У неділю, 31 серпня, у матчі 4-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 4:1 обіграло житомирське «Полісся». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Під час матчу було видно, що ваша команда була краще підготовлена у фізичному плані, ніж суперник. У чому ви бачите причину цього?
— Перш за все, вітаю вболівальників «Динамо» з важливою перемогою. У нас був досить непростий період, і цим матчем ми підводимо риску під ним. У нас були і матчі єврокубків, і матчі чемпіонату України, але зараз деякі наші гравці вирушають у розташування національної та молодіжної збірних, а в нас буде можливість для перепочинку.
Що стосується вашого запитання. Як правило, наступного дня після чергового матчу гравці, які потрапили до стартового складу, проводять невелику розминку, а в інших — тренування. Але після матчу-відповіді з «Маккабі» я дав команді повноцінний вихідний. Скасував усе, сказав: «Робіть що хочете, йдіть куди хочете». Ми багато працювали і в період підготовки до сезону, і в цей період, про який я сказав. Можливо, ця несподівана зміна зіграла свою роль. Хоча, я не можу сказати, що сьогодні нам було легко. І погода, і той факт, що ми грали через два дні на третій, і логістика — все це позначалося. Я прекрасно знаю стиль гри команд Руслана Петровича (Ротаня, головного тренера «Полісся», — прим. ред.), знаю амбіції президента «Полісся». І на сьогоднішній матч ми обрали таку тактику, яку вдалося реалізувати. Хоча й не обійшлося без помилок.
— Як ви бачите ротацію в лінії атаки своєї команди протягом сезону на випадок кадрових прогалин?
— Проблеми під час сезону ми будемо вирішувати в міру їхньої появи.
— Як себе почуває Михайленко?
— На жаль, він відчув дискомфорт у задній поверхні стегна. І щоб не ускладнювати ситуації й уникнути серйознішої проблеми, ми його замінили.
У нас справді був насичений графік, а робота — непроста. Ми це все розуміли і попереджали хлопців перед сьогоднішньою грою: всі мають бути готові на 100 відсотків, а якщо в когось виникнуть якісь проблеми під час гри, то треба відразу про це говорити. Не треба терпіти, а потім ускладнювати. У Михайленка були певні проблеми, але він взявся грати зі старту. А коли в нього виникли проблеми, він, як ми й домовлялися, про це просигналізував і ми одразу провели заміну. Додам до цього, що Бражко, який замінив його, відіграв на хорошому рівні.
— Сьогодні ваша команда зіграла дещо інакше, ніж зазвичай: не притримувала м’яч, а виконувала більше вертикальних передач. Це результат напрацювань нового тренера?
— (Усміхається). Ми взяли тренера, який допомагатиме по стандартним положенням. Саме в цьому полягають його функції. Тому давайте будемо обережними, коли робимо якісь висновки. Бо інколи ці висновки призводять до такого, як, наприклад, було з нещодавньою історією, про яку багато було сказано і написано.
Ще раз хочу привітати вболівальників «Динамо» з перемогою, хочу сказати від себе, що наша третя зірка на емблемі — це зірка військових, це знак нашої поваги до них, ми пам’ятаємо всіх наших уболівальників. І спасибі нашим уболівальникам за конструктивну критику. Будемо робити все, для того, щоб дарувати вболівальникам позитивні емоції.
А вам я хочу побажати перемог і в маленьких, і у великих справах, і головної нашої такої бажаної Перемоги. Гарного, спокійного вечора. Слава Україні!
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Полісся» Руслана Ротаня.
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
01.09.2025 20:12
Зіграли добре і з бажанням. Герреро, Волошин і Буяльський - найкращі.
- 0
-
Andrew Berry(purple)
- Старожил
01.09.2025 14:50
У приміщенні взагалі то неписаними правилами рекомендується знімати головний убір. Чи він кепку взагалі тепер ніколи не знімає??
