Головний тренер збірної України Сергій Ребров дійсно вирішив залишити національну команду та повернутися до роботи в клубному футболі, де він вже має привабливу пропозицію, повідомив колишній журналіст Ігор Бурбас.
«З того, що мені відомо, не привселюдно Ребров сказав, що все, в нього не вийшло і він би хотів завершити. У нього немає далі бажання продовжувати працювати зі збірної України. Можливо, залишається якийсь один відсоток, що його вмовлять.
Виходить, що Ребров залишає збірну за власним бажанням. І він сам пояснює це тим, що він би хотів би повернутися до роботи в клубному футболі. Там у нього хороше реноме. Із того, що мені відомо, за ним зараз уже стоїть черга клубів з Близького Сходу. Один з цих клубів (якщо не помиляюсь, з ОАЕ) пропонує йому зарплатню у розмірі 5 млн євро на рік.
Крім того, грецький „Панатінаїкос“, який півроку тому виходив на Реброва, не втратив до нього інтерес і готовий йому запропонувати контракт в будь-який момент, якщо сам Ребров погодиться», — сказав Бурбас в ефірі свого YouTube-каналу.
Ще тиждень назад бажання було.
-
Сергій Балич
- Опытный писатель
14.04.2026 16:59
Ця новина запізнилася майже на два роки..
- 0
-
Serguna Serguna
- Читатель
14.04.2026 16:37
Нарешті.
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
14.04.2026 16:34
Ще нічого не відомо,але дійснов нього не вийшло у збірній.Тому потрібно шукати нового головного.
- 0
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
14.04.2026 15:20
Не вмовляйте )))
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
14.04.2026 15:03
Та вже б пошвидше...
- 0
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
14.04.2026 14:53
Интересно, кто собирается уговаривать Реброва остаться у руля сборной или хотя бы теоретически способен на это. Неужели найдутся такие сумасшедшие?
- -1
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
14.04.2026 14:24
Можливо, залишається якийсь один відсоток, що його вмовлять.
- -1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
14.04.2026 13:23
Як клубний тренер він доволі таеи пристойний і він це довів,чемпіон України двічі, та тричі Угорщини. Там є час для кропіткої роботи і ніхто не потребує результату тут і зараз. Але для збірної треба тренер мотиватор. Як Блохін був у нас. Навіть Шева зі своїм штабом з піснями для новачків. Ребров та Мирон Богданович( ну то таке...) не для цієї роботи. Тим більше Ротань.
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
14.04.2026 13:14
Мені не пропонують,я би і за 50 000 гр в місяць тренерував,так ніхто не пропонує,а Ребров нехай би займався улюбленою радіосправою Але він не уступить мені місце,на 5 мл кращі можливості займатись радіосправою,тим більше що шейхи мені нічого не пропонують,Бурбас мовчить
- -2
-
Ігор Равлінко
- Наставник
14.04.2026 12:16
А ще кращий варіант , щоб продовжив займатися радіосправою , там хоть не буде нищівної критики. І нам буде спокійніше .
- -1
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
14.04.2026 11:51
Ідеально для усіх
- 0
-
Pike
- Старожил
14.04.2026 11:47
Бурбасятина.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
14.04.2026 11:02
Та, це давнр було зрозуміло, що в Реброва найголовніший фактор, це - бабло.
- 2
-
Vadim
- Эксперт
14.04.2026 10:56
Стає трохи спокійніше , якщо правда звичайно.)
- 0
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
14.04.2026 10:48
Удачі йому. Там. Жаль, що інфа від бурбаса....
- 1