Колишній наставник київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував перемогу «біло-синіх» у матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів над «Хамрун Спартанс».
— Це не футбол. Як можна допускати до виступів у такому престижному турнірі, як Ліга чемпіонів, такі команди, як «Хамрун Спартанс»? Ну зовсім не розумію. Я деякий час подивився гру, потім вимкнув телевізор і знову ввімкнув. Скажу прямо: жодного інтересу не було. Адже те, що було у вчорашній грі, повторюся, це не футбол.
Скільки я не зідзвонювався з друзями, всі кажуть, що цей матч навіть не дивилися. Або трохи подивилися, а потім, як і я, вимкнули телевізор. Ось так. Дійсно, нічого хорошого немає. Мені згадуються часи, коли ми були на тренувальному зборі й для перших спарингів обирали суперників аматорського рівня або ж заводські команди. Це було краще. Ми забивали то вісім, то десять м’ячів — але була хоча б гра. А тут ніякої гри не було.
І я навіть не знаю, платять у «Хамрун Спартанс» чи не платять. Хоча коментатор матчу казав, що у складі мальтійської команди є італійський легіонер. Але який футболіст — ну, я не знаю... У вчорашнього суперника «Динамо» рівня як такого немає, якщо гравець не може вдарити по м’ячу, зробити передачу. У діях мальтійців брак за браком. Коротше кажучи, хе**я повна.
— Про вчорашній матч можна сказати, що гра була в одні ворота. Мальтійці нічого особливого не показали.
— Так і наші футболісти виглядали розслабленими, не було властивої їм гри. Знову ж таки: навіщо такі команди, як мальтійська, пускати в розіграш? Це зовсім «нуль».
— Це той випадок, коли після перемоги із загальним рахунком 6:0 естетичного задоволення не спостерігається?
— Звичайно. Хоча могли забити не шість, а шістнадцять м’ячів! Наші футболісти вийшли й грали стоячи. Швидкості немає, нічого немає... Прикро.
— Можна не сумніватися, що в наступному раунді Ліги чемпіонів динамівці зіграють з вищим за класом суперником — кіпрським «Пафосом» або ізраїльським «Маккабі» (Тель-Авів).
— Так, згоден. Можливо, що ним стане Маккабі. Все ж таки це вже якась більш серйозна команда. Подивимося.
Іван Зінченко
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
31.07.2025 00:36
Не розумію критики Сабо на адресу Динамо. Навіщо рвати жили і забивати 16 голів? Команда втягується у сезон. Віддали стільки сил, скільки потрібно було для впевненого проходу.
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
31.07.2025 11:47
Ну, напевне він не мав на увазі "рвати жили", а щоб грали з більшою концентрацією і швидше приймали рішення, бо корисні звички треба тренувати, щоб бути в тонусі... Як раз для цього була гарна нагода і глядачам було б цікавіше...:)
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
30.07.2025 23:52
Андора ще гидкіша? ,бюджет команди менший чим в наших любителів, Хамрун ніколи не грав в ЛЧ і не буде,відбір до ЛЧ не є участю в ЛЧ,
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
30.07.2025 23:27
– Ты видел, что он в подштанниках? – холодно спрашивал пират. – Да ведь, Арчибальд Арчибальдович, – труся, отвечал швейцар, – как же я могу их не допустить, если они – член МАССОЛИТа? – Ты видел, что он в подштанниках? – повторял пират. – Помилуйте, Арчибальд Арчибальдович, – багровея, говорил швейцар, – что же я могу поделать?
- -1
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
30.07.2025 22:26
Как их можно не допустить, если они чемпионы Мальты? Динамовцы же просто сделали то, что должны были, обсуждать пока нечего, кто хотел, тот посмотрел эту тренировку с повышенной ответственностью. С Пафосом будет интереснее, их правый край забил шикарный гол и несколько раз обострял.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
30.07.2025 18:42
В отличии от многих восторженных откликов на этом сайте я тоже не был в восторге от игры Динамо, особенно во втором тайме. Перефразируя слова Йожефа, Йожефовича, можно сказать, что счет дважды по 3:0 показал лабось одной команды над еще более слабой другой. Что касается участия в матчах ЛЧ таких команд, как "Хамрун Спартанс", то почему бы им и не играть. В бытность Сабо игроком и тренером, всегда команды такого уровня играли и ничего зазорного в этом нет. Они чемпионы в своих чемпионатах. Глядя на мировое первенство среди клубных команд удивляться нечему, там было не мало команд не чемпионами своих стран, более того сильные, такие как "Барселона" не попали туда вообще. Так, что зря Сабо сетует на подбор команд учавствующих в ЛЧ. Он наши "Полесье", "Алексанрия", "Кривбасс" и другие лучше зажигают?
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
30.07.2025 19:35
"Кривбасу" просто не пощастило з жеребом,доволі міцна "Вікторія" Плзєнь,а потім-"Бетіс",це трохи інше чим третя команда Чемпіонату Андори.
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
30.07.2025 18:20
Я також іноді вимикаю телевізор коли бачу що суперник ненависної мені команди не здатен на сюрприз й програє без шансів. Наприклад мені зовсім не цікаво дивитись як Шахтар знущається над Інгульцем. Але щоб вимкнути телевізор коли грає Динамо та й ще й виграє, треба бути або прихильником Шахтаря, або мазохістом.
- 1
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
30.07.2025 22:49
Я телевизор не выключал, но во втором тайме несколько раз заснул.
- -1
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
31.07.2025 13:36
Це скоріш за все від пива.)) Перегорів при підготовці до гри. ))
- 0
-
Igor Shuster(shusterigor)
- Опытный писатель
30.07.2025 18:11
Нехай Жальгірісу це раскаже якиї мальтійці перемогли!
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
30.07.2025 18:11
Спитайте у гравців та тренерів "Полісся", чому команди такого класу-грають,та ще й виграють.
- 2
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
30.07.2025 18:01
Так это даже хорошо, что попался такой слабый соперник. Потренировались, форму постепенно наберём.
- 0
-
Сашко Ротовський
- Старожил
30.07.2025 17:28
О, пізнаю типового Сабо! Ну як же Динамо не обіср@ти! Навіть після розгромної перемоги!
- 2
-
Shapych
- Эксперт
30.07.2025 17:40
Де Ви побачили обсирання? В яких словах?
- -1
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
30.07.2025 22:13
+++
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
30.07.2025 17:21
Прямо. всратись і не жить! А якби був Жальгіріс . то все було б нормально? Чи РФШ? Колись і Динамо , на початку кубкової кар*єри . ніяке було. Але ж вигравали у всяких Колрейнів і ніхто не апелював.
- -1
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
30.07.2025 17:09
Сабо вже забагато бурчить, і те йому не так, і ті не такі. Насолоджуйтесь життям, Йо-Йо, воно все рівно котиться не так як ми хочемо.
- 0
-
Bob Marek
- Старожил
30.07.2025 16:23
Главное, чтобы Сабо потом не сказал подобное о Динамо. И будет, как в известной пьесе...Над кем смеётесь? Над собой смеётесь...
- -3
-
Major Just
- Наставник
30.07.2025 16:21
Йожик - давно неадекват. Отстал от жизни навсегда.
- -4
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
30.07.2025 16:05
Гра забувається, а рахунок на табло. І ще очки в рейтинг, плюс кошти за виграш, плюс Динамо продовжив підготовку до ЛЧ з більш серйозними суперниками. Поки нічого поганого для команди не сталося.
- 2