У середу, 13 травня, у матчі 28-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло ковалівський «Колос». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Ігоря Костюка.
— Сьогодні вся Україна і наш клуб відзначає 99-річчя київського «Динамо». Я маю честь працювати в цьому великому клубі. Саме тут працював великий Метр, Валерій Лобановський, сьогодні ми його згадуємо: вже 24 роки його немає з нами, але й досі ідеї Валерія Васильовича працюють. Він зробив великий внесок у розвиток клубу.
— Що сталося з вашою командою в другому таймі, що малюнок гри такою мірою змінився на користь «Колоса»?
— Почалися помилки в обороні, гравці стали нервувати, трохи підсіли. Це ж сталося в матчі з «Шахтарем». Не розумію, будемо робити висновки, аналізувати, щоб зрозуміти, чому так відбувається.
«Колос» у цій ситуації став грати за рахунок довгих передач, а ми стали програвати боротьбу і підбирання. Унаслідок цього притиснулися до воріт. У результаті ця наша нервозність перетворилася на пропущений нами м’яч. Знову була проблема з грою другим темпом на підбираннях, і знову пропустили м’яч із цієї зони.
Але ми вчасно провели заміни, за рахунок яких ми вирівняли гру, відсунули її від своїх воріт і довели матч до логічного завершення, до перемоги. Але проблема є.
— Знову не було в заявці Пономаренка. Ми його ще побачимо на полі цього сезону?
— Ми працюємо над тим, щоб уболівальники його ще побачили.
— Чи розраховуєте ви всерйоз на Огундану? Уже третій матч він проводить не найкращим чином.
— Цей гравець не часто з’являвся на полі, але в нього є якості, які ми хочемо використовувати в матчах. Сподіваємося, у ході тренувального процесу, за наших підказок та ігрової практики він набуде впевненості і це виллється в те, що він стане корисним для команди і даватиме нам перевагу в грі за рахунок своєї швидкості.
Післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Колоса» Руслана Костишина очікуйте трохи пізніше...
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
Vadym Kosyak(vadym-kosyak)
- Читатель
15.05.2026 10:23
За Єрмака внесли ще 30 мільйонів застави. Це зробив відомий футболіст і тренер Сергій Ребров
- 0
-
Bob Marek
- Старожил
15.05.2026 08:47
Интересно было бы посмотреть на что способно это Динамо в игре с той же Жироной. Пока повестки в ЗСУ не вручат. Будут валять дурака на поле.
- -1
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
14.05.2026 11:20
Урааааа! ФК Динамо Київ все таки втримало перевагу в один мяч над сільською командою!!!! Пора замахуватися на Барселону, Баварію та ПСЖ!!! На ЛЧ і клубний чемпіонат світу!!!
- -1
-
Taras Х
- Опытный писатель
14.05.2026 10:53
уже сколько раз мы слышим от Костюка не понимаю,что случилось и т.д.
- 1
-
Халк Беннер(tsampa71)
- Опытный писатель
14.05.2026 09:28
День сурка продовжується(
- 1
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
14.05.2026 07:28
Не дивився, але по огляду вас тягали, як свиня куфайку.
- -1
-
uladzimir3673
- Наставник
13.05.2026 22:18
Да, Игорёк, "море" проблем во всех линиях, правда, сегодня Нещерет отыграл на 101%, очень хочеться, чтобы Кубок, привезли в Киев, удачи !!!
- 1
-
Сергей Рыбик(rybik)
- Опытный писатель
13.05.2026 22:12
Нападение сегодня выглядело беспомощно. Увы. Но порадовал Нещерет – сделал несколько классных сейвов. Впрочем, победа есть победа. Поздравляю!
- 1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
13.05.2026 21:46
Кільки вже про це можна говорити: команда фізично не готова у високому темпі проводити два тайми !!! Цього фізрука Кулебу , потрібно було гнати з команди ще разом із Шовкоським!!!
- -2
-
Роман
- Читатель
13.05.2026 21:33
Даєш Кварцяного
- -1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
13.05.2026 21:25
Команда перестала играть после тринадцатой минуты первого тайма - наверное, в честь 13 мая 2002 года? Или 13 мая 1927 года?
