Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, зігравши вчора проти ізраїльського «Маккабі» з Тель-Авіва (1:3) у плей-офф раунді кваліфікації Ліги Європи, довів кількість матчів, які він провів у футболці свого нинішнього клубу, до 400.
Дебют Ярмоленка за першу команду «Динамо» відбувся 11 травня 2008 року, коли він вийшов на заміну у домашньому матчі чемпіонату України сезону-2007/08 проти полтавської «Ворскли» (2:1) та став автором переможного м’яча.
Чемпіонат України — 268 матчів (114 голів)
Кубок України — 31 (20)
Суперкубок України — 6 (0)
Єврокубки — 95 (23).
- вже не та швилкість,
- короний номер його - з правого флангу зміститися біля штрафної вліво та лівою ногою забити гол - вже не пооходить, -
- розкачування захисників за рахунок корпуса та ніг - теж.не на висоті
- віддати пас - багато браку...
Андрію, пора закінчувати з активним футболом... Суркіс пообіцяв посаду директора - йди, дай дорогу молодим.
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
22.08.2025 14:15
Вчора, поряд з Піхальонком і Ванатом - один з найгірших в Динамо.
- 0
-
Unit Kyiv
- Начинающий писатель
22.08.2025 12:18
Андрюха, дуже дякуємо за те, що ти зробив для Динамо та збірної, але вже пора на пенсію при всій повазі
- 0
-
Vas51 °
- Наставник
22.08.2025 11:52
Якщо у Ярмоленко голова на місці, то він повинен перестати грати, як активний гравець:
- 5
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
22.08.2025 11:41
А пафос який-Провів! Він давно вже не проводить, а мучиться! Його з ВХ підсрачниками гнали і обзивали як могли.
- 0
-
Глеб Жеглов ( Сізов Генадій )
- Опытный писатель
22.08.2025 11:31
Команда з самого початку грала у меншості без правого флангу. Присутність Ярмоленка та Караваєва не вплинула на покращення ні нападу, ні захисту. Та ще й Піхальонок десь загубився. Взагалі видовище було дуже сумним, а іноді - безнадійним.
- 0
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
22.08.2025 11:28
Его танец вокруг мяча,уже достал!!!
- 0
-
Суркіс де ПІДСИЛЕННЯ
- Читатель
22.08.2025 10:45
Давай дорогу молодим!
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
22.08.2025 09:45
Вот оно что, Михалыч...
- 1
-
Володимир _W
- Наставник
22.08.2025 09:37
Пора починати новий відлік: ігри за команду ветеранів
- 0
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
22.08.2025 09:34
Красава. Рекорди то головне. Результати команди? Та начхати на них. Кому вони потрібні?
- 0
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
22.08.2025 09:07
Будущий тренер ДК…осталась на скорую руку лицензию получить…
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
22.08.2025 08:35
Краще б не проводив...виглядав нижче своєї тіні.
- 4
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
22.08.2025 08:11
Це ніби ложка меду в бочку дьогтю. Я розумію, що якось потрібно відволікти увагу вболівальників від чергового провалу на міжнародній арені. Але на такому фоні, коли команду довели до ручки, така інформація викликає лише роздратування. Недоречно це наразі. Важко вже йому тягнути за всіх. Звернув вчора увагу, коли ще рахунок був нічийним, що людина після закінчення атаки повертається назад з опущеною головою. А це тривожний дзвоник. То відпустіть, нарешті, Андрія. Не варто на його прикладі демонструвати, що вся ця орава дармоїдів з татухами, по суті, нічого не варта. Хай самі доводять свою спроможність
- 0
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
22.08.2025 09:37
Він фізично не тягне вже давно. Ще до повертання у Динамо. Але Суркіс любить такі красиві історії повернення. Команда мертва, навіть на її фоні він виглядає як пішохід. Навіщо він клубові? Для нашого чемпіонату ще можна використовувати. На євроарені він здатен тільки на щось коли сама команда біжить та грає. Зараз не грає ніхто. Тож він виглядає жалюгідно, як і інші гравці у білій формі вчора, бо це не команда
- 0
-
Володимир _W
- Наставник
22.08.2025 10:01
У великі клуби, а Суркіс каже, що Динамо великий клуб, ніякі легенди не повинні повертатись та догравати там. Там повинні грати ті, хто додає в розвитку. Повернення можливе в друголігових клубах щоб повернулась легенда, яка росла в цьому клубі. А для поціновувачів таланту зірок минулого є матчі ветеранів. Ось там хай і феєрять.
- 0
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
22.08.2025 08:01
Прочитавши учора про стартовий склад ,я написав ,що ми вийшли в меншості ,мене заміносували ,а тепер поставти собі плюс за гру. Без фізики в футболі робить нічого.
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
22.08.2025 07:22
Ну и кому это надо?
- 1
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
22.08.2025 08:41
Ярмоленку та статистикам (
- 3