Київське «Динамо» на своєму офіційному сайті оголосило про підписання нового контракту з нападником клубу Матвієм Пономаренком.
Повідомляється, що нова угода з 20-річним гравцем діятиме п’ять років, тобто до літа 2031 року. Нагадаємо, що попередній контракт Пономаренко з «Динамо» був розрахований до 31 грудня 2028 року.
Матвій перебуває в структурі «Динамо» з семирічного віку. Завдяки успішним виступам на юнацькому рівні звернув на себе увагу тренерів першої команди, які почали залучати його до тренувань. Дебютував за головну команду «Динамо» 3 листопада 2023 року в матчі 13-го туру чемпіонату України проти «Шахтаря».
-
a ui(a_ui)
- Наставник
23.07.2026 17:26
От і чудово. Сподіваюся, Матвій сьогодні з поля без голу не піде! :)
- 0
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
23.07.2026 16:26
А как же Галатасарай?
- 0
-
Семен Оболонский
- Опытный писатель
23.07.2026 16:10
Мужчина !!! Одобряю !!!
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
23.07.2026 16:02
Було тривожно ,а зараз хороші емоції, пять років ми будемо з голами
- 0
-
Ліво Лівобережна
- Наставник
23.07.2026 12:47
Чудово! Сьогодні ж завізувати документ голякою у ворота ПАОК.
- 1
-
Pike
- Старожил
23.07.2026 12:46
Успіхів!
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
23.07.2026 12:36
Бурбаса это не остановит :).
- 3
-
Wboliwalnyk
- Наставник
23.07.2026 12:30
А скільки "бурбасятини" було у новинах, що Пономаренко буцімто не хоче підписувати новий контракт, що поставив якийсь ультиматум і багато іншої подібної маячні.
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
23.07.2026 12:50
На те він Бурбас, щоб антидинамівську брехню розпускати
- 1
-
Vadim
- Эксперт
23.07.2026 13:10
Так може виконують той ультиматум ?))
- 0
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
23.07.2026 13:17
Так Бурбас писав що Ярмоленко в єврокубках грати не буде, тільки типу в чемпіонаті заради рекорду))
- 1
-
Никита Иванов(saburi)
- Эксперт
23.07.2026 12:03
Тепер у нього одна робота-забивати. Якнайкраще проявити себе в єврокубках і ЧУ.
- 2
-
Наталия Доля(Natalika)
- Старожил
23.07.2026 11:59
Вітаю Матвія. Тепер показати себе з найкращої сторони, принести максимальну користь клубу. А в надалі можливо грати в Європі. Удачі !
- 1
-
Andrewuus_1978
- Наставник
23.07.2026 11:56
Нарешті. Всі спекуляції знищені.
- 0
-
Тезка адміна Шурик
- Опытный писатель
23.07.2026 11:56
бажаю йому скоріш викинути з голови всі зірки і взятися до прямої справи форварда - забивати голи за рідний клуб - Динамо!
- 2
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
23.07.2026 11:29
Дуже добре, хоч буде кому забивати…
- 0
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
23.07.2026 10:44
Пусть для него это сегодня послужит вдохновляющим фактором.
- 5
-
Serge1365 Serge
- Наставник
23.07.2026 10:34
Хорошо... наступила определенность - посмотрим, что будет дальше. А то ведь всё еще "подающих надежды гениев" у на в ДК целый вагон с прицепом, а достойных побед маловато...
- 0