Головний тренер збірної України Сергій Ребров може продовжити роботу у національній команді, інформує телеграм-канал «Динамо Київ Inside».
«З джерел УАФ. Лаконічно. Ребров готовий обговорювати умови пролонгації контракту зі збірною. Його найближче оточення довело цю позицію до членів Виконкому. Напевно, на цей крок головного тренера могла наштовхнути відсутність реальних клубних пропозицій щодо працевлаштування Реброва після закінчення нинішнього контракту з УАФ. Як одна із версій», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, чинна угода Реброва з УАФ розрахована до літа 2026 року.
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
30.03.2026 18:28
шта??? в мене аж око почало сіпатись
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
30.03.2026 18:27
Сейчас выиграем у Албании и президент УАФ найдёт аргументацию для пролонгации.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
30.03.2026 18:17
Мы тоже ...готовы...
- 0
-
Jew
- Опытный писатель
30.03.2026 18:14
В принципе нормально. После каждого матча можно говорить, что ребята просто не показали свой максимум и все.
- 2
-
Смажелюк Василь
- Наставник
30.03.2026 18:02
Ну, я й не сумнівався, він же не дурень, щоб відмовитись від такої шари - сидіти в Марбельї, і отримувати десятки тисяч євриків щомісяця!! І головне, ніякої відповідальності, зіграла/програла команда 4-5 матчів в рік, і все, сиди й далі на курорті та "кури бамбук"!!
- 3
-
Major Just
- Наставник
30.03.2026 17:58
Ну что ж, отличные новости - сериал "Страдания сборной Украины" официально могут продлить на новый цикл!
- 1
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
30.03.2026 17:53
а я й писав ще раніш що він не піде зі збірної а буде чеакати на кума шевченка що б пролонгувати угоду зі збірної !! йому не соромно залишатись к руля збірної ні грама !! а ми тут усі шукаємо нового трнера для збірної ?????
- 2
-
Kyiv71 Kyiv71(Kyiv71)
- Наставник
30.03.2026 17:45
А він ще і троль 80 рівня )))
- 2
-
Віталій
- Старожил
30.03.2026 17:42
Зовсім ахах-ел
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
30.03.2026 17:42
Натуральний лугандон, незалежно від того - правда чи фейк.
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
30.03.2026 18:18
....те що ...дон правда, а те шо тренер - то фейк.
- 0
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
30.03.2026 17:37
Де шейхи, коли вони так потрібні? Нехай перехоплять у Уаф цей тренерський діамант
- 2
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
30.03.2026 17:27
Світом править бабло!
- 1
-
promet
- Начинающий писатель
30.03.2026 17:26
На сколько ж нужно любить бабки,вся страна посылает, а ему все равно,гордости вообще нет,самый бедный
- 1
-
Христина
- Наставник
30.03.2026 17:19
От присмоктався цей шарлатан до грошей УАФ. Якщо це правда, то треба гнати все цю шоблу разом з Шевченком (обома) сраною мітлою.
- 4
-
Виктор Насташенко(OneVi)
- Наставник
30.03.2026 17:02
Ну а кто-то сомневался в том что если ему предложат продление контракта то он не согласится?? Там денег 1,5 ляма зеленных в год!!! И это не нужно работать каждый день...Это просто раз в 3-ри месяца на недельку повызывал ребят с клубов..Чу-то там рассказал,2 матча отыграл и опять в Испанию пузо греть!!!Кто из нас о таком не мечтает???Другое дело -кто ему продложит продление?
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
30.03.2026 18:22
Б..дь нужно каждый ... игроков просмвтривать ВСЕХ...и вызывать тех кто МОЖЕт играть на данный момент...
- 0