Український захисник французького ПСЖ Ілля Забарний став антигероєм учорашнього виїзного матчу своєї команди проти леверкузенського «Байєра» (7:2) у 3-му турі основного етапу Ліги чемпіонів.
На 24-й хвилині 23-річний футболіст зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, що призвело до пенальті у ворота ПСЖ, який, щоправда, не був реалізований.
А на 37-й хвилині Забарний вчинив ще один фатальний фол — на Крістіані Кофане, що призвело до прямої червоної картки для українця, ще одного пенальті у ворота ПСЖ і голу.
Утім, ПСЖ, незважаючи на те, що залишився в меншості, зумів оформити розгромну перемогу.
Ліга чемпіонів. Основний етап. 3-й тур
«Байєр» (Леверкузен, Німеччина) — ПСЖ (Париж, Франція) — 2:7 (1:4)
Голи: Гарсія (38 пен., 54) — Пачо (7), Дуе (41, 45+3), Кварацхелія (44), Мендеш (50), Думбеле (66), Вітінья (90)
Вилучення: Забарний (37, фол останньої надії)
Фол Іллі Забарного, який призвів до прямої червоної картки:
Де були очі у судді і його помічників?
-
Bao Bab
- Наставник
22.10.2025 11:35
Я только раза с 15-го таки увидел фол со стороны Забарного.
- -1
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.10.2025 11:31
Ось скан початку другого епізоду https://ibb.co/JRc3dDZz Чітко видно руку нападника яку він виставляє попереду Іллі. Далі він хапає його за футболку і різко тягне.
- 0
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
22.10.2025 11:26
Суддя справжній клоун!
- 0
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.10.2025 11:25
В другому моменті Забарний був першим на м'ячі, нападник виставив свою руку як шлагбаум, потім різко смикнув Іллю за футболку і продовжував тримати. Ілля почав втрачати рівновагу і вже падаючи ззаду навалився на нападника. І тільки тоді той видпустив майку. Абсолютно 100% фол в атаці. Все це прекрасно видно на повторі з іншого ракурсу, але суддя не пішов дивитись ВАР. Теба терміново вводити практику яка була на молодіжному ЧС, коли тренер двічи за матч може вимагати щоб суддя подивився момент на ВАР.
- 1
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
22.10.2025 10:44
панове нічого дивного я не бачу від ФІФА ви тільки уявіть собі збірна рашки не грає на міжнародних змаганнях вже 9 років але дивним чином її нараховуть якісь бали!!! і ось диво !!? тепер збірна росії вже в топ 30 світу !!? як таке можливо ?? а дуже просто гроші не пахнуть і це очевидно ! не розумію я одного чому немає рослідувань що до корупції в ФІФА ????
- 0
-
Major Just
- Наставник
22.10.2025 15:21
Як добре, що такий феноменальний гравець як Платіні не в цих фіфах і уєфах! І всі звинувачення проти нього зняті !
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
22.10.2025 10:43
якісь два пиз..оваті суддівські рішення, що в першому що в другому була обопільна боротьба і чому обидва рішення на користь атакуючих мені абсолютно не зрозуміло
- 0
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.10.2025 11:27
В другому не обопільна, а явне порушення з боку нападника - різке смикання за футболку.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
22.10.2025 16:52
там навіть не смикання, а тримання!
- -1
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.10.2025 17:53
Мабуть спочатку смикання, потім утримання
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
22.10.2025 10:40
у мене склалося таке враження що до упередженості до Забарного !! у всіх епізодах там взагалі нічого такого не було як на мене ! я пишу це не тому що Забарний наш співітчизник але люби боже правду !! як на мене заказуха рашки тим паче Сафонова хочуть прибрати із ПСЖ !!
- 1
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
22.10.2025 10:04
навіть не дивлячись, що це був Забарний, як на мене, ні першого, ні другого пенальті не було. тим паче карток. Хесус Хіль Мансано - клоун, а не арбітр
- 1
-
Jari LITMANEN
- Начинающий писатель
22.10.2025 09:26
Там насправді і коли м'яч в руку влучив також момент такий собі.
- 2
-
Юрій Осика(Gaydamaka)
- Старожил
22.10.2025 09:22
так і не зрозумів, дек там порушення правил, та ще й на червону?
- 2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
22.10.2025 08:33
До речі, Забарний причетний не до двох, а до трьох пеналів; щоправда перший по ВАРу скасували.
- -5
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
22.10.2025 08:28
Ну, месага в двох реченнях "... на 37-й хвилині Забарний вчинив ще один фатальний фол — на Крістіані Кофане, що призвело до прямої червоної картки для українця, ... ПСЖ, незважаючи на те, що залишився в меншості, ..." - помилкова. Догравали в рівних складах. по десятеро.
- -2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
22.10.2025 08:23
Это заказуха)))
- -2
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
22.10.2025 08:16
Накопилась усталость, сказалось на концентрации. Не железный же
- -1
-
Иван
- Начинающий писатель
22.10.2025 08:13
Нападнику треба оскара вручити!
- 3
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
22.10.2025 14:18
Не нападнику! Там судді треба оскара дати! Або окуляри! Або совісті!
- 0
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.10.2025 19:58
Ну чому, нападник все зробив як майстер. Суддя в динаміці теж міг не побачити, як не було видно з трансляційної камери. Але чому він не пішов камеру дивитись?
- 0