Головний тренер збірної України Сергій Ребров в ефірі MEGOGO підбив підсумки товариського матчу зі збірною Албанії (1:0), який відбувся у вівторок, 31 березня, у Валенсії.
— В умовах, коли не було тиску результату, хлопці показали все, що вони вміють. У нас було дуже багато моментів, могли забивати більше, ніж один гол. Але для мене найголовніше, що ми сьогодні зіграли на нуль, без пропущених голів.
Суперник сьогодні грав інакше, збірна Албанії — це не така силова команда, як збірна Швеції. Але треба дивитися на себе: важливо, що хлопці вийшли налаштованими на цей матч і справді показали високий рівень гри.
— З чим була пов’язана заміна у стартовому складі Миколенка на Михайліченка безпосередньо перед початком матчу? Це травма?
— Так, на жаль, це травма. На передматчевій розминці Миколенко відчув дискомфорт у привідному м’язі. Він, щоправда, сказав, що все не настільки серйозно, але ми його поберегли.
— Сваток приїхав на цей збір з іншого континенту. Чому ви не дали йому ігрового часу.
— Сваток завжди отримує ігровий час, але сьогодні не було такої можливості: якщо центральні захисники вдало увійшли в гру, то краще їх уже не змінювати. Я перепрошую перед Олександром, тим паче, що він за кожного виклику до збірної одразу ж відгукується і приїжджає.
— З’явилася новина, що ви готові залишитися у збірній. Можете це підтвердити чи спростувати?
— Я не збираюся це ні підтверджувати, ні спростовувати. Ви запитайте про це того, хто дав таку новину.
— Ваші підсумки цих двох матчів.
— На жаль, ми всі не задоволені тим, що команда не вийшла на чемпіонат світу. Але я вдячний хлопцям, що вони налаштувалися на сьогоднішній матч і перемогли.
Текстова розшифровка — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!
-
Олексій
- Читатель
02.04.2026 14:44
Фу, гидота ????
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
01.04.2026 18:43
Це як після бою кулаками помахали
- 0
-
Shapych
- Эксперт
01.04.2026 14:32
якщо центральні захисники вдало увійшли в гру, то краще їх уже не змінювати. (с)
- -1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
01.04.2026 12:37
хіба різні матчі дивилися з Ребровим...
- 1
-
Олексій
- Читатель
01.04.2026 12:30
Гнати сірошу засцяними ганчірками до кордону з Угорщиною. Там він розбереться, чи у підмастер'я до ференцварошу чи на літак і до шейхів. Не випробуйте терпіння українських вболівальників, а то буде футбольний майдан????
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
01.04.2026 10:06
Сумно.
- 1
-
Vadim
- Эксперт
01.04.2026 09:18
Вже хоч петицію відкривай за звільнення Реброва !!
- 0
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
01.04.2026 08:19
Найбільш смішно відповів про Сватка..........Це Забарний вдало увійшов у матч??? У такому матчі можна було Сватка випустити, але мабуть Забарному потрібна ігрова практика, а він її тепер може лише у збірній отримувати))))
- 2
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
01.04.2026 08:03
Дивлячись що рахувати високим рівнем. Якщо це високий рівень то ясно який з тебе ГТ. Головне похвалити самого себе.
- 5
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
01.04.2026 07:56
Самостійно Ребров не піде. А чи звільнить його друг - це питання. Надіюся, що буде новий тренер.
- 1
-
Христина
- Наставник
01.04.2026 07:43
Яке ж огидне, хамовите.....
- 2
-
Андрій Матчук
- Старожил
01.04.2026 07:16
Оторванное от реальности горловское быдло
- 3
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.04.2026 01:59
Високий рівень гри? Воно що, уболівальників за лохів тримає??? Воно в мене все більшу і більшу огиду викликає
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
01.04.2026 01:41
Будуть товарняки в червні - то й Сваток отримає свій ігровий час. І не лише Сваток, а й деякі молоді з U-21 та навіть U-19 (Пономаренко, і навіть Ярмолюк - з цих молодих). А товарняки збірної в червні мають бути, навіть бажано три, за які Шевченко і Ребров мусять домовитись. Хоча з тими же поляками, данцями, румунами та іншими співставними з нами по силі європейськими збірними. Якщо не домовляться - то їх перебування на посадах керівників УАФ зайве.
- -5
-
Ігор Равлінко
- Наставник
01.04.2026 12:02
Тобто по вашому , основне це домовленість про три матчі збірної ? РЕзультат , що провалено три турніри немає значення ????
- 1
-
Shapych
- Эксперт
01.04.2026 14:34
А на хіба було його гнати через океан?!!
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
01.04.2026 00:38
Якщо це так, тоді все з вами, гравцями та тренерами, ясно. Не хочеться більше дивитися такий "високий рівень". Залишайтеся самі з ним....
- 5