Півзахисник «Динамо» Олександр Піхальонок поділився враженнями від виїзного поєдинку чемпіонату України проти ковалівського «Колоса», у якому «біло-сині» поступилися з рахунком 1:2.
— Те, що ми пропустили швидкий м’яч — це вже мінус. Не можу сказати, що ми не достатньо добре налаштувалися на гру. На жаль, перший тайм завершився з рахунком 2:0 не на нашу користь. У другій половині зустрічі почали діяти більш гостро, наприкінці забили — 2:1, але, на жаль, цього було недостатньо.
— Чи пропущений на початку зустрічі м’яч, зламав ваш план на гру?
— Звісно, він нас трохи «розбудив». Але навіть коли ти пропускаєш швидкий м’яч, у цьому немає нічого страшного, таке у футболі буває — потрібно просто продовжувати грати далі та створювати моменти. На жаль, ми у простих ситуаціях ухвалювали неправильні рішення та у підсумку програли.
— Здалося, у першому таймі у «Динамо» було мало моментів та ударів по воротах, що, на вашу думку, заважало їх створювати?
— У нас було 2-3 моменти, якби ми їх реалізували, зараз говорили б по-іншому. У «Колоса» теж було не так багато нагод у першій половині зустрічі, але вони їх використали.
— Чи у перерві була важка розмова у роздягальні?
— Так, непроста.
— Це вона вплинула на те, що у другому таймі команда почала діяти активніше?
— Звісно, по перерві потрібно було щось змінювати, і так, ця розмова, безперечно, вплинула.
— Чому, на вашу думку, «Динамо» традиційно непросто грати з «Колосом»?
— Не знаю, це питання не до мене.
— Чи вже думали про наступного суперника у Лізі конференцій — кіпрську «Омонію»?
— Ще ні. Тепер, коли закінчився матч з «Колосом», подумаємо.
-
Taras Х
- Опытный писатель
24.11.2025 08:24
напихать бы тебе Пихаленок да и всей команде, а толку? скоро будете за выживание бороться с такой игрой...
- 0
-
василь Васильов(mooshka)
- Начинающий писатель
24.11.2025 05:40
Пропозиція! Грати матч в роздягальні!
- 0
-
Седее .(Ded1)
- Эксперт
23.11.2025 20:12
Может в перерыве матча проводить дополнительную тренировку, чтобы на второй тайм выходить более подготовленными? :( ДО матча, похоже не тренируетесь, не изучаете соперника, раз постоянно попадаетесь на домашние заготовки.
- 0
-
Alexander Starodubets(dubets)
- Начинающий писатель
23.11.2025 18:53
Розмови непрості в роздягальні нічого не змінять
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
23.11.2025 17:56
У армії колись була така річ - Партійно Політична Робота (ППР). Солдати її називали трохи не так, Посиділи Попиз... ли Розійшлися. Абсолютно переконаний, що ефективність ваших розмов у перерві не вища за солдатьску версію ППР
- 0
-
василь Васильов(mooshka)
- Начинающий писатель
23.11.2025 14:40
Ше раз кажу приїздіть на харьківське, пацани вам покажуть футбол
- 0
-
a c(gelios73)
- Начинающий писатель
23.11.2025 14:39
Ну як малі діти ,їм ще розмова була потрібна ,в самих мізків немає щоб все розуміти і без слів
- 0
-
Ігор Котолупський
- Читатель
23.11.2025 13:22
Безкінечно можна дивитися на три речі: на воду, на вогонь, та на розмови динамівців у роздягальні. На жаль.
- 1
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
23.11.2025 13:04
який сенс в "непростих" розмовах якщо нема тактичної підготовки під конкретного суперника? що воно змінить?
- 0
-
Stanislav Tarasov(Petrovich43)
- Старожил
23.11.2025 11:00
Динамо це сімейна команда братів Суркисів.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
23.11.2025 10:56
Бридко вас слухати, другу добу не можу прийти в себе!
- 1
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
23.11.2025 08:31
Судячи з гри, яку вони показують, розмови в перерві в основному на тему, яку машину краще купити, чи куди після матчу поїхати.
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
23.11.2025 01:06
Ви. дки, вже 10 балів від "іржавих",як вам не соромно?
- 0
-
Old John
- Старожил
23.11.2025 00:21
Це мені нагадало старий анекдот,коли один товариш розповідає другому якусь історію а той його перериває і каже:" Навіщо ти мені це розповідаєш в п'яте,коли я все зрозумів і після третього разу!"(((((
- 0
-
Виктор Богдан(vdb)
- Наставник
22.11.2025 22:51
Може попробувати не в перерві а перед грою поговорити.
- 0