпс у падінні головою переправив м’яча в ворота Нещерета. На 60-й хвилині Олександр Шовковський змінив увесь склад, і швидкість «Динамо» на полі відразу зросла. Кияни провели кілька небезпечних атак. У одній з них Волошин примудрився влучити у воротаря метрів з десяти. Нарешті на 76-й хвилині Владислав Ванат завершив чергову атаку «біло-блакитних» точним ударом з лінії штрафного після довгого пасу Вівчаренка. Нічия, здається, задовольнила всіх, хоча активніше фінішував все ж таки «Вест Бромвіч»...
Наступний спаринг «Динамо» проведе в середу, 16 липня, проти хорватського «Осієка».
Андрій КРАВЧУК
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
12.07.2025 18:06
Когда ушёл Цыганков? Когда ушёл Миколенко? Когда ушёл Забарный? Давно. А кто до них ушёл в Европу? Ярмоленко. Это все за 10 лет? Кто ушёл последние два года ушёл в Европу? Никто. Откуда деньги, если нет продаж игроков. А откуда продажи, если Динамо давно не играет в Лиге чемпионов. Играет в Лиге Европы и Лиге конференции, да и там всем проигрывает.
- -2
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
12.07.2025 12:17
Если у Динамо финансовые трудности, то Лига чемпионов поможет их решить, как и за игру в ней, так и за продажу игроков. А так Динамо уже лет 10 не играет в Лиге чемпионов и особенно туда не стремится. В итоге продажей игроков нет, Академия работает в холостую. Даже в сборной Украине в основе нет игроков Динамо, только в запасе или иногда кого нибудь выпускают. Нынешнее поколение динамовцев все устраивает. Их девушек и жен можно увидеть только в трех кадрах: свадьба, отдых на курорта и прогулки по бутиках. Значит денег хватает.
- -3
-
DK forever
- Наставник
12.07.2025 14:56
холостая академія?
- -4
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
12.07.2025 11:48
Ветерани команди не можуть підтримувать високий темп гри з великими швидкостями навіть на невеликі періоди. Вони тормозять гру і не дають це робить молодим гравцям. Навіть зіркові команди підтримують високий темп гри з великими швидкостями (практично два тайми) ,щоб досягти переможного результату. Стиль тренера Лобановського про це говорить. Я далекий від думки . що Шовковський цього не розуміє. Ярмоленко знищив Волошена. Ветеранів треба своєчасно мінять на молодих ,не роблячи це, ми заводимо гру команди в глухий кут
- -5
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
12.07.2025 07:24
Потрібно виходити з реалій фінансування клубу.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
11.07.2025 22:32
Плдивився обидва матчі, і скажу крамольну річ, за яку мене не тільки "замінусують", а й можливо, забанять.
- -6
-
Илля 80
- Старожил
12.07.2025 07:23
А звідки ви знаєте будемо ми борлтися за 1-2 місце чи ні? Чи вже все шахтар на 2 роки чемпіон)). Ну смішно. Чемпіонат ще не розпочався , а ви вже похоронили Динамо. Я можу теж сказати у кротів є новички , головний тренер новий до речі . І команду строять за 2- 3 роки . Так що не факт, що шахтар стане наступні 2 ррки чемпіоном. Но вам відніше, ви ж все вже прорахували )).
- -4
-
Джон Уик
- Старожил
12.07.2025 09:27
Подивіться скільки в минулому сезоні було результативних дій по системі гол+ пас від Буї, Ярмоли та й Шапи. Заміни їм немає взагалі. Якщо їх " прибрати" як ви кажете- то команда і два раунди кваліфікації єврокубків не пройде
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
12.07.2025 10:11
А, Як в того ж Яцика, Царенка, Саленка і інш. могла бути кращою статистика за Буя чи Шапу, коли ті молоді гравці вбо були розкидані по арендах або гріли лаву запасних??
- -3
-
Джон Уик
- Старожил
12.07.2025 12:39
Шепелєв ніколи не був лідером Динамо. Це посередній гравець, рівень якого на разі показує ринок. Він нікому не потрібен навіть як вільний агент.
- -2
-
Смажелюк Василь
- Наставник
12.07.2025 16:40
Ну, якщо Шепелєв ніколи не був одним фіз лідерів Динамо, через що викликався до лав Збірної, то з таким "ікспєрдом" немає сенсу щось обговорювати.
- -6
-
Джон Уик
- Старожил
12.07.2025 18:32
" Моцний аналіз" . Який фіз.лідер з 45- 50 ТТД за матч?? У Сидорчука к приміру в ті часи було 80-90 в середньому за матч. Ви хоча б цифри розумійте перед тим як з кимось предметно дискутувати.
- -4
-
Черкаський вареник
- Наставник
11.07.2025 22:26
Бюджет Вест Бромвіч Альбіон на сезон 24/25 не вказаний в загальному доступі. Однак, відомо, що загальна вартість складу команди оцінюється у 88,68 мільйонів євро. Зокрема, вартість нападників становить 43,65 млн €, півзахисників - 25,88 млн €, захисників - 16,65 млн Також, трансферний баланс команди на сезон 25/26 становить -3,50 млн €. Це означає, що клуб витратив більше на трансфери ніж заробив.
