Трохи більше ніж за годину в Самсуні на стадіоні «Самсун Йені Ондокуз Майіс» розпочнеться матч 2-го туру основного етапу Ліги конференцій між місцевим «Самсунспором» і київським «Динамо». Стартовий свисток у цій зустрічі пролунає о 22:00 за київським часом. Кілька хвилин тому стали відомі склади команд на цей поєдинок.
«Динамо»: 35.Нещерет — 20.Караваєв, 4.Попов, 66.Тіаре, 2.Вівчаренко — 91.Михайленко, 15.Рубчинський — 9.Волошин, 29.Буяльський (К), 16.Огундана — 39.Герреро.
Запасні: 51.Моргун, 74.Ігнатенко, 5.Яцик, 6.Бражко, 8.Піхальонок, 14.Буртник, 32.Михавко, 77.Бленуце.
«Самсунспор»: 1.Коджук, 18.Явру (К), 37.Шатка, 4.ван Дронгелен, 17.Томассон, 29.Макумбу, 70.Кулібалі, 21.Хольс, 5.Юксел, 7.Мусаба, 9.Муанділмаджі.
Запасні: 12.Посядала, 48.Терюз, 2.Мендес, 8.Айдогду, 11.Килинч, 22.Ялдир, 24.Боревкович, 28.Генюл, 55.Чіфтм, 77.Соуза.
І шо буде в неділю в дербі з Кривбасом? А кривоквартальні - лідер.....
-
Lanner
- Читатель
23.10.2025 22:46
Все зрозуміло вже 0:2. Не хочу дивитись на це стадо
- 0
-
Ольга
- Начинающий писатель
23.10.2025 22:38
Фу. Дніще. Позорище! Я ше хочу шоб їх Кривбас виніс в одні ворота!
- -1
-
Funt Return
- Наставник
23.10.2025 22:07
На мій погляд загальний результат залежатиме від того, у якому стані сьогодні буде Буяльський. Якщо продовжить так, як в останньому матчі ЧУ, то є надія на змістовну гру.
- 1
-
Ольга
- Начинающий писатель
23.10.2025 21:51
Мені страшно від того як деградує рівень нашого чемпіонату, да і збірна не в кращому стані. Давай Динамо, порадуй нас, вболівальників і всю нашу КРАЇНУ
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
23.10.2025 21:50
кроты временами давили, но до голевых моментов не доходило. Поляки огрызались опаснее.
- 0
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
23.10.2025 21:58
Тоже посмотрел. И убедился в своей правоте
- 0
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
23.10.2025 21:46
Де дивимося?
- 0
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
23.10.2025 21:43
Кроты проиграли 1 -2 .Команда разобранная.Пропустили на последней минуте от прямого удара со штрафного.Туран повторяет путь предыдущего тренера.Динамо обяхано кротов дрюкнуть.
- 0
-
Arte-2112. Arte-2112.(Arte-2112)
- Эксперт
23.10.2025 21:42
Такого слабого состава в Динамо давно не наблюдалось...
- 0
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
23.10.2025 21:45
В Шахтере все аналогично.
- 0
-
Major Just
- Наставник
23.10.2025 21:53
8 сборников разных времен. Норм состав. Просто они дурака валяют, во главе с СаШо.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.10.2025 21:40
Кроти своїм полуторним складом програли... Наплужили в захисті донемогу.
- 0
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
23.10.2025 21:35
Шапаренко явно не хватает.В любом состоянии он надежда на лучшее.Рубчинский сегодня пусть докажет что я неправ.
- 0
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
23.10.2025 21:33
Не розумію, чому Яцик не грає. В Зорі грав прекрасно
- 0
-
Alex Ivanov(CbIP)
- Опытный писатель
23.10.2025 21:27
Вынужденный состав иногда дает возможность раскрыть то чего тренер не видит. Надеюсь сегодня будет хороший результат.
- 1
-
Віталій
- Старожил
23.10.2025 21:26
Підхарюють дві речі Попов,і ці постійні ротації в центрі поля то Бражко то Піхальонок , Шапаренко,Яцик, Михайленко тепер ще й Рубчінській можливо потрібно стабілізувати центр поля
- 0
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
23.10.2025 21:21
Ми маємо визнати, що це фактично основа ДК на сьогодні. Успіхів!!
- 0
-
Борис Куркотов(bak.52)
- Читатель
23.10.2025 21:18
Де дивитись?
- 0
-
Rodzher Vesely(Old_cast-iron)
- Наставник
23.10.2025 21:23
https://k388.liveball.st/match/1451382
- 0