У четвер, 23 квітня, відбувся перенесений матч 21-го туру чемпіонату України між «Зорею» та «Шахтарем».
«Зоря» — «Шахтар» — 1:2 (0:1)
Голи: Малиш (51) — Проспер (2), Бондаренко (82, пен.)
«Зоря»: Сапутін, Малиш, Жуніньйо, Ескінья, Джордан, Кушніренко, Дришлюк (Задорожний, 85), Вантух (Слюсар, 64), Попара (Горбач, 85), Андушич (Салліеу, 83), Будківський.
«Шахтар»: Різник, Вінісіус, Марлон (Матвієнко, 90+1), Бондар, Енріке, Бондаренко, Назарина, Мейрелліш (Ізакі, 58), Невертон (Егіналду, 58), Еліас (Траоре, 73), Проспер (Аліссон, 73).
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
24.04.2026 04:08
Судейка навіть Вар не дивився
- 2
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
24.04.2026 09:47
А якби дивився, то щось би змінилось?)
- -1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.04.2026 12:17
Вони тільки Динамо по півгодини переглядають.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
23.04.2026 20:55
А какой тайный смыл ...играть бегать... ?... надо было сразу кротярам 3 очочка поставить ...
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
23.04.2026 19:47
З короткої нарізки я, особисто, пенальті НЕ розгледів!
- 1
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
23.04.2026 19:27
Еще одно подтверждение тому, что Панчишин работает на ахметовского футбольного спрута. Ау, Андрюша, может приедешь и наведешь порядок в "своем" хозяйстве или тебе платят только за то, что протираешь штаны в Лондоне?
- 5
-
Вадім F35
- Наставник
23.04.2026 19:06
В ворота Шахтаря такий пенальті не поставили б , тим більше на 80хв. за рахунку 1:1
- 8
-
Смажелюк Василь
- Наставник
23.04.2026 19:00
А сайт хоч би малесенький обзор цього матчу зробив...
- -1
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
23.04.2026 18:54
не знаю-динамо такі не дають-то тільки шахті таке малюють
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.04.2026 12:19
При кутових того ж Попова скільки разів валяли.
- 0
-
Roma Barabash(RomaFCDK)
- Наставник
23.04.2026 18:15
Не соглашусь с коллегами. По моему, пенальти больше был, чем его не было. По крайней мере все предпосылки для того, чтобы поставить - у арбитра были
- -8
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
23.04.2026 18:30
Маячня,Траоре так само хватав Малиша,а валитися почав як тільки відчув контакт від рук гравця "Зорі",тим паче що це штрафний майданчик і без боротьби там не буває в принципі.
- 8
-
Roma Barabash(RomaFCDK)
- Наставник
23.04.2026 19:18
Дивіться, я з Вами повністю згоден. Але - ми ж вже давно дивимось футбол і розуміємо, що якщо Траоре (хоч і при взаємному контакті) захотів впасти і зробив це в карному майданчику, а Малиш - ні, то будуть розглядати епізод саме на предмет пенальті, а не на предмет фолу в нападі. Траоре більш досвідчений і він це розумів, тому вирішив впасти, бо відчував на собі руки суперника - а отже підстави для пенальті були. Особисто моя оцінка - пенальті на думку арбітра
- -10
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
23.04.2026 18:33
На повторах видно, що Малиш робить лівою рукою. Тому , все ж, пенальті. Для чого було тримати, не розумію(. Наче не знав, що судді тільки цього і чекають.
- -10
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
23.04.2026 18:39
На повторах видно,що Траоре першим хватав Малиша за футболку і якщо Панчишин такий принциповий,повинен був свистіти у бік "іржавих",а взагалі то штрафний майданчик таке місце,де боротьба йде постійно і давати такі пенальті -просто убогість.
- 3
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
23.04.2026 18:45
Для мене це пенальті, тим більше у спірних моментах завжди перевагу віддають атакуючим. Обіймати і тримати суперника руками у сіоїй штрафній не можна - бо судді спокійно можуть побачити пєналь.
- -5
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
23.04.2026 18:50
Тобто,захисника можна тримати та тягати за футболку у чужому штрафному майданчику? Що це правила такі і до чого тут "перевага атакуючим", якщо є Правила і вони однакові для всіх? Панчишин-"ахметівська лярва",яка за вуха витягнула "іржавих" і не зарахувала чистий гол Пономаренка у грі з "Карпатами".
- 8
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.04.2026 12:21
Правила звичайні, кротячі.
- 1
-
Eataw
- Наставник
23.04.2026 18:34
Когда "помоему" и сомнения-пенальти лучше не ставить!
- 2
-
Shapych
- Эксперт
23.04.2026 20:22
Пеналь лівенький. Нап відчув руки, став падати.
- -1
-
ksf ksf
- Эксперт
23.04.2026 18:11
Інформація повинна бути повною : "«Шахтар» завдяки пенальті (призначеним супер арбітром на ім"я...тут кожен може доповнити) переміг «Зорю» :))
- 1
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
23.04.2026 18:27
Так, це було б точніше.
- 3
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
23.04.2026 18:09
ви бачили той пеналь?--от так чемпи і виграються-через кассу у монзуль--лнз ви це бачили?
- 2
-
Николай
- Наставник
23.04.2026 18:06
Настільки "явний" пенальті, що навіть говорун трансляції спочатку "виписав" гірчичника симулянту, якось незручно вийшло...
- 2
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
23.04.2026 18:06
"«Шахтар» не міг виграти у «Металіста 1925» - пенальті. «Шахтар» не міг виграти у «Зорі» - пенальті. Все, як завжди. Дякую Монзуль і Шевченко – продовжують традиції.
- 4
-
Ігор Котолупський
- Опытный писатель
23.04.2026 18:01
Ну як тепер не вболівати за Кристал Пелес? Це що. суддівство? Згадаймо епізод у Львові конопля - Шола, і ось тут явний нирок Траоре.
- 7
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
23.04.2026 17:56
Это было известно,еще до начала любого матча,если ничья или проигрыш,пенальти без проблем!
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.04.2026 17:48
Тільки на користь кротів ставлять такі пенальті.
- 1