У четвер, 20 листопада, відбулося жеребкування плей-офф відбіркового турніру ЧС-2025 за право виходу до фінальної частини чемпіонату світу, яке, зокрема, визначило першого суперника на цій стадії для збірної України.
Нагадаємо, представниками плей-офф є 12 команд, які фінішували другими у своїх групах відбіркового турніру ЧС-2026, а також 4 найкращих переможці груп Ліги націй-2024/25, які не посіли перше або друге місце у своїй групі відбору ЧС-2026. Ці 16 збірних поведуть боротьбу за останні 4 путівки від Європи на світову першість.
Плей-оф складається з чотирьох окремих шляхів по чотири команди. У кожній такій «четвірці» будуть проведені півфінали і фінал, переможець якого вийде на чемпіонат світу.
У результаті жеребкування, збірна України потрапила в шлях «B», де в півфіналі плей-оф зіграє зі збірною Швеції, і цей матч буде номінально домашнім для «синьо-жовтих». У другому півфіналі цього шляху зіграють Польща та Албанія.
Господарем поля фіналу шляху «B» буде переможець пари Україна — Швеція — це також було визначено жеребкуванням.
Шлях A
Італія — Північна Ірландія
Уельс — Боснія і Герцеговина
Шлях B
УКРАЇНА — Швеція
Польща — Албанія
Шлях C
Туреччина — Румунія
Словаччина — Косово
Шлях D
Данія — Північна Македонія
Чехія — Ірландія.
Додамо, що півфінали плей-оф відбудуться 26 березня 2026 року, а фінали — 31 березня.
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
21.11.2025 13:32
Одне непокоїть - нема стабільної гри.
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.11.2025 12:19
За шведів особливо не переживайте! Вони грали у групі зі Швейцарією, Словенією та Косово. Навіщо їм було рубатися за перше місце, якщо вони знали, що потрапляють у плей-оф по квоті з Ліги націй, де у групі зайняли перше місце і гарантували собі цей плей-оф. А от з нами вони будуть рубатися на всю і вони дуже міцний суперник, якщо такі матчі, від яких залежить потрапляння на головний турнір.
- -1
-
С. Кравченко
- Начинающий писатель
21.11.2025 09:27
Коли в останньому матчі ми обіграли Ісландію при не самій кращій якості гри (це моя оцінка), то люди частенько писали в коментарях, що ми “обіграли рівного суперника”. Але ні, народ, Ісландія — це НЕ рівний суперник, сьогоднішня Ісландія є явно слабкішою за збірну України по складу! Тому давайте не домальовувати те, чого нема.
- 0
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
21.11.2025 10:11
Як на мене цілком рівна група команд і Швеція, і Польща, і Албанія. Більшість чогось думають, що Албанія слабка). Шанси є у всіх. Я не знаю, що буде з іншими командами весною. Так само і зовсім не знаю, що буде з Україною). Головне, щоб не було травмованих. Є шанси, що на весні вже може бути і Мудрик - якщо набере форму, то буде корисним на фланзі. Так само може Зінченко, Довбик розіграються. Шанси є. У всіх можна виграти з цих суперників і так само можна програти. Час покаже. Це добре, що думають, що шведи фаворити, тоді наших легше налаштовувати буде. Бо то одна з основних наших проблем - недоналаштування, виходять і сплять один тайм.
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
21.11.2025 11:04
Ну, це дійсно так... Бо найважче нашим було налаштуватись на... Азербайждан...:)
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.11.2025 12:20
Не будеш вболівати, не бачиш шансів :))) То кому тоді треба ця така твоя писанина? :) Сиди собі і сопи у дві...
- -1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
21.11.2025 00:11
этот матч будет номинально домашним для «сине-желтых».
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
20.11.2025 23:09
Дійсно , Італія повинна бути на ЧС ! Це навіть не викликає найменших заперечень , з огляду на результат жеребкування .
- 0
-
Alexey Velgas
- Читатель
20.11.2025 23:08
Где будет игра со Швецией? Тоже в Варшаве?
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
20.11.2025 23:12
Украина хозяин в обоих маичах и у нас право выбора поля. Я бы хотел Кишинев или Вильнюс. Близко и наших людей много.
- -2
-
Alexey Velgas
- Читатель
20.11.2025 23:23
Со шведами бы я хотел в Варшаве, стадион очень крутой, а если выйдем на Польшу то Вильнюс было бы круто, хотя там стадиона нет нормального. Ну или Прага.
- 0
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
21.11.2025 10:12
Чехія чи навіть Словачиина дуже реальні проти Польщі
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.11.2025 12:23
Зі шведами ми ніяк не будемо грати у Варшаві і взагалі у Польщі! У цей день поляки вдома грають з Албанією! :) УАФ буде обирати іншу країну.