- 2
-
Kelyn
- Опытный писатель
12.07.2025 08:31
Саме так.
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
11.07.2025 21:24
Дивує маніакальне бажання, постійно порівнювати Динамо з шахтарем. Ахметов, має можливість купувати гравців на 70 млн і багато хто з нас йому добряче копійочкою допомагають! Суркіси ж нині під судами та санкціями через зв'яок з орками і особливо медведчуком, в тому числі і їхня кіпрська компанія через яку всі трансфери здійснювали. (звісно не бідують, та й на хліб з маслом є. але купити гравців хоча б на 20 - 30 млн не можуть).
- 1
-
DK forever
- Наставник
12.07.2025 14:15
лол...які суди ?які санкції?які зязки з орками уСуркісів???:)))))
- -4
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
12.07.2025 15:10
Це був початок))
- -4
-
DK forever
- Наставник
13.07.2025 16:10
медіа то часина акцій телеканалу плюсів які у них намагався відібрати парашенко коли заліз у кресло президента і 380 млн то ті що гопніки парашенк0 з гонтарєвою відібрали у суркісів і т.д.і т.п..
- 0
-
Александр(alex2604)
- Наставник
11.07.2025 19:19
Ну, фізпідготовка, це зрозуміло. Але як під час відпустки забути, як грати? Чи вони як смартфони - чистка пам'яті та перезавантаження?
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
11.07.2025 18:13
Чому ви всі намагаєтесь порівнювати з Шахтарем? Порівнюйте з Мітьюландом. Друга команда данського чемпіонату. Без особливих зірок. Бо всі зірки грають в Європі. І всі спеціалісти в один голос сказали, що данці вищі нас за класом. майстерністю і ін. Грають під навантаженням? Так ніхто не грає ж 90хв.! Зіграй 20 хв . але так . щоб тебе запам*ятали! Немає толком нікого основного. Ні стовпа в захисті. ні розпасовщика в центрі. ні нападника , який би сам зробив гол.
- -3
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
11.07.2025 17:51
Як по жлобські виглядає цей новий титульний спонсор Динамо - наче приклеєне біле пятно, а ньому дві червоні літери "GG"
- -1
-
Вадім F35
- Наставник
11.07.2025 17:05
Все буде добре , ТШ не форсує підготовку ! Видно що гравцям важко , вони втягуються поступово. Мабудь є план і вони його дотримуються. Офіційні ігри покажуть чи правильний був вибраний курс...
- -1
-
Stanislav Melomud(slavam1947)
- Опытный писатель
11.07.2025 17:04
Киевское Динамо, в нынешнем своем составе, команда для первенства Киевской области. То что Шахтер выиграет чемпионат Украины у меня нет никаких сомнений. В команде нет футболистов способных играть на хорошем уровне. Команда не бежит. Люди не способны выучить как разыграть свободный от ворот, как действовать во время угловых ,как играть в штрафной площади противника. Болею за Динамо с 1954 года. Были разные периоды в истории команды, но Динамо Киев всегда отличалось своим стилем ,своими игроками. Больше нет таких как Каневский ,Лобановский, Базилевич, Биба ,Мунтян ,Бышовец ,Белькевич,Веремеев ,Блохин, Буряк ,Трошкин, Медвидь, Колотов да всех и не перечислить. А кого сегодня из нынешнего состава можно поставить рядом с этими великими игроками. Вопрос риторический. Команда без переспективы. И самое обидное что нет никакой надежды на лучшее. И последнее. Многие гонят на Луческу. Но он прекрасно видел и понимал уровень игроков и поэтому заставлял играть строго по его установкам. Конечно со временем игру Динамо изучили и начались чередоваться UP and DOWN. Но хотя бы что то просматривалось. Было нудно, но и было хоть какое то разнообразие. Сейчас нет и этого. Беда.
- -6
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
11.07.2025 17:27
У Динамо Київ та шахтьора склади практично не змінились, в порівнянні з минулим сезоном.. Чому кияни - чемпіони, а чорні днонєтскіє лише треті?)
- -2
-
Uriah Heep (free me)
- Читатель
11.07.2025 16:30
Полностью согласен с Роллан Вентура
- -8
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
11.07.2025 16:00
Соперники на сборах подбираются неплохие.
- -2
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
11.07.2025 15:42
Смотришь на игроков нашей команды и удивляешься. Чемпионы, а... ничего не умеют - ни точный пас отдать (я уж не говорю о всяких "мудрёных", типа скрытого, разрезающего, на среднюю и дальнюю дистанции), ни мяч принять, ни удар выполнить - ни че го не умеют.
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
11.07.2025 23:23
Шкода, що не можу ''плюсанути''. Дуже чітко кількома рядками. Додам лишень, що такої сумної, гнітючої гри не пригадую взагалі. Мало того, що гравці слабкі технічно, так складається ще й враження, що вони взагалі не отримують задоволення від гри. Ніби прийшли на роботу і не можуть дочекатись, коли закінчиться зміна.
- -4