Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Andrik_drummer
Имя:
Andrew Kheren
Статус:
Старожил (590 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Барселона
Зарегистрирован:
09.09.2012 20:37
Карма:
1632
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 11

   Бойко

   Andrik_drummer Andrew Kheren (Andrik_drummer)

   01.03.2015, 17:36

   блогом це не назвеш. можливо хто дивиться дніпро-волинь. бойко йде в жорсткий стик (причому врізається в свого гавця і м’яч не дістає) і навіть не підійшов до Федорчука спитати як він. невже така коротка пім’ять і забув як врізався в Гусєва??? Гнида просто і Міля був правий

  • 31

   маю одне питання

   Andrik_drummer Andrew Kheren (Andrik_drummer)

   04.11.2013, 17:55

   одразу хочу відкинути шахтар і Луческу і вчорашній зрив Блохіна. питання в іншому: Рамос з дніпром вже три роки (якщо я не помиляюся) і дніпро досі нічого не досягнуло, програє час від часу, виграє. судді "топлять", по-різному буває.. і хочу зауважити, що Рамос тренував свого часу реал, не останню команду, (хто сильніший в плані стратегії, мотивації і так далі судити не візьмуся, не благодарна ця справа). але чомусь цього ніхто не помічає, за те Блохін повинен піти вже, винен у всьому фізрук і так далі. чомусь питання про відставку Рамосу не задають.. але ж по вашій логіці (логіці нитіків, школоти і псевдовболівальників) Блохін повинен піти вже. і що це змінить? (доречі, я не прихильник Блохіна-тренера Днинамо) але підтримувати команду потрібно завжди, тим більше в такий важкий період. коли тиснуть усі, ведеться колосальна інформаційна війна (деколи здається що Ахметов створив канал футбол для того, щоб знищити Динамо, а не прославляти шахтар). 

  • 6

   перегляд матчу Динамо - Актобе

   Andrik_drummer Andrew Kheren (Andrik_drummer)

   28.08.2013, 23:47

   прийшла мені ідея, цікава на мій погляд, як би колективно переглянути матч і разом підтримати команду. чому керівництво нашої команди не влаштували чогось подібного? в нас на майдані незалежності висить найбільший монітор у всій країні (кажуть так принаймі). можна було б влаштувати на ньому трансляцію матчу, а всі бажаючі розмістилися навпроти "телику" і разом би підтримали нашу команду, так як це було під час євро 2012. 

  • Игорь СУРКИС: «Все, что зависело от меня, как от президента, я выполнил – теперь дело за главным тренером»

   Andrik_drummer Andrew Kheren (Andrik_drummer)

   30.07.2013, 10:36

   Президент «Динамо» Игорь Суркис сдержал слово, не пожалев этим летом ни средств, ни времени для проведения впечатляющей трансферной кампании.

   - Летние приобретения ограничатся пятью новичками - или вы намерены еще чем-то нас удивить?

   - Вот как раз удивлять-то я никого и не собирался. Тренерский штаб во главе с Олегом Блохиным поставил задачу по комплектации состава, обозначив проблемные позиции и список потенциальных новобранцев - моей задачей было провести переговоры и сделать так, чтобы футболисты, способные усилить команду, оказались в «Динамо».

   Читать полностью →

  • 15

   достойна відповідь

   Andrik_drummer Andrew Kheren (Andrik_drummer)

   25.04.2013, 19:24

   В Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола Украины

   Футбольный клуб «Динамо» (Киев) искренне обеспокоен включением в повестку дня очередного заседания КДК ФФУ вопроса о нарушении нашим клубом Регламента чемпионата Украины, состоявшего в отсутствии представителей клуба на флэш-интервью после матча 25 тура чемпионата Украины по футболу между командами «Заря» (Луганск) – «Динамо» (Киев) 20 апреля 2013 года.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть