Відомий український тренер Володимир Шаран поділився своєю думкою про доцільність зміни наставника збірної України у зв’язку з невдалим стартом у відбірковому турнірі ЧС-2026 (Україна — Франція — 0:2, Азербайджан — Україна — 1:1).
— Володимир Богданович, потрібна зараз зміна головного тренера в збірній України?
— Ні. Нехай людина доведе свою справу до кінця. Ребров цей шлях починав, нехай і закінчує відбірковий турнір ЧС-2026. А вже по закінченні цих змагань, думаю, і буде прийняте рішення про його подальшу долю. Практично впевнений, що якщо збірна не вийде на чемпіонат світу, то тренер буде звільнений.
— Якщо припустити, що зараз посада головного тренера збірної України вакантна, то які кандидатури ви бачите на цій посаді?
— Я не бачу жодних кандидатур. Я бачу тільки Сергія Реброва. Якщо у збірної України не буде головного тренера, тоді я висловлю свою думку з цього питання. Зараз я не хочу називати прізвища наших великих тренерів. Ребров мій друг і я не буду обговорювати цю тему. У національної команди є наставник, думаю, в цьому питанні можна поставити крапку. Це все одно, що набрати Реброва або Леоненка і запитати, хто буде замість Шарана, який у той час працює з певною командою.
Якщо керівництво УАФ не звільнило тренера після Євро-2024, а потім після Ліги націй, та довірило спеціалісту працювати далі, нехай наставник доведе справу до кінця. Ребров або осоромиться, або буде на коні. Це ми дізнаємося тільки по завершенні відбіркового турніру.
— Тоді останнє питання. Збірна України вийде з відбіркової групи ЧС-2026?
— Зрозуміло, що про перше місце ми вже можемо не мріяти, але вихід у плей-оф навіть після двох невдалих матчів цілком реальний. Так, мені також, як вболівальнику, було дуже неприємно бачити те, що сталося в Баку. Тим не менш, шанси є, хоча, звісно, Ісландія зараз виглядає більш переконливо. Тут дуже важливо, в якому стані наша команда підійде до очного протистояння 10 жовтня. Скажу більше, що навіть нічия в Рейк’явіку не викреслить збірну України з претендентів на друге місце.
Сергій Дем’янчук
Шоу будет если конь будет на нём.
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
21.09.2025 23:38
Якось сумнівно, що ця солодка парочка Шевченко-Ребров може народити щось життєздатне. Ждемо черговий викидиш у збірної.
- 0
-
kiralexi
- Старожил
21.09.2025 21:19
"наших великих тренерів" "наші видатні гравці" може в цьому проблема?
- 0
-
Pavel Shapovalov(skala)
- Опытный писатель
21.09.2025 20:06
Да якого кінця?
- 0
-
Jivago Doktor
- Наставник
21.09.2025 17:23
А хіба це ще не кінець? Спочатку - стикові матчі за вихід у фінал ЧС 2022. Повний провал, але є виправдання: 1 - почалася війна, 2 - Ребров тільки прийняв "естафетну паличку". Потім ЧЄ 2024 - відбір якось пролізли, фінальний турнір - повний провал ще у груповому турнірі. Зараз відбір ЧС 2026 - багато чого змінилося? Мабуть що так, але слід уточнити, що тільки не у збірній країни з футболу; велика частина інших гравців, великі амбіції і промоції, маленький (якщо зовсі ніякий) - результат! По Реброву - це ще не кінець? У загальному рейтингу УЕФА нас випередив уже Азербайджан! По Реброву - нас має випередити Молдова і Сан Маріно? Як на мене - має бути призначений інший тренер щоб щось напрацювати у цьому вже програному відборі і до наступного відбору (на ЄВРО-28) і ми , і тренер уже мали конретне бачення складу, стилю, стратегії і набору тактик, бо то що бачимо зараз якось назвати взагалі не можливо крім як бардак і відсутності у тренерів та гравців будь якого бачення тих самих стилю, стратегії і набору тактик! І відповідальності!!!
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
21.09.2025 17:18
Володимир Шаран: «Нехай Ребров доведе свою справу до кінця»
- 4
-
зубренок
- Опытный писатель
21.09.2025 17:01
Про коня Будулая пише Шаран?!; якщо так - то результат відомий; збірна України - це не лялька Шеви і Ребра, а гордість народу; ніхто не має права маніпулювати символами країни і якщо у Ребра не виходить давати результат, то двері на вихід відчинені, а за ними хай експерементує зі своїми друзяками;
- 0
-
Витя Арбузов
- Старожил
21.09.2025 15:16
Сейчас не нужно было ставить никаких глобальных задач, это психологически давит, и требовать то что на текущий момент, трудно добиться
- 0
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
21.09.2025 14:55
Може дамо йому як Моісею 40 років і він колись нас кудись такі да виведе.
- 1
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
21.09.2025 14:41
Ще один фахівець, кий підтримує тренерську толерантність.
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
21.09.2025 14:09
Навіть з урахуванням того , що Ребров таки виведе збірну на ЧС нам там робити буде нічого ! 3 очки і виліт , в кращому випадку 4 , але все одно виліт. Тож він працює заради виплат за потрапляння на ЧС . Але по закінченню контракту він сам піде , не буде продовжувати , його журналісти і громадськість ( ми з вами ) заклюють ...
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
21.09.2025 13:53
Ні!, будь ласка, не треба :(((
- 1
-
Сергій Vinn(vinn)
- Наставник
21.09.2025 13:47
ахаха))
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
21.09.2025 13:13
РАдіолюбитель і так вже довів справу до кінця , про вихід на ЧС , можна забути .
- 0
-
Vadim
- Эксперт
21.09.2025 13:02
Та не потрібен ні збірній , ні нам його кінець.)
- 1
-
Shapych
- Эксперт
21.09.2025 13:00
Тем не менее, шансы есть (с)
- 0