Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський поспілкувався з представниками ЗМІ у рамках регламентної пресконференції напередодні першого матчу раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи проти ізраїльського «Маккабі» (Тель-Авів).
— У заявці на завтрашній матч відсутній Брагару, у якого народилася дитина, а також Рубчинський. Чи є ще футболісти, на яких ви не зможете розраховувати?
— Перед грою до мене підійшов Максим і розповів про важливу подію, яка мала відбутися у його житті, тож ми про це знали. Ми дали йому можливість бути поряд зі своєю родиною. Щиро вітаємо його та усю динамівську родину з поповненням. Це чудова новина, бажаємо, щоб і у хлопчика, і у батьків усе було добре, щоб дитина росла в країні без війни.
Щодо інших гравців, Валентин Рубчинський продовжує відновлюватися після непростої травми та перебуває в Києві. Йому вже зняли лангету, сподіваємося, коли команда повернеться до Києва, він зможе долучитися до основної групи гравців.
Ви знаєте, що пішов в оренду Владислав Супряга, він буде до кінця сезону грати за «Епіцентр». Всі інші готуються та перебувають у нашому розташуванні.
— У минулому матчі з «Епіцентром» Герреро забив чудовий м’яч та міг навіть оформити хет-трик. Чи додає вам приємного клопоту конкуренція у нападі перед матчем з «Маккабі»?
— Безумовно, коли є конкуренція на місце у стартовому складі, це додає приємного головного болю та міркувань, кого поставити. Я дуже радий за Еду, що він, нарешті, реалізував свій момент, хоча у тому матчі у нього, на мою думку, «вкрали» гол, і він ще міг забити. Я відчував, що у нього має вийти, адже це було видно з його ставлення до тренувального процесу. Так має бути завжди. Всі інші хлопці готуються, і чудово розуміють, що жодному з гравців не гарантоване місце у стартовому складі — усі мають доводити своє право на нього як на тренуваннях, так і коли виходять на футбольне поле.
— Наскільки ретельно вам вдалося вивчити завтрашнього суперника? Чи не здалося вам, що стиль гри «Маккабі» схожий на динамівський?
— Давайте говорити відверто: ми схожі з «Маккабі», але лише у тому, що через ситуацію, що склалася у наших країнах, ми не можемо приймати матчі на своїх стадіонах та при своїх уболівальниках. А різниця у тому, що 15-16 футболістів «Маккабі» грають за свої національні збірні, причому різні. Команда достатньо збалансована, швидка, грає в гострий, атакувальний футбол, добре комбінує, чудово використовує швидкості, фланги.
Безумовно, ми дивилися їхні матчі з «Пафосом» та «Хамрун Спартанс», можу сказати, що це буде цікаве протистояння, де усе вирішуватиме індивідуальна майстерність та те, як команди підготуються до цієї гри.
Потихеньку звикаємо до цих негараздів, а оскільки вони тривають досить давно і мають тенденцію до погіршення, то для молодого покоління вболівальників складається враження, що так завжди було.
Навіщо я це написав? Та й сам не знаю. Мабуть десь жевріє ще надія, що побачу у цьому житті своє Динамо чи хоч якусь тенденцію до покращення. Але з кожним прожитим роком вона становиться все примарнішою
-
Александра Кошко(duska)
- Наставник
21.08.2025 22:58
Шовковський гондольєр, і команда теж! Це не футболісти, це нікчеми!
- 1
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
21.08.2025 22:43
Жалюгідне і нудне видовище на полі..
- 0
-
Boban
- Начинающий писатель
21.08.2025 21:18
Кто-то может ссылку на матч послать
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.08.2025 12:51
Автор "кращого посту" - а ти з якого смітника, що, окрім як нести бруд на клуб, ще можеш? У команді зараз грають свої вихованці, а кого у минулому сезоні придбали, так то кращі, на той момент, гравці з УПЛ. Додам, що цей, так званий "смітник", у минулому сезоні виграв всі першості у всіх вікових групах! Головна команда, як-би кому не хотілося але прийдеться весь сезон змиритися, діючий чемпіон. То може трішки фільтрувати звою "писанину" і мати хоч трішки поваги до клубу? Чи що ти тут взагалі забув?!
- 1
-
Гудвин
- Эксперт
21.08.2025 14:16
Це ти із смітника! Людина каже правду,переживає за клуб! А ти напився пива і нічого не бачиш далі свого носа...
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.08.2025 16:18
:))) ваша "правда" - це бруд у бік Динамо без розуміння ситуації. Знаємо таких, багато вас сюди набігло, користуєтесь тим, що адмін за відвертий бруд не банить. Пива не п'ю, від нього пузо росте, мабуть як в тебе, що мізки не знають у який бік працювати :)))
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
21.08.2025 15:16
Що вам відповісти, шановний Ігоре? Я маю свою думку з приводу стану справ у теперішньому Динамо, Ви маєте свою. Я вам не тикаю, навіть з врахуванням вікової різниці. Те що я маю думку, яка не співпадає з вашою не дає вам ніякого права хамити і переходити на особистості. Я навіть не сподобився поставити вам "-" чи "+". От принципово нічого не поставив. От тепер і подумайте, хто більше переживає за Динамо. Людина, яка закриває очі на проблеми чи людина яка про них говорить. Якщо у нас все так добре, то чому від Динамо на полі лише назва? Я навмисне переглянув матч ЛЧ сезону 2008/2009 між Спартаком та Динамо, що вельми і вам раджу зробити. Звичайно, можете переглянути і безліч інших. І просто порівняйте гру. В яких завгодно аспектах. Дуже сподіваюся, що щось позитивне в розумінні тих процесів, які відбуваються в команді, ви зрозумієте. Ну, можливо не зараз, а з часом, тобто, коли людина починає керуватися не емоціями, а розумом та життєвим досвідом.
