У понеділок, 20 липня, відбулося жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону-2026/27, яке, зокрема, визначило і потенційного суперника київського «Динамо» на випадок, якщо «біло-сині» вийдуть на цю стадію турніру (нагадаємо, у 2-й кваліфікації Ліги Європи кияни зустрінуться з грецьким ПАОКом): ним буде переможець іншої пари 2-ї кваліфікації «Хаммарбю» (Швеція) — «Андерлехт» (Бельгія).
«ДИНАМО» (Київ, Україна) / ПАОК (Салоніки, Греція) — «Хаммарбю» (Стокгольм, Швеція) / «Андерлехт» (Брюссель, Бельгія)
«Тромсе» (Норвегія) / «Градець-Кралове» (Чехія) — «Бешикташ» (Стамбул, Туреччина) / «Мідтьюлланд» (Гернінг, Данія)
«Ягеллонія» (Білосток, Польща) — «Рейнджерс» (Глазго, Шотландія)
«Хайдук» (Спліт, Хорватія) / «Пафос» (Кіпр) — «Зальцбург» (Австрія)
«Санкт-Галлен» (Швейцарія) / «Бенфіка» (Лісабон, Португалія) — «Штурм» (Грац, Австрія) / «Гартс» (Единбург, Шотландія)
«Шериф» (Тирасполь, Молдова) / «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) — «Карабах» (Агдам, Азербайджан) / ЦСКА (Софія, Болгарія)
«Твенте» (Енсхеде, Нідерланди) / «Ференцварош» (Будапешт, Угорщина) — «Гурник» (Забже, Польща) / «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина).
Додамо, що перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбудуться 6 серпня на полях команд, вказаних першими, а матчі-відповіді — 13 серпня.
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
21.07.2026 10:09
Не "якщо" - "КОЛИ"!!!
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
21.07.2026 01:31
Після 2 ігр подивимось !
- -1
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
21.07.2026 00:19
Читаю дописувачів і офігеваю!
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
20.07.2026 21:41
Для початку потрібно проти греків.
- 0
-
Вячеслав Єрмаков(ermakovvv)
- Наставник
20.07.2026 19:48
Далі суперники тільки сильніші,але все одно не рівень Барселони,Реалу,Баварії...Треба грати і проходити далі,у кожного з суперників є свої проблеми .І вони теж бачать в Динамо ще той "подарунок"...
- 0
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
20.07.2026 19:33
Удачи! Всё в наших ногах и головах
- 0
-
Mykola A
- Читатель
20.07.2026 17:51
Я буду вболівати при любому варіанті і при любих суперниках, але чисто по грі я вважаю, що шансів вийти в основний етап Ліги Європи практично нема!
- 0
-
leopavlo
- Опытный писатель
21.07.2026 08:45
Скатились,уже нам Лига Европы это очень сильный турнир))ну ну
- 0
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
20.07.2026 17:18
Грати можна з усіма. Можна виграти, можна зіграти у нічию, можна програти. Але щоб гідно. Що б показали старання та зусилля. Десь не вистачає майстерності, швидкості прийняття рішення, точності ударів – але самовіддача повинна бути! Бажаю Динамо перемоги!
- 2
-
Черкаський вареник
- Наставник
20.07.2026 17:13
Пройти в єврокубки буде важко,навіть дуже важко,але можливо
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
20.07.2026 17:10
Ну реально, скільки можна скиглити? Вірю у команду!
- 1
-
Mr. First
- Опытный писатель
20.07.2026 16:25
Слухайте, питання? Що тут відбувається? Якісь кротячі висери в коментарях. Чого парафінять команду ще до матчу. Адміни фільтруйте людей ( або ботів) . Гидко читати....
- 2
-
Ігор Котолупський
- Опытный писатель
20.07.2026 16:17
Якщо раптом вилетять від ПАОКа будуть гратиу ЛК з тим хто програє у парі Карабах - ЦСКА 1948 Софія
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
20.07.2026 21:43
"Карабах" значно сильніше за болгар, в цій парі вони - фаворити.
- 1
-
Efim
- Наставник
20.07.2026 15:17
Классный сайт справжніх вболіввльників Динамо .Большенство заходят , чтобы под...ать ! Не поддержать , а именно по....ь !
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
20.07.2026 16:58
Ви ще до цих пір думаєте що це сайт для вболівальників динамо? Тут в коментарях 70 - 80% хейтерів, на коменти яких не варто звертати увагу, така у них робота - по...ь!
- 2
-
Михаил
- Наставник
20.07.2026 17:31
Вы предполагаете. что футболисты внимательно изучают нашу писанину?
- 3
-
Юрік
- Старожил
20.07.2026 22:41
звісно )) і не тільки читають, а ще й плюсують і мінусують ))
- 0
-
a ui(a_ui)
- Наставник
20.07.2026 15:04
Як-то кажуть: "Дякуємо за інформацію!" :)
- 0