Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Asmodeus
Имя:
Henry Morgan
Статус:
Опытный писатель (482 комментария)
Зарегистрирован:
28.07.2012 03:51
Карма:
1725
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Болельщики «Генка»: «Пусть Малиновский вспомнит, кем он был до нашего клуба...»

   Роналду в Порту ніколи не грав...

   08.07.2019, 20:43
  • Прокомментировал новость → Бывший защитник «Динамо» Леандро Алмейда вернулся из Аргентины в Бразилию

   1) В Аргентині ніякої Серії А немає. У них чемпіонат назівається Прімера.
   2) В аргентинській Прімері немає ніякої Парани. Парана це бразильский штат, який крім невеликого клаптика кордону, нічого спільного з Аргентиною немає.
   3) Леандро Алмейда грав на правах оренди в бразильському клубі "Парана", який грає в бразильский Серії Б. Його підписали по короткостроковому контракту на чемпіонат штату, який власне закінчивася. Тому Алмейда і повертається в Палмейрас з яким у нього в день повернення закінчується контракт.

   29.06.2019, 21:56
  • Прокомментировал новость → Полузащитник «Динамо» тренируется с «Колосом»

   Насправді, там є сім'я феодалів з Партії регіонів на призвіще Засуха, які на награбовані з всієї Київської області за 9 років правляння (губернаторства) Анатолія Засухи, гроші, зараз збудували показове родинне "євросело". В цьому селі є чіткий розподіл на місцевих мешканців (по факту - прислугу) та слуг олігархів, які обслуговують дачні ділянки (Кучма, Пінчук, і т.д.). Місцеві мешканці обслуговують "Світанок" - фірму Засух, а інші обслуговують олігархів. Всі щасливі. Занавіс.

   28.06.2019, 23:42
  • Прокомментировал новость → Евгений Хачериди: «Если у футболиста нет никаких предложений, кроме как из России, что делать?»

   Мені пропонували минулого року роботу в хорошій юридичній компанії з офісом під Москвою (Митіщі). З/п ставка 3500 доларів + % від справ. Навіть не розглядав цю пропозицію. Що я зробив не так?

   18.06.2019, 20:52
  • Прокомментировал новость → В «Александрии» может появиться второй легионер

   Дійсно в Олександрії в основному складі був лише 1 легіонер, але це був азербайджанець Пашаєв, а зазначений Родригес Сантана Виктор Сезар грав в першості U19...

   14.06.2019, 17:29
  • Прокомментировал новость → Президент Федерации футбола Люксембурга: «Докажем, что Мораес не имел права играть за Украину»

   Звідки Ви знаєте, що Динамо не платило частину заробітної плати? Нормальна практика, коли у футболіста велика з/п, його віддають в оренду, щоб компенсувати частину заробітної плати. Скажу Вам більше - я укладав договори з оренди футболістів між командами вищої та першої ліги - між футболістом та командою, що орендує футболіста договір не укладається - договір укладається між клубами. Трудова книжка залишається в клубі, якому належить контракт футболіста. Та навіть самі подумайте трохи: у футболіста строковий трудовий договір - контракт. Якщо трудові відносини припиняються, то контракт перестає діяти, а отже після закінчення оренди, футболіст ніяк не звязаний з клубом ,який віддав його в оренду...

   09.06.2019, 23:40
  • Прокомментировал новость → Президент Федерации футбола Люксембурга: «Докажем, что Мораес не имел права играть за Украину»

   до статті 9 Закону України "Про громадянство України", іноземець або особа без громадянства можуть бути за їх клопотаннями прийняті до громадянства України. Умовою прийняття до громадняства є в тому числі: "безперервне проживання на законних підставах на території України протягом останніх п'яти років".
   Відповідно до розяснень Міністерства юстиції (https://rivnejust.gov.ua/news/2017/08/21/rozyasnennya-proces-prijnyattya-do-gromadyanstva-u/): "Відповідно до статті 1 Закону безперервне проживання на території України - це проживання в Україні особи, якщо її разовий виїзд за кордон у приватних справах не перевищував 90 днів, а в сумі за рік - 180 днів. Не є порушенням вимоги про безперервне проживання виїзд особи за кордон у службове відрядження, на навчання, у відпустку, на лікування за рекомендацією відповідного медичного закладу або зміна особою місця проживання на території України".
   Мораес поїхав в оренду в Китай... Його туди відправив клуб, тобто фактично мають місце трудові відносини. Таким чином ця поїздка аж ніяк не є "приватною справою", а отже до неї не допустимі строки в 90 (180) днів. Фактично оренду в іншу країну можна ототожнити з підрядом, коли одна компанія направляє іншій компанії свого представника для надання останній певного виду послуг. Таким чином ця поїзка може бути визнана, як тотожня відрядженню, і не підпадати під часові обмеження ст.1 Закону.
   Це ж очевидно...

