Захисник донецького «Шахтаря» Юхим Конопля, який як слід насмішив українських уболівальників своєю недолуго зіграною симуляцією в епізоді з півзахисником київського «Динамо» Шолою Огнуданою («гірник» упав, як підкошений, від дотику руки, демонструючи неймовірні муки), озвучив свої умовиводи про хід подій у українському «Класичному».
«Думаю, що ми цього разу більше хотіли перемогти. Протягом усього матчу, від свистка до свистка, „Динамо“, крім гола, в принципі, більше нічого не створило.
Ми і в кубковому матчі повністю домінували, але завжди є якесь „але“. А сьогодні ми повністю задушили „Динамо“ і не дали йому нічого зробити.
Активність „Динамо“ після гола у наші ворота? Ми відчували, що це п’ятихвилинка, і нам потрібно було просто показати, що це наш дім, що ми тут господарі, і ми це зробили.
Додаткова мотивація виграти у „Динамо“ завжди є. А тут ми ще йому нещодавно програли. Завжди класно, коли є можливість розрахуватись і віддати борг. Саме це мотивувало нас найбільше», — сказав Конопля в ефірі YouTube-каналу «УПЛ ТБ».
Залишається очікувати, наскільки вдасться захиснику «Шахтаря» відточити свої акторські недоталанти в наступних матчах.
-
Виктор
- Читатель
04.11.2025 20:54
Все в найкращих традиціях кротів...
- 0
-
Скьяульвандафльоут -1800
- Начинающий писатель
04.11.2025 20:37
конОпля- говно!
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
04.11.2025 16:43
Скоріше судді задушили Динамо, а не шахтар!
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
04.11.2025 16:26
Перед другим голом Шахтаря та Конопля впала й міг Буяльский забити. Мабуть головою тоді вдарився, забув
- 1
-
Pal 76(Pal76)
- Опытный писатель
04.11.2025 15:21
Руда шалава розуміла що зніс Шолу і що привіз пеналь. Тому у паніці почав на Шолу стартувати, а потім видав виставу мов його вдарили.. Боже яке ж це було позорисько. І воно ж за збірну ще грає
- 2
-
Ihor pashik#73
- Наставник
04.11.2025 14:30
Проснувся рудик та побачив, що душив він усю ніч зовсім не те, що приснилося.
- 1
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
04.11.2025 16:27
портрєтік Жиріновського?
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
04.11.2025 14:12
Про додаткову стимуляцію це він в точку. От тільки не вказав що додатково стимулювали Романова та бригади варщиків.
- 2
-
Юрий Юрий
- Наставник
04.11.2025 13:04
Конопля черт и любитель лайкать испражнения московитов, ему не место в сборной.
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
04.11.2025 12:36
В системе этого клуба изначально заложена гнилая атмосфера. Кто туда приходит, практически сразу проникается ею, что называется, до мозга костей. Они там прекрасно понимают, чего на самом деле стоят их "великие победы" - стоят в буквальном смысле слова.
- 4
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
04.11.2025 12:33
Рыжий есть рыжий. А я переживал, когда он травму получил... Дурак ты, Фима
- 0
-
Глеб Жеглов ( Сізов Генадій )
- Опытный писатель
04.11.2025 12:13
Гумовий вироб №2 колорадського кольору, та ще й штопаний. Впадати в епілепсію - це мабуть його бразильці навчили. В таких випадках потрібно пропонувати принести лопату, щоб зразу і прикопати на полі, щоб не мучився.
- 2
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
04.11.2025 12:11
"нам потрібно було просто показати, що це наш дім, що ми тут господарі, і ми це зробили." -- твоя будка -- дім в Ордло, недолугий " господар!"
- 1
-
Andrewuus_1978
- Старожил
04.11.2025 11:50
Не того душив Андрій Миколайович....
- 1
-
мнац щи
- Старожил
04.11.2025 11:44
чмо ватное.
- 2
-
Pike
- Старожил
04.11.2025 11:12
Недолугий ватник.
- 2