- 1
-
Сергей Смирнов(Cishe)
- Опытный писатель
01.09.2025 12:11
Давно не писал, ибо противно было смотреть на эту мышиную возню - полевые вратарю и наоборот и поперек поля. Причем все підтюпцем . И вдруг, после подсрачника от Житомира, Динамо понеслось - вертикальная игра, высокие скорости, удары без обработки. А что случилось? И тут я понял - Деревянный Солдат Урфина Суркиса сидит на лавке! Плюс нет Шапаренка. РЕКОРДЫ ставить не надо - можно играть в ФУТБОЛ. Интересно - это была разовая акция или ЩОСЬ У ЛІСІ ЗДОХЛО? И ложка дегтя в бочке меда - при деморализованом сопернике на последние минуты можно было выпустить кого-то из новичков (молодых) для наработки опыта, но нет - выполз Солдат - галочка для статистики !!!
- 0
-
Jeka
- Читатель
01.09.2025 11:57
Грати краще не стали просто Полісся граю ще хуже .. от і все так що радіти особо нічому
- -3
-
Алексей Завгородний
- Читатель
01.09.2025 10:33
После победы,очередь дать интервью от радости.
- -1
-
mykola9709
- Читатель
01.09.2025 08:15
Хотя ДК перемогло, але гри так і не побачив, а ось Полісся начудило, так начудило. Гереро молодець, так молодець, і СаШо даремно йому недовіряв. Погано одне, що команда мало грає на Гереро, йому приходиться самому щось придумувати, наприклад, як з першим голом. Всі недоліки ДК вилізуть на Кубку конференцій.
- -4
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
01.09.2025 01:08
Опять Полесью досталось за Маккаби.
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
01.09.2025 01:07
У СаШо пальцы странно выглядят - следствие переломов.
- -1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
01.09.2025 04:45
Пальцы вратарские.
- 3
-
Смажелюк Василь
- Наставник
31.08.2025 21:47
Сьогодні, особливо в першому таймі, ми побачили Динамо, яке всі роки любили, гостроатакуючого, з вертикальними передачами! А після замін, знову повернулось Динамо, яке програло кваліфікації ЛЧ, ЛЄ!!
- 1
-
Михаил
- Старожил
31.08.2025 21:42
Бывают игры, когда мячи сами летят в ворота ( потолок первый гол Ярмоленко в Эмиратах ). Счет в игре приятный, но... Сначала они получили лафу - Михавко посмотрел футбол. Далее пошло в их сторону. Конечно голы - это чьи то ошибки. Но не от всех ошибок бывают голы. Здесь и есть лафа. Первый: вратарь - наказан. Второй: защитник - была угроза, но пеналь гораздо хуже. Конечно нырял, но уж очень реалистично. Грех не поставить. Третий и четвертый: красиво, но лафа. Хотелось бы, что бы после этой победы игроки не стали думать: " Мы великие. Мы победили само великое ПОЛЕСЬЕ.". Результатом таких дум часто бывают осечки в следующих играх.
- -4
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
31.08.2025 21:30
После провала в Европе тренер понял, что нужно играть вперед и бить по воротам, а не возить мяч назад и поперёк.
- -1
-
Дэви Аркадьев(Devi)
- Эксперт
31.08.2025 21:07
Еще раз хочу поздравить болельщиков «Динамо» с победой, хочу сказать от себя, что наша третья звезда на эмблеме — это звезда военных, это знак нашего уважения к ним, мы помним всех наших болельщиков. И спасибо нашим болельщикам за конструктивную критику. Будем делать всё, для того, чтобы дарить болельщикам позитивные эмоции.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
31.08.2025 19:44
Хех, "Ми взяли тренера, який допомагатиме за стандартними положеннями. Саме в цьому полягають його функції" - а самі пропустили після кутового.... Хоча - один гол забили також зі стандарту; але є нюанс... :)
- -2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
31.08.2025 19:16
Путь "Полесья" к Киеву был намного сложней, чем у киевлян. Наверное это сказалось и на игре команды. Но это их проблемы.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
31.08.2025 19:13
Вопрос корреспондента, о роли нового тренера в подготовке к игре, убивает на повал. Полный не профессионализм.
- 1