Відомий український тренер Мирон Маркевич стане новим наставником національної збірної України. Про це інформує шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.
«Трохи футбольних новин. Легенда українського футболу, тренер Мирон Маркевич очолить найближчим часом збірну України. Саме йому Андрій Шевченко довірив тренерське кермо на найближчі матчі головної команди країни. Більше того, контракт з Маркевичем розрахований на 3 роки», — написала Витак на своїй сторінці в мережі Facebook.
Нагадаємо, останнім місцем роботи Маркевича були львівські «Карпати», які він залишив влітку 2024 року.
І про це Вам скаже любий гравець тодішньої команди Дніпро.
Плюс БМ абсолютно не вміє працювати з Українськими футболістами. Плюс 10 років без футболу. Пів сезону в першій лізі не рахую , але і там умудрився програти Інгульцю. Плюс вік , 75 це 75 -ть. Плюс він дуже токсичний.
Тому Перестаньте писати дурниці.
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
22.04.2026 17:47
Як призначать.тоді і поговоримо. Хотя комусь дуже хочеться Маркевича.Тільки біда -вік.все інше-то таке.
- 0
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
22.04.2026 17:45
А раптом сам ШЕВА - "соізволіт"?))))
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
22.04.2026 17:05
Бачу тут одна професура зібралась , добавити нічого !
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
22.04.2026 17:00
В будь якому випадку - нас не спитають.
- 0
-
- Phoenix
- Наставник
22.04.2026 16:26
На какие три года ? Информация для дебилов. ЧМ и ЧЕ чередуются через два года.
- 0
-
Вiктор Миколайович(vitec)
- Старожил
22.04.2026 16:23
Про це інформує шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
22.04.2026 16:16
Особисто я не довіряю чуткам. Але то таке...
- 0
-
Седой (Григорий)
- Опытный писатель
22.04.2026 15:59
ОБС від ноунейма яка є шеф-редакторка видання "ноунейм"
- 1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
22.04.2026 15:45
Старенький
- 1
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
22.04.2026 15:41
Весна..., качки летять...
- 1
-
Pike
- Старожил
22.04.2026 15:37
А ось і відповідь на цю новину самого Маркевича!
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
22.04.2026 15:35
Та ну, а як же Лупашко?
- 0
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
22.04.2026 15:33
Удачі пану Мирону. Гірше точно не буде, а чи краще, побачимо.
- -4
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
22.04.2026 15:36
Яка удача, якщо ніякого призначення не було і не буде! :)))
- -2
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
22.04.2026 15:32
Кому ви вірите? :)))
- 0
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Наставник
22.04.2026 15:20
сумнівне призначення...за принципом, що було під рукою
- -1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
22.04.2026 15:38
Ви бачили офіційне повідомлення від УАФ? Чи ведетесь на різних ноунеймів які зараз будуть хайпувати на темі ?! Ну і люди в нас... як легко обдурити і втюхати якесь лайно :(
- -1
-
Дмитрий Дмитрий(tucha)
- Эксперт
22.04.2026 16:27
Написяем тебе на лицо если Богдановича поставят. Обнял дистанционно Игоречек.
- -1