Минулого четверга, 11 червня, завершилася літня відпустка київського «Динамо». Наступного дня частина футболістів столичної команди почали проходити медогляд у клініці «Oxford Medical».
Але говорити про те, що «біло-сині» зібралися в повному складі, поки не доводиться: ті з них, які залучалися до травнево-червневих зборів національної та молодіжної збірних України, пішли у відпустку пізніше і відповідно отримали можливість приєднатися до команди вже в ході передсезонної підготовки. Втім, не виключено, що хтось із перелічених усе ж відвідає сьогодні або завтра лікарів — так, як це було під час зимового медогляду.
Також зазначимо, що сьогодні в клініці з великою часткою ймовірності не буде динамівських легіонерів — вони перебували за межами України й отримали опцію пройти медогляд уже в Австрії, безпосередньо перед підготовчим збором команди.
Загалом же нинішній медогляд мають пройти такі 36 футболістів «Динамо».
Воротарі: Руслан Нещерет, В’ячеслав Суркіс, Денис Ігнатенко, Борис Манько.
Захисники: Костянтин Вівчаренко, Владислав Дубінчак, Денис Попов, Крістіан Біловар, Тарас Михавко, Олександр Тимчик, Владислав Захарченко, Максим Коробов, Навін Малиш, Денис Дикий.
Півзахисники: Володимир Бражко, Назар Волошин, Микола Шапаренко, Владислав Кабаєв, Віталій Буяльський, Андрій Ярмоленко, Олександр Піхальонок, Микола Михайленко, Олександр Яцик, Кирило Осипенко, Богдан Редушко, Роман Саленко, Олексій Гусєв, Шола Огундана, Валентин Рубчинський, Аліу Тіаре, Джастін Лонвейк, Анхель Торрес.
Нападники: Матвій Пономаренко, Владислав Герич, Едуардо Герреро, Владислав Бленуцє.
Нагадаємо, завтра «Динамо» проведе на своїй клубній базі в Конча-Заспі перше після відпустки тренування, а наступного дня, 14 червня, команда Ігоря Костюка вирушить на навчально-підготовчий збір, який проходитиме в Австрії
Олександр ПОПОВ із клініки «Oxford Medical»
але зате хлопці купили собі гарні кросівки, автомобілі, заплатили жінкам за губи....тай добре
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
13.06.2026 18:40
От вам і підсилення, збиті льотчики Лонвейк та Торрес
- 0
-
Kelyn
- Опытный писатель
12.06.2026 23:57
Вболівальники Дмнамо в коментарях вболівають ха улюблену команду. Відчувється підтримка )
- 0
-
Funt Return
- Наставник
13.06.2026 08:55
По-вашому, вболівальник - це хто?
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
12.06.2026 17:25
Шановні вболівальники, ви маєте зрозуміти просту річ, для розвитку футбольного клубу потрібно мати великі кошти. У всіх великих і середніх європейських футбольних клубах президенти мають свій великий бізнес і інвестійні вливання в розвиток команд.
- 1
-
Boban
- Начинающий писатель
12.06.2026 22:47
Не согласен. Когда у Суркисов были деньги команда тоже была на 4 месте. При Блохине. Да, деньги очень важно, но профанация этих хозяев клуба повергла некогда великий клуб в такое жалкое состояние. И пока эти двое "руководят "клубом ничего хорошего не будет.
- 1
-
анатолий кочин(kochin.tolik)
- Наставник
12.06.2026 16:12
Писали за Сідуна та Теді Цара...
- 0
-
Funt Return
- Наставник
12.06.2026 18:22
Пишите, пишите! Бумага не краснеет!
- 0
-
Yevheniy
- Начинающий писатель
12.06.2026 16:09
Процентів 80 складу навіть в Україні нікому не потрібні....
- 5
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
12.06.2026 15:14
Хоть Торреса вернули... Единственный защитник, который умеет думать... Ему бы сыграться, только с кем???
- 1
-
Funt Return
- Наставник
12.06.2026 18:15
Нам не нужны игроки, которые будут думать, нам нужны те, кто будет бароцца.
- 0
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
12.06.2026 20:34
Та да!.. В партере...
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
12.06.2026 21:53
Він - правий вінгер. Потенційно- конкурент Волошина.
- 0
-
Andrewuus_1978
- Наставник
12.06.2026 14:38
На фото Влошин не встиг одружитись - вже узі робить. Відать по зальоту)))
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
12.06.2026 17:07
Тільки на зображені Дубінчак...
- 2
-
Funt Return
- Наставник
12.06.2026 18:14
Одружився Волошин, а залетів Дубінчак? Санта-Барбара якась.
