Центральний захисник київського «Динамо» Тарас Михавко підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди проти кіпрської «Омонії» (0:2) в 4-му турі основного етапу Ліги конференцій.
— Як ви підтримали Дениса Попова після епізоду з призначеним пенальті в першому таймі?
— Звісно, ми підтримали його. Це футбол, і в кожного бувають помилки. Вийшло так, що Денис просто випадково зачепив суперника, і призначили пенальті.
— Що ви хочете сказати вболівальникам на тлі останніх результатів?
— Важко щось сказати, тому що негативні результати протягом останніх двох місяців. Просто щось не те. Можна сказати, що чорна смуга. Я навіть не можу пояснити, що не так. Ми працюємо, тренуємося... Чесно, важко щось сказати.
— Другий пропущений гол став наслідком того, що команда йшла вперед, і суперник контратакував?
— Так, звичайно, ми атакували та хотіли відігратися, але пропустили контратаку. Сталося так, що вони забили.
— Що мало змінитися в другому таймі?
— Ми виходили з налаштуванням відігратися, але не вдалося. Ми всі розчаровані й розуміємо, що щось не так і треба щось змінювати.
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
29.11.2025 11:53
Не сумуй Тарасик, після каси настрій підніметься.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
29.11.2025 11:52
На рахунок кращого коментаря про "підтримку Попова", так тут і нулячого Булю підтримують! Хоча той від матча до матча часто просто без мяча грає, всю боротьбу програє. І таких пасажирів багато! Зробили з них ідолів, в теплій ванній постійно купають
- 0
-
Юрій
- Читатель
28.11.2025 21:02
Всі розчаровані й розуміють, що щось не так і треба щось змінювати... Працюємо, тренуємося - але щось не те... Чорна смуга...
- 0
-
зубренок
- Опытный писатель
28.11.2025 16:57
Тарас чому команду ти не спас?!
- 1
-
Andrewuus_1978
- Старожил
28.11.2025 16:53
Не плач, в ТЦК все пояснять)))
- 1
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
28.11.2025 16:14
В команде есть капитан, но почему то берут интервью у 20 летнего пацана. Где капитан? Где её лидер? Полная аморфность и безхребетость.
- 1
-
Василь Хаєцький
- Начинающий писатель
28.11.2025 18:48
Останнім справжнім капітаном був Лужний. Далі - свої хлопці: "в роздягальні душа колективу", а на полі ховалися за спинами типу Михавка
- 1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
28.11.2025 15:16
Шо воно мямлит?
- 1
-
FootballFan_69
- Опытный писатель
28.11.2025 15:13
"Просто щось не те." - та ви пішки ходите, футбол по ТВ наче в уповільненій зйомці. Який рівень такі і результати
- 1
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
28.11.2025 13:48
та скажи вже правду що ви плавили тренера-брехун
- -1
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
28.11.2025 12:33
А що тут не зрозумілого? Це не чорна полоса, це - ваш рівень майстерності, і твій, і Попова, і Нещерета...
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
28.11.2025 12:00
Хіба ви вперше пропускаєте контратаки?
- 0
-
Іван
- Начинающий писатель
28.11.2025 11:50
Не захищаю Попова, але склалось враження що він грає з травмою, з самого початку гри видно було що грає через біль.
- 1
-
Игорь(pobeda)
- Эксперт
28.11.2025 11:00
Невже професіоналам потрібно пояснювати, що треба швидко, що м'яч не повинен відсвяткувати навіть на метр від ноги, що бити треба по воротам, а не по птахам.... Ви, як були при Костюку в Ю19, так і залишилися на тому рівні.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
28.11.2025 09:22
Та, що "не те"??
- 2
-
Taras Х
- Опытный писатель
28.11.2025 09:03
Попову следует втащить разок другой, терминатор недоделанный,строит из себя непонятно кого и играет также. за такую игру в дубль сразу без шансов на помилование.
- 6