«Динамо» справді хотіло та намагалося посилити тренерський штаб Олександра Шовковського, запросивши ще одного тренера-аналітика, повідомляє колишній журналіст Ігор Бурбас.
Так, в одному з нещодавніх єврокубкових матчів киян у Польщі клуб вів переговори з польським фахівцем, який би працював з аналітикою, збирав інформацію щодо суперників тощо. Втім, переговори не мали успіху, і щось «не зрослося».
Чи продовжуватиме «Динамо» пошуки аналітика, залишається невідомим.
Ти готов влити в Динамо один мільярд евро за Три роки ?
Той не ...
-
Олександр Кучад
- Эксперт
17.08.2025 11:20
За столом:
- 2
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
17.08.2025 08:55
А хто зараз в аналітика в ДК? Хто зараз в селекції? Хтось знає?
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
17.08.2025 00:48
Ну, таке міг буть-хто написати... Не факт, що так і було...:)
- 1
-
Вадім F35
- Наставник
16.08.2025 23:04
В Ротаня он аналітиком працює колишній журналіст !Візьміть Смолового , він вас розчихлить по кожному супернику !!!
- 1
-
Вадім F35
- Наставник
16.08.2025 23:01
Динамо грає в свій футбол з будь-яким суперником , навіщо їм аналітики ? Головне щоб всі виконували вказівки тренерів , а якщо немає результату , з своїм футболом , значить гравці не відповідають високому рівню для проходу суперників !
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
16.08.2025 20:37
ой йой !
- 0
-
Игорь Перетятько(viskochka)
- Старожил
16.08.2025 20:21
Вот устал уже читать что мы в очередной раз с кем то не договорились, плохо договаривались наверное.
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
16.08.2025 22:58
Ігор - Ви на прізвище автора, звирнули увагу? Якщо - ні, то зверніть і не втомлюйте себе маячнею яку він пише.
- 1
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
16.08.2025 20:07
Полчища физручар останутся
- -2
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
16.08.2025 19:41
Було б дивно якщо договорились. Суркіс в своєму репертуарі.
- 0
-
Юрий Роса
- Начинающий писатель
16.08.2025 19:17
Довожу до відома Суркісів: Стів Джерард наразі у творчій відпустці. Попереджаю: погодитись на пропозицію від Динамо він зможе лише за умови зміни власників. Тож, - Брати Суркіси, найзаклятшіі патріоти Динамо, вам залишиться зовсім мало: підняти свої трухляві сідниці і не оглядаючись йти на х.й!
- -1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
16.08.2025 20:41
Юрко...твоя пропозиція ...має економічний базіс ?
- 2
-
Руслан Жук
- Эксперт
16.08.2025 22:51
Кроти воду каламутять.
- 1
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
16.08.2025 18:42
вау!! Шовковський без кепки. Нечасто останій раз це буває
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
16.08.2025 20:08
Реально,кто то бы напомнил ему,что в помещении мужчина должен снимать головной убор
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
16.08.2025 17:36
Та невже?! Аналітики в футбол не грають, де підсилення??
- -1
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
16.08.2025 17:29
у нас є аналітик, Карас, щоправда, лише з молдовського футболу. Але згодиться, чує моє серце, скоро будемо рубатися з молдаванами на єврах
- 0
-
комментарий удален
-
Shapych
- Эксперт
16.08.2025 17:32
Напевно, тому, що він не українець.
- 0
-
Іван
- Наставник
16.08.2025 18:50
у нього плавники
- 1
-
Anatoliy Gamon(gamon)
- Опытный писатель
16.08.2025 17:19
Читать или слушать Бурбаса - себя не уважать.
- 1