- -1
-
Віталій
- Старожил
20.11.2025 21:21
Бон вояж мундіаль!!
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
20.11.2025 21:11
Склад збірної Швеції у цьому відборі на ЧС:
- 0
-
Frank Lampard(cfcbest)
- Старожил
20.11.2025 20:30
Шведи не французи, можна проходити.
- -3
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
20.11.2025 19:45
Буде не легко.Але,якщо хочемо грати у фінальній частині,потрібно вигравати дві гри.Інакше ніяк.
- 2
-
Yuri Levchuk(yuri_dk)
- Наставник
20.11.2025 19:24
Шведы в группе играли без мотвации вторым или третьим составом, поскольку ещё до начала своей отборочной группы обеспечили себе участие в play-off раунде как победители своей группы Лиги Европы (именно по играм ЛЕ нужно оценивать силу Сб. Швеции).
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.11.2025 12:26
Не Ліга Європи, а Ліга націй і там суперниками шведів були Словаччина, Естонія та Азербайджан..Зацінили силу? :)))
- -1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
20.11.2025 19:01
Италия - Северная Ирландия, кто-то ещё верит в слепой жребий? Все пары равные более не менее, а вот эта, явно не такая. Что касается сборной, то здесь, что-то спрогнозировать сложно. Много факторов будут влиять, времени до игр очень много.
- -1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
21.11.2025 12:28
А ви жеребкування дивились? Може у вас є факти які підтверджують, що м'ячики з командами були помічені і так навмисно витягли? :))) Суцільна змова у головах деяких українців присутня завжди :)))
- -1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
20.11.2025 18:55
До весни ще потрібно дожити.
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
20.11.2025 18:50
Ну, головне, щоб у нас не було травмованих, ну і щоб на стандартах не облажались... Тоді все буде добре...:)
- 1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
21.11.2025 09:53
Уже есть дисквалифицированные
- 0
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
20.11.2025 18:46
Треба грати, а не шукати легких шляхів, це буде через пів року,тільки гравці повинні грати за збірну із закордонних клубів
- 0
Ще коментаріА знаєте, хто для нас є рівним суперником? - Ну приблизно Швеція! Хоча я би сказав, що чисто по складу Швеція навіть сильніша за нас буде. Тому саме ключова гра з рівним суперником — це от якраз гра проти Швеції. Ще пишуть, що ніби Польща може бути потім, тому якісь висновки можна робити.
Значить, враховуючи нашу гру і роботу Сергія Реброва у збірній, я вважаю, що ми, звичайно ж, НЕ пройдемо ці команди. Конкретно Швецію та Польщу. Чому? - Ну тому що це якісні середні європейські команди, і щоб їх проходити, треба грати на порядок краще, ніж граємо ми при Реброві. На цьому мою “аналітику” можна закінчити.
Ще пишуть, що Швеція зараз погано грає)))) Та ви не переживайте! Проти нас Швеція буде грати добре! Тому що кожен грає так, як дозволяє суперник. Що збірна Реброва показала за роки його роботи? Вирваний на останніх хвилинах стик на Євро? Здається, більше нічого. Що збірна цього року показала? З великими проблемами на останніх хвилинах (знову) вирвала 2 місце у групі, де ми й мали бути другими при любих розкладах?
Я це пишу не тому, що не буду вболівати, а тому, що так бачу наші шанси. Якщо ми пройдемо на ЧС-2026, я напишу, що був неправий! А зараз я роблю абсолютно логічний прогноз, що при відсутності гри ми, звісно ж, не вийдемо на чемпіонат світу. Бо Швеція буде не просто огризатись як Ісландія чи Азербайджан, вона буде реально грати з нами на рівних і тримати нас під тиском! І проходити такі команди можна лише тоді, коли є гра!
PS
Я бачу багато коментарів в стилі “можна грати”, “не треба боятись” і так далі))))) Ну це ясно, що можна грати! Проти Бразилії і Німеччини теж можна грати. Хотілось би все ж, аби люди конкретніше писали, так це хороший жереб для нас чи поганий??? Так пройдемо ми чи ні? Як хто думає? Ну от я вважаю, що жереб очевидно поганий.
(бляха.... я коли побачив на днях можливі варіанти, так і подумав, що шведи будуть)
___
это для шведов? Украина жовто блакитна
И если и Украина и Польша выйдут в финал где он состоится? В Варшаве? )))
https://www.flashscore.ua/team/sweden/OQyqbHWB/squad/
Шведы мне представляются посильнее поляков.
С другой стороны, в играх со Сб. Швеции нам обычно улыбалась удача.
Ніхто не знає які будуть обставини, яким буде склад команд.
Нам залишається мріяти!
УАФ, Реброву із штабом, нашим футболістам, під керівництвом клубних тренерів, закласти взимку максимальний рівень підготовки.