Відомий український тренер Олег Федорчук проаналізував гру київського «Динамо» під керівництвом нового наставника Ігоря Костюка.
— Дебют Ігоря Костюка вийшов невдалим. Але для тренера є і свій плюс. Він не став змінювати основний склад, тому можна було переконатися всім, що справа тут не в тренері. Який би наставник не приходив, у будь-якому випадку футболісти повинні на емоціях продемонструвати жагу до перемоги. Але ми побачили те «Динамо», яке і було останнім часом. Сьогодні мене шокували Караваєв, Піхальонок, Волошин, Герреро. Їхня гра була нижче рівня Прем’єр-ліги. Тому Костюку не потрібно щось доводити. Самі футболісти показали, що потрібні серйозні зміни в складі. Вихід на заміну Яцика і Редушко показали, що в «Динамо» є кому грати.
Поразка в першій грі не піде Костюку в мінус, оскільки за дві доби будь-якому тренеру неможливо зробити кардинальні зміни в грі команди, яка знаходиться практично на дні. Бути на одній базі, не означає бути в роздягальні. Питання в іншому: як клуб готувався до сезону, якщо в команді немає атакуючих гравців, які можуть обіграти суперника віч-на-віч? А «Полтава» зараз виглядає гірше, ніж у минулому сезоні, коли виступала в першій лізі.
А ахіллесова п’ята в грі «Динамо» — це дії центральних захисників. Нічого не змінилося. Хто б там не був, два-три гольові моменти біля своїх воріт вони привезуть. Мене здивувало і те, що з перших хвилин кияни не пресингували, не підняли темп, а гості виглядають слабко фізично, це показали їхні матчі проти «Карпат» і основних конкурентів, — сказав Федорчук.
-
Игорь Перетятько(viskochka)
- Старожил
04.12.2025 05:39
всё это брехня, Забили бы в первом тайме Буяльский и Волошин все говорили бы по другому, что вот тренер пришёл новый сразу порядок навёл. Тока этот "тренер" сидел как истукан на скамейке и глазами хлопал, а надо было орать на них! Чтобы слышали что это тренер! А то один тихоня сменил другого. Зато удобные ничего не просят, президента особо не беспокоят.
- 0
-
Юрій FCDK
- Эксперт
02.12.2025 11:45
Справа в тренері, якого влаштовували ці футболісти, влаштовуав тренер по фізо Кулиба, влаштовуаав трансфер Бленуце і Торреса.
- 0
-
Борис Чорний(cbobs)
- Наставник
02.12.2025 10:11
На нинішній склад Динамо Київ з нетерпінням чекає Денис Гармаш, мобілізований в ЗСУ.
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
02.12.2025 09:41
ікс_перд Федорчук показав майстер-клас з швидкісного перевзування...
- 0
-
Vadim
- Эксперт
02.12.2025 09:44
Сьогодні він ===Відомий український тренер Олег Федорчук=== , без ікс_перда чомусь )
- 0
-
Vadim
- Эксперт
02.12.2025 09:40
«Костюк дав можливість переконатися всім, що справа у «Динамо» не в тренері»
- 0
-
Юрій Ковтун(kovtunet)
- Наставник
02.12.2025 10:24
Команди Костюка неодноразово добре виступали в юнацькій євролізі, тож хоча б на рівні молодіжному в мене немає до нього претензій
- 0
-
Vadim
- Эксперт
02.12.2025 12:09
Це різні речі.
- 0
-
Вячеслав
- Читатель
02.12.2025 00:08
Что характерно, все бегают в этих лифчиках с датчиками, и никто ничего не видит...при Лобане бы такие технологии..
- 0
-
Птнпнх
- Наставник
02.12.2025 09:53
Лобан фуфлометов бачив одразу ще до прихода в команду.
- 0
-
Вячеслав
- Читатель
02.12.2025 00:06
До весны точно ничего не изменится...самая верная ставка, обе забьют и Динамо не выиграет
- 0
-
Вячеслав
- Читатель
02.12.2025 00:01
Если команда не то, что не бежит, а даже стоит с трудом и хочет прилечь отдохнуть, виноват кто?
- 1
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
01.12.2025 23:54
Как это дело не в тренере? А кто готовил команду к сезону?
- 3
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
01.12.2025 23:33
а что, у Динамо появился тренер с авторитетом и опытом клубной работы? Как не было, так и нет. А Вернидуба даже не обсуждали.
- 2
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
01.12.2025 23:29
Я это написал после матча с Омонией: СаШо, уйди пожалуйста, чем раньше - тем лучше. Чтобы Суркисы наконец увидели, каким стадом баранов они владеют.
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.12.2025 22:41
Ігор Тимченко дав усім зрозуміти що справа саме у тренері. Він повністю переграв наше динамівське сердце. Гравці у нього не сильніші за гравців Динамо
- 2
-
anivash
- Читатель
01.12.2025 22:11
А вони усі як попали до складу? Завдяки тренеру. І завдяки тому ж тренеру вони так і грають.
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.12.2025 22:08
На цей раз цілком згоден з Федорчуком! Мало того, не вміють грати у якісний футбол, так ще не мають бажання :(((
- 0
-
Вiктор Миколайович(vitec)
- Старожил
01.12.2025 21:44
Він не став змінювати основний склад, тому можна було переконатися всім, що справа тут не в тренері.
- -1
-
Христина
- Наставник
02.12.2025 09:31
як показали Редушко з Яциком, зовсім вони не гірші, як мінімум
- 0