У четвер, 27 серпня, відбулося жеребкування основного етапу Ліги чемпіонів. Своїх суперників на цьому етапі турніру дізнався і представник України в ньому — донецький «Шахтар».
Нагадаємо, основним етапом Ліги чемпіонів є єдина ліга на 36 команд, кожна з яких зіграє з 8 різними суперниками (4 матчі — вдома, 4 матчі — у гостях).
Домашні матчі: «Реал» (Мадрид, Іспанія), «Спортінг» (Лісабон, Португалія), «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина), АЕК (Афіни, Греція).
Виїзні матчі: «Інтер» (Мілан, Італія), ПСВ (Ейндговен, Нідерланди), «РБ Лейпциг» (Німеччина), «Слован» (Братислава, Словаччина).
-
Efim
- Наставник
28.08.2026 13:09
Ну прям отак-от всі 47 коментаторів відмовляться дивитися і навіть слідкувати за матчами за участі " Шахтаря " ?
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
28.08.2026 14:30
Навіщо відмовлятися? В мене є кредо щодо вболівання. Написане на аватарі. буду його слідувати знов :)
- 0
-
Efim
- Наставник
28.08.2026 22:31
Ви проживаєте в Німеччині ?
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
29.08.2026 10:16
Ви ж самі сказали - іспанці , які вболівають за Реал , чи англійці ,яким подобається ,наприклад , Манчестер Сіті...
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
28.08.2026 09:32
Як завжди пощастило при жеребі. Грати з записним аутсайдером, коли в четвертому кошику половина команд - міцні горішки... Та й грецькі команди зазвичай суто домашні... Є шанс навіть на перемогу. Та й взагалі суперники не високого польоту (і з Реалом непогана історична статистика)
- 1
-
Юрий Романович
- Наставник
28.08.2026 09:27
Шанувальникам шахти і любителям очечок в копилочку потрібно задати одне питання. Яким чином 15 бразильців будуть піднімати український футбол і збірну? Поки що ми бачимо стрімке падіння. Виступ в єврокубках яскравий приклад. Шахті повезло що напряму попали в основний турнір. Якщо б проходили відбір боюсь спіткала доля наших учасників відбору.
- -1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
28.08.2026 09:12
Фиг с ними с "кротами". За Шахтер Йовичевича я искренне болел. То была украинская команда. А ныне Ризнык,Мотя,Бондарь и выходящие на замену Очеретько с Назариной.
- 7
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
28.08.2026 12:43
Підтримую.
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
28.08.2026 08:53
Донецьк це символ зради і більшість людей які обітають це малороси.Як за них вболівати?
- -1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
28.08.2026 09:15
Так вони і не вболівають за Шахтар. В них новий "шахтёр" є. Грає в другій лізі рашкінського чємпіонату.
- 1
-
П П
- Опытный писатель
28.08.2026 11:27
Це вже зайве
- 0
-
Gri_abr
- Читатель
28.08.2026 06:47
Согласен с TIV
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
28.08.2026 05:58
Від всього серця бажаю "іржавим" поразок від абсолютно всіх суперників,а ті хто верещить про якісь там рейтинги, скоріш за все і є вболівальники цього непотрібу.
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
28.08.2026 08:32
100% !!!
- 0
-
Funt Return
- Наставник
28.08.2026 02:44
Це треба виносити в окремий пост? Нам не пофіг? Щиро бажаю закінчити з результатом 1-1-6 3-22. Від душі!
- 3
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
28.08.2026 09:26
а чому лише 1-1-6? 0-0-8 теж виглядало б яскраво...
- 0
-
Ichegotudobilsa?)
- Читатель
27.08.2026 22:10
Почему всем вам не плевать, что там происходит у этой вагинальной помойки? Это клуб татарина, который нанес стране не меньше ущерба, чем путлер. Играть там будут бразильцы, которым срать на нас и нашу страну, они пришли в кротовню лишь ради денег! Украинцев в стартовом составе будет максимум 3-4 человека, за кого там переживать то? Вам до сих пор не пофиг на те коэффициенты? Ни одна из наших команд даже не смогла пройти квалификацию в таком третьесортном турнире, как лига конференций. Забудьте про еврокубки, причем лет на 5-10..
- 8
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
27.08.2026 22:03
посмотрим, может до осени раскочегарятся но пока выглядит как 3-4 очка
- 0
-
Shapych
- Эксперт
27.08.2026 21:45
Ось тут повний жереб.
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
27.08.2026 21:15
7-8 очков может и возьмут. При удачном стечении обстоятельств. Это , на мой взгляд, будет хороший результат.
- -7
-
Shapych
- Эксперт
27.08.2026 21:28
З огляду на те, ЯК вони грали з Харковом - максимум 4.
- 3
-
A G(Toha111)
- Эксперт
27.08.2026 20:58
Якось байдуже. Ніколи і ніде не вболівав за кротів.
- 10
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
28.08.2026 08:34
+100500 !!!
- 1
-
Igor B(argentum4)
- Старожил
27.08.2026 20:53
4 очка мають набрати кроти на цьому етапі.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
27.08.2026 21:28
підтримую!
- 3
-
- Phoenix
- Наставник
28.08.2026 10:51
4 очка - это победа и ничья. Где добыть ? Теоретически, в играх с греками и турками дома и со Слованом в гостях. Ну, не знаю. Как пойдёт. Первые матчи уже 8 - 10 сентября, посмотрим что Шахтер покажет с Полесьем.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
28.08.2026 11:10
Подумав точно так само...
- 1
-
Dima
- Начинающий писатель
27.08.2026 20:27
Окрім Реалу та Інтера шанси на залікові бали будуть.Якщо бажати поразки шахтарю в єврокубках, то скоро можемо побачити картину, що чемпіон України буде пробиватись через кваліфікацію в Лігу Європи.А потім будуть питання чому не прогресують гравці, та чому збірна не виходить на ЧЄ та ЧС
- -1
-
Руслан Жук
- Эксперт
27.08.2026 21:09
Вибачте, а чим 15 бразильців можуть допомогти нашій збірні вийти на ЧЄ та ЧС?
- 15
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
27.08.2026 21:21
Тем, что у украинских футболистов , в случае удачного выступления Шахтера в еврокубках, будет больше шансов сыграть в еврокубках. Все просто и очевидно.
- -4
-
Мр Ебенезер Дорсет, есквайр(kna)
- Эксперт
28.08.2026 11:51
В ЄК ваші шахтьори виставляють аж 1-2 українця. Це ви про них.
- 1
-
Shapych
- Эксперт
27.08.2026 21:31
Я не бажаю шахті поразки, але більше, ніж на 4 очки не розраховую. Дуже вже вони були ніякими проти Харкова.
- 3
-
П П
- Опытный писатель
27.08.2026 22:45
Чемпіон завжди починає з Ліги чемпіонів . Це по- перше . А по- друге , шахтьор - це бразильська команда заробітчан , яка завдяки брудних ігор їх власника і керівництва не заслуговує поваги і вболівання за них . Захисникам країни , що вболівають за шахтьор така ж повага і подяка як і їх побратимам , що вболівають за Динамо , Полісся , Карпати та інші клуби !
- 2