Журналіст Ігор Циганик розмірковував на тему гіпотетичного тренера для київського «Динамо».
— Якби ви мене спитали, хто на сьогоднішній момент має бути тренером «Динамо», я вважаю, що все-таки Сергій Ребров.
По-перше, Реброву треба повертатися і відновлювати тренерську кар'єру. І якщо він планує коли-небудь ще жити в Україні і формувати та ідентифікувати себе як українець, який щось хоче зробити для цієї країни… Так, не вийшло в нього в національній збірній. Так буває. Але він легенда для українського футболу і тренер, який багато зробив для «Динамо».
Він зараз був би авторитетним і цілком можливо, що вдихнув би нове життя в команду. Можливо, там треба було б час, знаєте, не відразу, не все, але найголовніше, що клубна робота — це його робота. Для нього ця щоденна рутинна робота — він вміє це робити. Це в національній збірній складно все зробити: там мотивації, мало часу, а в збірній, ну, все може бути.
Тому, як на мене, найкращим тренером для київського «Динамо» на сьогоднішній момент міг би бути Сергій Ребров, який би повернув цю довіру до київського «Динамо» і віру в те, що ця команда може бути чемпіоном не один рік і бути конкурентною навіть у Європі. От я так думаю, я так вважаю, — сказав Циганик в ефірі своєї авторської програми.
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
08.09.2026 20:08
Говорят , что Свитолина и Стаховский открыли клубы паделя в Киеве , так что шансы пригласить Реброва возрастают во сто крат .
- 0
-
Владимир Си(dynamo1968)
- Наставник
08.09.2026 20:04
Сподіваюся, що це він від себе ляпнув, а не готує підгрунтя для працевлаштування Реброва.
- 0
-
Efim
- Наставник
08.09.2026 20:00
Вот сколько это недорозумение-журналист будет всем полоскать мозг ?
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
08.09.2026 19:51
Мощно сказал. Видно совсем нечего делать.
- 0
-
Сергеич 55
- Наставник
08.09.2026 19:41
Ребров, может, и захотел бы, но чтобы рядом было или два испанца, или два итальянца... Вот тогда он бы дал жару...
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
08.09.2026 20:09
А так и должно быть , это если по уму.
- 0
-
Leon L(u_kraini)
- Наставник
08.09.2026 19:39
Не треба пояснювати, достатньо прочитати назву. Зробив висновок: КОЛИ БАЧИШ ЦИГАНИК НЕ ЧИТАЙ, НЕ ВИТРАЧАЙ ЧАС.
- -1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
08.09.2026 20:11
Если он прилично донатит , то лучше чтобы не на фронте, а то там где Он там - Беда
- 0
-
Сергій О.
- Опытный писатель
08.09.2026 19:38
Ребров з Іспанії в Україну не приїде... Можливо не потрібно зациклюватися на бувших динамівцях? З тих хто працював в Україні - Йовічевіч: досягнення є, вміє мотивувати, знає мову. Хоча, мабуть, є і інші менш відомі, але прогресуючі молоді тренери, яких чомусь динамівські селекціонери на бачать...
- 2
-
Jasen Pravdych
- Опытный писатель
08.09.2026 19:37
Говорящий рот прощупує грунт. Чиє цього разу замовлення?)
- -1
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
08.09.2026 19:33
"По-перше, Реброву потрібно повертатися та відновлювати тренерську кар'єру." А по-друге, де? Про користь для Реброва зрозуміло. А буде користь для клубу? Може потрібний тренер не з пула колишніх? Такий тренер, який у команді наведе порядок і дисципліну, - принциповий і жорсткий. Але чи потрібний такий тренер? І кому?
- -1
-
Сергій Балич
- Опытный писатель
08.09.2026 19:26
От той Бурбас, не дає спокою.. Змушує хоч шось вигадати..
- 1
-
Сергеич 55
- Наставник
08.09.2026 19:39
Ага)))
- 0
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
08.09.2026 19:25
бери його руку і йдіть разом лісом
- 1
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
08.09.2026 19:24
Вот уж кадр!
- 0
-
Sokrat (Filosof)
- Читатель
08.09.2026 19:20
Якщо провести опитування на сайті, на мою думку більшість буде проти.
- 1
-
How a bin(nuc)
- Наставник
08.09.2026 19:13
Ребров мешкає разом із родиною мешкає в іспанському місті Марбелья. Досить однозначано сказав Суркісу, що буде мешкати разом з родиною. Про це писалося.
- 0
-
Федор Штульп(coahx)
- Опытный писатель
08.09.2026 19:12
Добре,що тебе ніхто не питає
- 1