У вівторок, 24 червня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Австрії, де наша команда готується до сезону-2026/2027. Суперником «біло-блакитних» стала словацька «Жиліна».
Контрольний матч
«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЖИЛІНА» (Словаччина) — 5:1 (1:0)
Голи: Наріманідзе (45+1, автогол), Огундана (75), Пономаренко (95, 105), Піхальонок (110, пен.) — Коша (105).
«Динамо» (перший тайм): 35. Нещерет, 34. Гусєв, 94. Кендзьора, 66. Тіаре, 44. Дубінчак, 21. Лонвейк, 9. Волошин, 29. Буяльський, 10. Шапаренко, 5. Герич, 39. Герреро. (Другий тайм): 71. Суркіс, 13. Коробов (23. Малиш, 88), 40. Біловар, 32. Михавко, 2. Вівчаренко, 6. Бражко, 8. Піхальонок, 15. Рубчинський, 16. Огундана, 70. Редушкко, 11. Пономаренко.
«Жиліна» (стартовий склад): Сіпос, Аданг, Бздиль, Мінарік, Барі, Граніца, Фашко, Дятко, Наріманідзе, Палішчак, Прокоп.
Поєдинок почався з атак «біло-синіх», які могли відкривати рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі: після хорошої атаки правим флангом і прострілу від Волошина до воротарського, Герреро пробив у дотик — повз ворота. Ще за декілька хвилин динамівцям вдалося таки забити завдяки вдалій грі на добиванні від Дубінчака, проте наш захисник у цьому епізоді був в офсайді.
Одним з найбільш активних футболістів у команді Костюка у першому таймі був Герич, який також мав дуже хорошу нагоду для взяття воріт: після довгого пасу з глибини поля, хавбек втік майже сам на сам з воротарем «Жиліни» по місцю лівого інсайда, проте удар динамівця було заблоковано.
Ближче до 20-ї хвилини тайму темп поєдинку відверто знизився, і команди почали більше фолити. Лише у доданий час до першого тайму «Динамо» вдалося повести у рахунку завдяки автоголу суперника: Дубінчак сильно прострілив з лівого флангу у штрафну «Жиліни», і м’яч випадково у свої ворота зрізав Наріманідзе — 1:0.
Другий тайм був менш цікавим суто на футбольні події: команди продовжували діяти у доволі середньому темпі і не створювали багато моментів. До того ж, в одному з епізодів, після чергового фолу, на полі сталася масова сутичка і головному арбітру разом з асистентами довелося розбороняти гравців...
Проте завершення основного часу поєдинку все ж було за динамівцями: на 75-й хвилині Біловар виконав чудову довгу передачу на Огундану, який втік від захисника і перекинув м’яча через воротаря «Жиліни» — 2:0!
За домовленістю між клубами, команди вирішили зіграти ще і один екстра-тайм, який, як виявилося, подарував зливу голів. На 95-й хвилині забив і найкращий бомбардир «біло-синіх» — Пономаренко, пробивши з десяти метрів низом повз воротаря суперника — 3:0
Далі словацькому клубу вдалося відіграти один гол завдяки точному дальньому удару Коши, але раділи вони недовго, адже за хвилину все той же Пономаренко знову зробив перевагу «біло-синіх» у три голи, закотивши м’яча майже у порожні ворота. Фінальну ж крапку у грі поставив Піхальонок, який реалізував пенальті. 5:1 — закономірна перемога столичного клубу.
Нагадаємо, що свій наступний контрольний поєдинок в Австрії «Динамо» проведе у неділю, 28 червня — проти польської «Вєчисти». Початок гри — о 18:00 за київським часом.
-
iet iet(iet)
- Эксперт
25.06.2026 15:05
После гола Огунданы стало видно преимущество наших в физподготовке. Скорости конечно не хватало. Но это понятно. При упоре в тренировках на физподготовку скорость падает. Поэтому в конце сборов нагрузки снижают и командные скорости повышаются. Сезон будет длительным (ранее начало игр в ЛЕ) и тяжелым (игра на три фронта, плюс игры за сборную). Поэтому нужно заложить хороший фундамент выносливости.
- 0
-
xacan basten
- Наставник
25.06.2026 14:07
Для початку зовсім не погано. Будемо чекати офіційних ігор.
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
25.06.2026 09:47
Другий матч вже краще. Надіюсь Костюк вже визначився з основою і займеться підготовкою до єврокубкових зустрічей. Часу залишилось небагато.
- 1
-
Фёдор
- Опытный писатель
25.06.2026 06:39
Вже трохи цікавіше у другому матчі.
- 0
-
Седой (Григорий)
- Старожил
24.06.2026 22:42
Свій другий голяру Матвій забив по бєспрєдєлу.
- 2
-
Володимир _W
- Наставник
25.06.2026 12:26
Погоджуюсь. Але не зрозумів, чому не зарахували перший гол Огундани. На мій погляд там не було "поза грою". Коментатора я відключив.