- -2
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
13.05.2026 20:28
Команда Динамо находится на дне, разве ГТ, этого не понимает, чтобы играть на высоких скоростях, нам нужны реактивные ребята и конечно технически подготовленные. Убрать людей из команды, которые ходят по полю и это в лучшем случае, а они стоят и мечтают побить какой то рекорд, который никому не нужен убрать всю защиту, например тупого Вивчаренко, Михавко, который своими действиями, чуть не принёс нам голы. Короче говоря, игра Динамо, выглядит унылой, бездарной и тупой.В первом тайме нам повезло, что грубо ошибся вратарь Колоса и что мы заработали пенальти и всё, что мы получили от первого тайма, а второй тайм, только благодаря Нещерету, мы выстояли и победили за счет сумасшедший игры нашего вратаря. Слава Богу, что Костюк вовремя убрал с поля рекордсмен и ,,капитана’’ и тогда чуть легче стало дышать на поле. Чтобы усилить игру в первую очередь найти тренера с именем и конечно усилить команду защитниками и полузащитниками, и наконец убрать с команды не нужный балласт, Герреро, рекордсмена, капитана, всех защитников вон из команды, да и ещё 5-6 человек. Команду нужно срочно реанимировать, а то в следующем сезоне, вылетим в первую лигу.
- 0
-
Річард Шелдон(Shorey)
- Наставник
14.05.2026 02:05
Проблема а том. Что убрать то можно. Играть то кто будет? У хозяев Динамо давно не те финансовые возможности, что были раньше. Отсюда либо ставка на своих либо кого-то купить не лучше нынешних.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
13.05.2026 19:56
Наплевать на хейтеров, всех - с победой!
- -8
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
13.05.2026 19:57
Вы посмотрите не обзор, а посмотрите ВЕСЬ матч, а потом осуждайте
- 5
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
13.05.2026 20:57
Да обзора тоже будет достаточно!..))
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
13.05.2026 20:09
Передивись матч. Впевнений -будеш довго радуватись.
- 4
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
13.05.2026 20:14
Вам категорически нельзя , пропускать приём таблеток...
- 2
-
Анатоліч Добрий
- Начинающий писатель
13.05.2026 19:32
Коли вже в Динамо з'явится тренер ?!?!??
- 0
-
Розумник
- Опытный писатель
13.05.2026 20:45
Коли з"явиться Президент.
- 2
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
13.05.2026 19:28
"Динамівці" по суті два голи забили на шару: після помилки воротаря та дурнуватої гри захисника "Колоса". Просто "Колос" тоді ще не прокинувся.
- 4
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
13.05.2026 20:29
Та що тут Валерія Васильовича згадувати до цієї дурної гри. Тут і Луческу в гробу перевертається. У нього всі ті самі футболісти були. Але якось грали. А тут на зміну одному соплежую прийшов інший...*Ми зробимо висновки..*. Тут висновок може бути тільки один - тренер аут! Але той . хто це мусить зробити давно забили з братом на команду. Сплять і бачать- Кого б продати та ще трохи *побідувати*. Не потрібен великий тактик. Потрібна людина з характером. яка підніме дисципліну і заставить працювати. Ті ж Михайленко, Шапаренко. Піхальонок...Вони не були зірками. Але вони бігали, боролись. Зараз ніхто навіть не потіє.Навіщо награвати Захарченка ? Де ви бачили ЦЗ з такими габаритами? Нещерет *чудить* (як сказав Алієв) в кожному матчі. Його ставлять знову і знову. Не хочете Моргуна - ставте вже того Славіка- гірше не буде. Так він буде вчитися. Я ж так розумію. що нікого не візьмять. поки він не стане основним голкіпером.Діди виглядують ще непогано на фоні нинішніх майстрів. Але ж вони ніякі! Ні швидкості . ні ударів. Сьогодні гравець ЛНЗ обвів 4(!) чоловік і забив гол. Згадайте, коли гравець Динамо обвів 2суперників. Може Волошин оббіг на швидкості. Шола неполано грав. Сьогодні вийшла зовсім інша людина. М*яч не тримається ніг. Ніхто не вміє бити. Шапаренко намагався забити щічкою з 25 метрів. І подивіться як Сіфуентес з Епіцентра б*є. І дриблінг є. Але *він нам не підходить* - у нас кращі.
- 2
-
Розумник
- Опытный писатель
13.05.2026 20:44
Не рвіть серце. Сліпому видно, що 90% команди просто дуркують. А чому б не робити це, якщо їм дозволяють?
- 3