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.08.2025 16:24
Вважаєте, що ви старший за мене? Помиляєтесь :) Але я звик, що інтернет-спільнота скрізь на "ТИ", а "викання" - то совкова звичка. Ми ж у Європу йдемо, чи у вас інший шлях? :) Ну так в мене теж своя точка зору по відношенню до вашої, але я ще трохи дивлюсь на реальні речі і сприймаю все так, що якщо я не можу нічого дати клубу: грошей, допомогти утримувати, не можу привести кращого тренера і конкурентних гравців, то я не можу чогось вимагати, а лише конструктивно критикувати, оцінюючи ситуацію яка за вікном і віддано вболівати, що я і роблю не зважаючи, чи-то поразки, чи перемоги!
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
21.08.2025 16:37
Давайте так, трохи без певної конкретики. Я вперше відвідав футбольний матч за участю Динамо весною чи то 1964 чи 1965 року. 60 років минуло гарантовано, то трохи вже стерлися дати. Здається зі Спартаком грали. І точно знаю, що десь приблизно тоді дебютував Анатолій Пузач.
- 0
-
Сергій С
- Начинающий писатель
22.08.2025 09:01
Яка повага??? Команда нуль повністю!!! іди нам розкажи в бліндажах яке Динамо велике і грають гарно!! Крім негативна вони не заслуговують на більше ! І по друге нема чого їм розказувать що вони по два місяця дома не були і не грають на своєму стадіоні!! Ми з початку війни по року і більше деякі не були дома!!так що смітник ти !!! А повагу треба заслужити своєю грою а не обіцянками що буде цікава гра!!
- 0
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
21.08.2025 11:31
Де показують і чи показують принципі?
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.08.2025 12:53
2+2 - дивись у вільному доступі і безкоштовно, не те, що кротівню :))) А твоє "принципі" говорить лише про те, що ти геть необізнаний у справах Динамо, де всі справжні вболівальники не задаються таким питанням. Що тоді ви, такі, робите у групах Динамо?!
- -1
-
Rasty UA
- Начинающий писатель
21.08.2025 09:00
"усе вирішуватиме індивідуальна майстерність"
- 0
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
21.08.2025 10:31
+
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.08.2025 12:56
Правильно він все сказав! Вам аби доколупатися?! У матчі з Пафосом саме індивідуальна майстерність була вирішальною, коли наші гравці помилялися при передачах, прийому м'яча, ударах по воротах... - це і є індивідуальна майстерність але бачу вам таке не знайоме, треба свого нафантазувати, щоб ср@чу побільше :(
- 0
-
Александр Кизуб(sashok82)
- Начинающий писатель
21.08.2025 08:54
Це ж треба було цього фізрука поставити "тренером"
- -2
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
21.08.2025 07:59
Команду перш за все необхідно налаштувати на гру, на боротьбу, і не дивитися скільки там збірників і звідки вони, а потрібно зі всією відповідальністю віднестися до результату гри, розуміти в якому клубі ви граєте і яку емблему носите на грудях. Зрозуміло що без легіонерів важко, але потрібно з честю виходити з тієї ситуації яка вже є, порядок б"є клас.
- -1
-
несерьёзный Лимонович
- Наставник
21.08.2025 07:56
Нам капец?
- -2
-
Core
- Начинающий писатель
21.08.2025 07:00
Коротко:
- -1
-
Saint Dmitry
- Начинающий писатель
21.08.2025 02:35
Послухати Шовковського, так не ту команду називають "Галактикос"... Який там Реал... Маккабі Тель-Авів - ось де справжнє сузір'я футбольної майстерності!!! А перед цим він также оцінював і Пафос... Не щастить нашому "київському Моуріньо" самі клуби-легенди трапляються на його шляху - Реал, ПСЖ, Барселона, Ліверпуль... Як казали класики - "Гомер, Мільтон і Паніковський"...
- 0
-
Александр Мороз(sasha4604)
- Старожил
20.08.2025 23:05
Так тож саме СаШо,казав перед матчем с Пафосом-"знаю одне,що матч буде цікавим"
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
20.08.2025 22:32
Я вважаю що склад на матч буде той що і на Пафос , можливо з незначними коригуваннями , тренерський штаб дасть змогу хлопцям реабілітуватись після кіпріотів . А ось якщо в них не вдасться це зробити , то мабудь деяких гравців в основному складі ми будемо бачити меньше , а можливо взагалі не побачимо в команді
- 0
-
svar4
- Опытный писатель
20.08.2025 22:30
Интересней прошлого? Напряжённо предчувствую(
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
20.08.2025 22:03
Подивимось завтра на стартовий склад. Боюсь, що знову вийдуть одні "аксакали", які вже з Пафосом зганьбились.
- 0
-
Анри Кацман(kitass)
- Опытный писатель
21.08.2025 23:08
Довбоклюй, нахамить і заблочить в приватних це все що ти можеш? Язика назад в дупу засунь.
- 0