- 0
-
Руслан Жук
- Эксперт
24.06.2026 22:32
От не повірите - Заходив на сайт і розумів що коментарів після такого рахунка буде не більше 20 -ти, а їх ледь 11 набралось. Як би хоча б в нічию зіграли - коментів було б не менше 100, а так - ай активнішим дописувачам, не має що писати.
- 7
-
Володимир _W
- Наставник
25.06.2026 10:40
Чим Ви не задоволені. 11 не більше 20.))
- -1
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
24.06.2026 22:24
скажуть що грали на фоні фізичних навантажень. Готують фізичну підготовку. Потім прийде сезон а бігти два тайми не можуть. Колись Динамо це була команда яка б зайця в полі загнала. А зараз і бігти не можуть. Згадаєш фактуру Кузнєцова, Дем'яненка, Лужного. Того ж маленького Заварова спробуй від м'яча відсунути. Зараз дивишся - як не маленький , то худенький. Он Пономаренко підростаюча шафа, так він і грає твердо на ногах.
- -5
-
F 35
- Наставник
24.06.2026 22:11
Другий матч вже краще , далі буде...
- 1
-
Андрій Матчук
- Старожил
24.06.2026 21:27
Ярмоленко где???
- -2
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
24.06.2026 20:51
Гереро - мертвый, играет только на чистых мячах. Лучший, однозначно - Огундана. Нужно наигрывать потихоньку основной состав. С такой защитой как Коробов и Зятек - нападение бесполезно.
- -7
-
Major Just
- Наставник
25.06.2026 08:58
Вы отметили не худших. Что в этой игре сделали Герыч, Бражко и Буяльский?
- 1
-
Володимир _W
- Наставник
25.06.2026 10:47
Коробов вчора був зовсім не зрозумілий. Вважаю найгірший з задіяних. Малиш значно краще. Зятьок видав чудовий пас на Огундану. Та й в захисті зіграв не гірше за інших. У всякому разі таких подарунків, який зробив Михавко, від нього не було.
- 0
-
Розумник
- Старожил
25.06.2026 11:29
Як на мене , найгірший був Бражко. Герич теж щось незрозуміле. Михавко інколи чудив.
- 0
-
iet iet(iet)
- Эксперт
25.06.2026 15:09
Буяльский традиционно долго отходит от нагрузок на сборах, Бражко после травмы еще не полностью восстановился, Герыч после Черноморца смотрится инородным телом (хотя старался и в первом тайме сделал пару обострений, даже имел шансы забить). пока из трио Огундана, Герыч, Волошин только Огундана переварил нагрузки.
- 0
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
24.06.2026 20:49
9 июля начинается квалификация Лиги Европы для Динамо. Очень непонятно, что это Костюк наигрывает основной состав или даёт игровую практику всем игрокам? Такая же неразбериха была при Шовковском на сборах. Неужели Костюк ещё не понял, что умеют эти игроки в ходе ЧУ? Тактика команды не меняется. В команде есть защита в 4 игрока и группа атаки в 4 игрока, а связь между ними ложится на 2 несчастных центральных хава, которые должны й мяч отобрать и пас отдать группе атаки. Поэтому мяч да нападающий доходит очень редко. Герреро отыграл 50 минут без мяча. Пономаренко воспользовался ошибками обороны соперника, а где конструктивно в атаке от фланговым игроков и атакующего хава?. Буяльский был на пол? . Был, а какая у него позиция? Играл где то впереди, а ниже опускаться к центральной зоне? Тоже самое Герич и Волошин. Все ждут, что кто то тм доставит мяч.
- -4
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Наставник
24.06.2026 20:40
Жиліна. звісно, повний бздиль показала, але все одно приємно. Є перемога, є голи, показали непогані швидкості в атаці. Динамо біжить!
- 3
-
Михаил Борисович(Mykhajlo)
- Наставник
24.06.2026 20:37
Рахунок на табло, звичайно, привабливий. Але питань вистачає. Динамівці молодці, що скористалися низкою помилок словаків. Та з багатоходовими комбінаціями справа гірша: втрати або поза грою. Власне, Жилина показувала те саме, тільки вони частіше нас вибачали.
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
24.06.2026 20:35
Так і не зрозумів, то все-таки, 5:0 чи 5:1???
- -1
-
misha pevzner(mishap.51)
- Эксперт
24.06.2026 21:02
А я даже про доп. тайм и не знал?После 90 мин,перекдючил на канал боевиков.
- 0
-
Володимир _W
- Наставник
24.06.2026 21:27
А бойовики як зіграли?)))
- 0
-
Колян
- Опытный писатель
25.06.2026 10:27
Теж 5-1
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
24.06.2026 23:18
Цікаво, це мене адмін так старанно мінусує чи кротоботи йому допомагають(відпрацьовують карму і пільги)?
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
24.06.2026 20:28
А, що, про заміни писати не потрібно??
- -1