- 0
-
Андрій Шепель(Andruhafcdk)
- Опытный писатель
12.06.2026 14:28
Дуже сподіваюсь що Тореса не будуть маринувати і нарешті розпізнають що чувак один з небагатьох грає у футбол
- 0
-
Игорь М Мышко
- Начинающий писатель
12.06.2026 21:34
Воно так і є, але ж його ніхто з тренерського штабу не просив і не проситиме саме ГРАТИ у футбол! Навіщо йому загострювати, показувати дриблінг, бити по воротах і т. д. В команді вже багато років за будь-якого тренера стиль гри приблизно той самий: тільки отримав м'яч - гравець думає, як би віддати його назад! Ось побачите, так і буде в першому матчі на зборах з ЦСКА Софія!
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
12.06.2026 13:49
Все те же, все то же. Какое место собирается занять команда с таким составом в чемпионате? О Европе и говорить нечего… В таких случаях всегда хочется ошибаться, но…
- 1
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
12.06.2026 13:01
Три праві захисника і Малиш, який також може закрити позицію, та три лівих захисники; не якістю то кількістю)). Проблема ротації вирішена))
- 0
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
12.06.2026 13:22
Не забуайте що в цьому сезоні буде ще U-21
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
12.06.2026 13:39
Та це зрозуміло. Та навряд Костюку, потрібно награвати склад, на U - 21. То не його турботи. Та й в Динамо не має бути з цим проблем, як і у команд у яких є академії.
- -1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
12.06.2026 14:00
Скоріш за все на перших зборах будуть тренуватись разом. А Костюк, як і взимку, буде не нагрівати склад, а тусувати по- максимуму
- 1
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
12.06.2026 14:44
І знову погоджуюсь)), це не склад)).
- 0
-
bober357
- Читатель
12.06.2026 12:39
Щоб було підсилення потрібні фінанси а їх можна заробити граючи успішно в єврокубках.Щоб успішно грати потрібне якісне підсилення,на яке немає фінансів, замкнуте коло получається.По- ходу чекає чергове позорище в єврокубках цього сезону.
- 1
-
Taras Х
- Опытный писатель
12.06.2026 12:03
Как по мне,то надо укреплять все линии - начиная от вратарской и заканчивая нападением. Последние сезоны в еврокубках показали,что с такой стратегией там абсолютно нечего делать. И обязатаельно разогнать как минимум селекционную службу и несколько игроков как минимум можно послать вслед за рос кораблём. Я вижу многие ждут какого-то чуда от Костюка, но давайте быть реалистами и смотреть правде в глаза, еврокубки - это не чемпионать Украины.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
12.06.2026 11:29
Де Дячук і Царенко? Чому Аліу Тіаре півзахисник? Невже Анзель Торес в команді,може я щось пропустив? На питання про підсилення Суркіс сказав що передивимось гравців з Оренди і конкрктно назвав Царенка,про покупку гравців нічого не говорив.
- 0
-
Максим Maxym
- Старожил
12.06.2026 12:46
Медогляд тільки почали і можливо ще не всі приїхали, вважаючи на сімейні обставини або щось інше. Зрозуміло буде після закінчення огляду скільки гравців є у розпорядженні ТШ.
- 0
-
iet iet(iet)
- Эксперт
12.06.2026 11:29
Говорили что возращают Дьячука и Царенко
- 0
-
F 35
- Наставник
12.06.2026 11:15
Залишається вірити тільки в чарівника Костюка та його тренерський штаб...
- 1
Ще коментаріЩо стосується всенародно любимого Динамо, ситуація дуже печальна, у Суркісів ніякого свого великого бізнесу не має, інвестори які раніше вкладали свої кошти в нашу команду, ті ж Коломойський, Льовочкін, зараз перебувають не в тій ситуації.
А саме утримування футбольного клубу без вкладань великих коштів убиточне, тому ми останні роки і перебуваємо чесно кажучи, на межі виживання. Тому про будь які посилення команди якісними легіонерами потрібно просто забути, а наявний нинішній склад футболістів просто теперішнім тренерським штабом в черговий раз буде тасуватися. Амінь.
але зате хлопці купили собі гарні кросівки, автомобілі, заплатили жінкам за губи....тай добре
Отже, нас чекає боротьба за 4-5 місце в чемпіонаті і феєричне ганьбище в єврокубках...
А от виступи на три фронти, це проблема.
Тим більше, це не склад на збори, а тільки медогляд.
Хоча, мене не покидає думка про те, що, якщо придбають хоча б одного (краще двох, але) добротного центрального захисника, та центрального півзахисника (або вінгера, тут на смак), то буде ну зовсім інша гра і зовсім інший рівень впевненості.