Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк в етері UPL.TV прокоментував перемогу над «Зорею» у матчі 7-го туру чемпіонату України.
— Пане Ігоре, які враження від поєдинку?
— Дуже важлива перемога. Спрацювали наші заміни — дотисли суперника і довели матч до перемоги. Коли рахунок був 1:0, «Зоря» вже розкрилася, у нас були ще моменти. Але 2:0 — це також впевнена перемога. Хлопці на 100% виклалися і здобули ці важливі три бали.
— Що можете сказати про гру вашої команди?
— Ми розуміли, як буде грати суперник — низьким блоком, вибігаючи в контратаки. У першому таймі ми не впоралися з цими швидкими переходами — «Зоря» створювала моменти, тому в перерві ми внесли корективи у свою гру.
Головним завданням було дотиснути суперника, адже ми грали проти непростої команди. Ви бачили, як вони до цього зіграли з «Поліссям». Я вважаю, що сьогодні ми заслужено перемогли і тренер «Зорі» це підтвердив.
— Як оціните гру новачка команди Ба?
— Він поки що адаптовується, але він гострий гравець, який робить різницю, ми сьогодні це бачили. Створював моменти, але не попав у ворота в одному з епізодів. Це також той елемент, який нам потрібен — коли футболісти обігрують один в один завдяки індивідуальним якостям.
— Гол Бражка — ключовий момент матчу?
— Він пробивав не один раз, і нарешті під кінець поєдинку забив гол.
— Зараз настає міжнародна пауза. Які ваші враження від цієї частини сезону?
— Я не вважаю, що він був невдалим: ми провели достатньо змістовний матч проти ЛНЗ, потім була невдача у матчі з «Буковиною», але після цього в команді була серйозна розмова. Я вдячний хлопцям, що вони по-новому себе проявляють і розуміють ситуацію, в якій ми перебуваємо. Тільки разом і з максимальною працею ми зможемо бути командою і здобуватимемо перемоги, і золоті медалі.
-
alex 69
- Наставник
19.09.2026 20:01
Я художник, я так вижу.
- 0
-
oleg yutton(yutton7)
- Читатель
19.09.2026 19:33
С победой,заменили Кабаева и о чудо,игра оживилась,вывод на скамейку, ,а лучше куда нибудь продать.Андриевский,Брагару играют и не плохо,,а этого оставили,зачем?
- 0
-
вболівальник 1964
- Читатель
19.09.2026 20:04
Кабаєв абсолютний нуль!
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
19.09.2026 19:25
Гра сподобалась, з перемогою! Зоря завжди була для Динамо "твердою" командою, не завжди проб'єш..
- 1
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
19.09.2026 18:47
Эту часть сезона Костюк не считает неудачной. Что тут сказать? А в игре с Буковиной была просто неудача. Что тут сказать? Вылетели даже из Лиги конференций без вариантов и эта часть сезона нормальная у главного тренера. Кабаев выходит на поле в каждом матче и ничего не показывает, но для главного тренера это нормально. Шапаренко вышел на поле и растворился, но для Костюка это нормально. Сегодня первый тайм был такой, что эффективность группы атаки Динамо можно охарактеризовать одним словом-полная импотенция, остроты нет, ударов нет, ничего нет, кроме контроля мяча, да и мяч могли пропустить. Если бы не гол Бражка, то опять слушали бы от Костюка про контроль игры. Из позитивного очередной сухой матч от Бущана и очередной год от Пономаренко.
- 4
-
Stanislav Melomud(slavam1947)
- Опытный писатель
19.09.2026 18:44
Костюк повинен піти. Команда грає як піде. Брак передач зашкалює. Немає думки на полі.З кожною грою команда деградує.Є відчуття що Костюк не розуміє як використовувати кращі якості гравців. Він дуже слабкий тренер для такої команди.
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
19.09.2026 18:27
Не дай бог Ба "адаптується" до гри Динамо... Поки що сьогодні він вніс свіжість у гру Динамо, порівняно з кабаєвим його гра - "супер".
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
19.09.2026 18:25
Ми говоримо про різні ігри? Чи ми просто "не вміємо дивитися"?
- 1
-
Валико Мизандари
- Начинающий писатель
19.09.2026 18:12
Ба должен играть с первых минут вместо крашенного.
- 1
-
Сашко Ротовський
- Старожил
19.09.2026 18:33
Та звісно ж повезло! Динамо ж не заслужило на жоден гол, забитий за майже сторічну історію клубу! Всі голи та перемоги - виключно на везінні!
- 2
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
19.09.2026 18:06
Вы не дожали а проскочили Зарю. Обычное везение и ничего другого. Игры как не было так и нету!
- 1
-
Сергей Яровчик(SergeyYar)
- Наставник
19.09.2026 18:05
С оценкой игры Ба согласен. Главное, чтобы он подольше адаптировался и не потерял свою самобытность.
- 2
-
F 35
- Наставник
19.09.2026 18:04
Захист став кращим , в півзахисті вже зрозуміли за рахунок кого і чого можна витягувати матчі , а ось напад показує хто статист , хто тільки підігрує і кого там потрібно для здобуття результату , для перемог !!!
- 1
-
Игорь(pobeda)
- Эксперт
19.09.2026 18:03
А до Буковини вони не розуміли де грають!? Потрібна була розмова!? Не зрозуміло це все!
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
19.09.2026 18:02
За Ба спокійні,щось сумніви щодо ПСЖевського придбання за особистою участю пана Суркіса...
- 0
-
Павло
- Начинающий писатель
19.09.2026 18:09
Тут скоріше Понамаренко недоторканий,Французу не будуть особо давати грати,а коли він буде сидіти на лаві по місяцю,а потім випустять на пару хвилин,то він і не покаже нічого
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
19.09.2026 18:01
В голові Костюка багато що пререплутано
- -2
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
19.09.2026 17:59
На мою думку, Костюк помилився, коли поставив у старті Ярмоленка і Кабаєва. Їм обом чогось не висточало: то думки, то техніки, то вміння.
- 3