У неділю, 5 жовтня, завершилася програма 8-го туру чемпіонату України сезону 2025/2026.
Чемпіонат України. 8-й тур
П’ятниця, 3 жовтня
«Колос» — «Рух» — 0:2 (0:0)
Голи: Бубакар (48), Притула (77, пен.)
«Епіцентр» — «Зоря» — 1:2 (0:2)
Голи: Ніл (90+5) — Андушич (5), Вантух (34)
Субота, 4 жовтня:
«Олександрія» — «Карпати» — 0:2 (0:1)
Голи: Бруніньо (43, пен.), Кампос (71, автогол)
«Оболонь» — «Верес» — 1:1(1:1)
Голи: Курко (28) — Федорівський (14, автогол)
«Полісся» — «Полтава» — 4:0(3:0)
Голи: Велетень (13), Брагару (16), Сарапій (30, пен.), Гайдучик (82)
Неділя, 5 жовтня
«Кривбас» — «Кудрівка» — 3:1(1:0)
Голи: Твердохліб (15), Мендоса (77, 79) — Кемкін (90+4, автогол)
«Динамо» — «Металіст 1925» — 1:1(1:0)
Голи: Волошин (35) — Литвиненко (58)
«Шахтар» — ЛНЗ — 1:4(0:1)
Голи: Назарина (85) — Кузик (14), Ассінор (61), Рябов (71), Оба (89).
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
06.10.2025 01:42
Суркис почему летом не взяли таких атлетичных и скоростных как Проспер с ЛНЗ?? Человек бежит как Усейн Болт, и корпусом выигрывает борьбу. Постоянно каких-то чахлых тащут в команду!
- -2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.10.2025 13:43
Болільники дуже радили Герреро. Купили і?
- 0
-
Владимир
- Начинающий писатель
06.10.2025 01:33
Молодцы Шахтер. Реально показывает на сколько усилились наши клубы, гранды, не гранды все едино.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.10.2025 13:45
А капітан збірної, це ж монстр захисту. треба його нагородити. Чим-небудь.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
05.10.2025 22:51
Я ще на початку сезону писав, що шлюхтеру в ЧУ буде дуже й дуже важко.
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
05.10.2025 23:28
еще момент - кроты набрали бразильскую молодежь. Может и перспективную фиг знает, но зеленую. Не привыкшую играть раз в 3 дня с переездами. ЛНЗ их сегодня переехало в единоборствах.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
05.10.2025 23:50
ліміт легів цього сезону кротам не заважає. Принаймі, не сильно заважає. Прийнятного для УПЛ класу українці в їх складі присутні в заявці.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
06.10.2025 04:08
Да, в цьому матчі збірники шлюхтера "феєрили". Особливо Матвієнко.
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
06.10.2025 13:01
Коваленко сам ушел, как наш Цыганков. Не продлил контракт, и его продали за копейки. Ну зачем совать его, куда надо и не надо?
- -1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.10.2025 13:48
Да, клуб «Шахтер» продал Виктора Коваленко в итальянскую «Аталанту» в начале февраля 2021 года. Трансфер украинского полузащитника официально состоялся, а сумма сделки оценивалась примерно в 700-1000 евро
- 0
-
victor kapral(victornd)
- Старожил
05.10.2025 22:50
Арда і не думав, в який сильний чемпіонат він попав.)))
- 0
-
Dima FCDKonly(destro)
- Наставник
05.10.2025 22:35
Цирк а не чемпіонат)
- -2
-
Веселий Бойко
- Наставник
05.10.2025 21:16
- -3
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
05.10.2025 21:14
Подивився на рахунок і думав, що цифри переплутали. ЛНЗ - красені!
- 1
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
05.10.2025 21:14
Шахтар сьогодні грав як Барселона)
- -3
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
05.10.2025 20:53
Какая прелесть!
- -2
-
Веселий Бойко
- Наставник
05.10.2025 21:19
- -1
-
Shapych
- Эксперт
05.10.2025 21:29
То якби шахта виграла, то він би написав якусь гадость про ЛНЗ.
- -2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.10.2025 13:50
А я думав, шо у вас з карлом траур по поразці шахтьора. А у вас веселощі.
- 0
-
Kelyn
- Опытный писатель
05.10.2025 20:42
Ахаха
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
05.10.2025 20:38
Молодці !
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
05.10.2025 20:38
А скільки було криків "експертів" про видатного Турана після проходу «Бешикташа»...
- 1
-
Ростислав Котвицкий-Миронец(rostoman18)
- Старожил
05.10.2025 20:24
шахтар веде Динамо до чергового титулу?
- -3
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
05.10.2025 20:20
Ура! Не лише ми лайно! Яка радість!
- 0
-
alex 69
- Наставник
05.10.2025 20:19
Туран має шанс відправитися в відставку швидше за Шовковського.
- -1