Захисник «Шахтаря» Юхим Конопля потрапив у скандальну ситуацію — у соцмережах помітили, що футболіст ставив вподобайки відео з російським контентом. Сьогодні сам Конопля виступив з офіційною заявою щодо цією ситуації.
«Як людина, яка представляє нашу країну та робить все задля того, щоб підтримати її у війні з росією — мені дивно чути подібного роду обвинувачення у свій бік. Я вважаю себе патріотом нашої країни і справжніх українців, які зрозуміють, де правда, а де брехня. Прошу перевіряти інформацію, яку вам надають у соцмережах. Дякую за увагу. Сподіваюсь на підтримку та розуміння», — написав спершу Конопля на своїй сторінці в мережі Instagram.
Пізніше гравець опублікував нову історію, в якій повідомив наступне:
«Ви праві. Я не вкладав у свої вподобайки жодних намірів. Ні в якому разі не підтримував росію, її діячів і послідовників. Я патріот своєї країни. Висновки зробив. Щиро вибачаюся. Більше не повториться».
Напевне бояться,це ж не динамівця-іноземця травити.
-
Dynamic1927
- Опытный писатель
17.10.2025 14:20
"Конопля - ЧОРТ!"
- 1
-
Скьяульвандафльоут -1800
- Начинающий писатель
17.10.2025 00:08
Я могу заявить, что конопля- говно.
- -4
-
Руслан Жук
- Эксперт
16.10.2025 22:40
Гей Бурбас, що скажеш з цього приводу? Ти ж полюбляє гарячі теми. Чи твій гавноканал тільки для того щоб Динамо обсирати.?
- 3
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
16.10.2025 21:56
Я извиняюсь, я не понял:за что оно извиняется, если оно "Вы правы. Я не вкладывал в свои лайки никаких намерений. Ни в коем случае не поддерживал Россию, ее деятелей и последователей. Я патриот своей страны. Выводы сделал. Искренне извиняюсь. Больше не повторится"....))))) Он - идиот?)))))
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
16.10.2025 21:29
"Ета другоє",чи не так,"іржаві" покидьки?
- 4
-
Христина
- Наставник
16.10.2025 20:47
Це лайно більше має бути в Збірній.
- -1
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
16.10.2025 20:47
До речі, Конопля лайкав не просто якийсь там російські відео, а у тому числі і відео… з Жириновським!
- 3
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
16.10.2025 20:12
О, це вже цікаво! Невже в стані самої патріотичної команди, яка виростила таких легенд, як Тимощук, Ракицький, Селезньов, Зубов та купу інших національних героїв, таки з’явився зрадник?! І чи відреагують на це вболівальники, які цькують іноземця Бленуце?!
- 6
-
Руслан Жук
- Эксперт
16.10.2025 22:16
Не відреагують. Тому що ті хто в першу чергу цькував румуна Бленуце, є вболівальниками команди за яку грає ЗРАДНИК Конопля.
- 4
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
17.10.2025 01:37
Або вболівальниками грошей цїєї команди.
- 1
-
Сергей Балыч
- Опытный писатель
16.10.2025 19:05
Воно просто насміхається
- 2
-
Веселий Бойко
- Наставник
16.10.2025 18:34
- 1
-
Евгений Футболов(I_love_football)
- Эксперт
16.10.2025 18:07
Ну как бы после истории с бывшей "поповой" можно же было понять и запомнить, что парнишка туповат... Так бывает.
- 5
-
Семен Оболонский
- Начинающий писатель
16.10.2025 17:53
Да сепар он и в африке сепар !
- 2
-
Сергей Рудник(odessa73)
- Наставник
16.10.2025 17:49
А що так можна було?Вибачте і всьо?Оооо зараз начнеться-а що ви більше хотіли.Лічно я хочу,щоб це східна імперія більше не появлялась в збірній!!!!
- 2
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
16.10.2025 17:26
Він то тупий, aле він впевнений, що саме Україна винна в тому, що він живе не в Донецьку і що там немає води!
- 1
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
16.10.2025 18:26
Как нет?! Ведь и в Донецке то нет и тех,кто эту воду выпил !!!
- 3
-
Веселий Бойко
- Наставник
16.10.2025 18:37
- 4
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
16.10.2025 17:21
Директор зі стратегічного розвитку та комунікацій Шахтаря Юрій Свиридов дав ексклюзивний коментар "Чемпіону":
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
16.10.2025 17:30
Вирок - десять хвилин постукати каскою об асфальт і десять хвилин погудіти в гудок.
- 2
-
Веселий Бойко
- Наставник
16.10.2025 18:39
- 3