   09.06.2019, 19:01
  • Прокомментировал пост → Тризуб в американский клюв. Украина с победы начала Мундиаль (U-20)

   Дивився матч Нігерії з Катаром. Катар дуже слабкий. Просто критично слабкий. У Нігерії дуже сильній лівий фланг і центр півзахисту, а ось правий фланг і захист слабенькі. Центральні захисники повільні, а один з них ще й невисокий. Правий захисник майже не йде вперед, de facto виконуючи роль третього центрбека. Є думка, що проти наших як раз захист буде трохи іншим.

   26.05.2019, 09:31
  • Прокомментировал новость → «Манчестер Юнайтед» определился с кандидатурой правого защитника

   "А сам француз ранее уже говорил, что открыт к смене клуба" - він бельгієць.

   25.05.2019, 10:28
  • Прокомментировал новость → Бармены в пабе Милевского работают в халатах «Динамо» (ФОТО)

   Мене цікавить тільки одне - чи дав власник Торгової Марки "Динамо Київ" дозвіл використовувати в комерційних цілях власне зареєстровану ТМ...

   16.04.2019, 22:55
  • Прокомментировал матч → Мариуполь - Динамо

   Попова надалі тільки в основу, Гію, як мінімум на заміну!

   13.04.2019, 15:51
  • Прокомментировал новость → Йожеф Сабо — о трансфере де Пены в «Динамо»: «Кто «всовывает» таких футболистов?»

   В своєму оці бревна не видно... Два слова: Балаж Фаркаш

   13.04.2019, 14:21
  • Прокомментировал новость → Бразильский полузащитник хочет покинуть «Шахтер»

   Особливо вдалий Бернард :) Та й Азеведо, Факундо, Додо, Фернандо, Воловик, Девіч, Морено, Кастільо, Лукареллі, Бенитез, Іван, Леонардо і т.д. не менш вдалі... Я вже про всіх їх зар.плати не кажу :)

   22.03.2019, 21:32
  • Прокомментировал новость → ФК «Олимпик»: «Ошибки арбитров в матчах с участием нашей команды стали систематическими»

   Може реально досить піднімати істерику на сайті? При всій моїй нелюбові до сепара Шевучка (а він таки той ще сепар), він плачеться не зараз, а з першого матча, коли його призначили тренером Олімпіка. І також треба віддіти належне тому, що він правий - реально я дивлюся всі (!!!) матчі чемпіонату України (так, я мазохіст) і він правий - в усіх матчах ,коли він керуав Олімпіком його команду реально засуджували. Я не кажу, що це планове зливання Олімпіка (в цьому просто немає сенсу), але рішення рефері були дійсно дуже дивними і явно неадекватними.

   16.03.2019, 17:36
  • Прокомментировал новость → Источник: наставник «Сан-Паулу» просит клуб приобрести Че-Че

   У Сан Пауло є вільні кошти, але не космічні. Максимум, що вони можуть заплатити це до 10 млн. доларів. Але найчастіше вони платять суми в 2-3 рази менше, тому очікувати слід максимум 4-5 млн. Тобто продавати за те, за що купили. Варто це робити чи ні, то вже інше питання. Як по мені, то Че Че це не той гравець, який на 2-3 голови вище наших місцевих хлопців. Інша річ, що зараз його не куплять це 100% - під Паулісту його ніхто купувати не буде, так що максимум на що можна розраховувати це на пропозицію в районі кінця квітня-початку травня, коли стартує Серія А. На той час у нас вже буде більш менш все зрозуміло в чемпіонаті, тому не варто порти гарячку, а просто почекати кінця весни :)

   17.02.2019, 15:24
  • Прокомментировал новость → Официально. В «Карпатах» назначен новый тренер

   Погоджуюсь по Фабрі - дуже слабкий тренер. Але з якого переляку Мазяр алкаш??? Він неадекват - це так. Дуже психіно нерурівноважена людина, але він якщо що ще з часів, як був футболістом - підшитий. Не п'є - це факт. Підшився перед тим як поїхав догравати за кордон в 2007 році

   13.01.2019, 23:01
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Прежде чем покупать Соля, ему кое-что, кроме коленей, проверить надо»

   Кучо нереально підписати - він на контракті в Уотфорді після останньої юнацької Судамерикани, а в Уескі він в оренді.

   10.12.2018, 00:37
  • Прокомментировал новость → Президент «Витории» подтвердил, что клуб может продать Рибейро. На игрока претендуют «Динамо» и «Шахтер»

   Один з найслабших гравців оборони, команди, яка має найгіршу оборону в чемпіонаті. Звичайно ми їм "цікавимося"....

   28.11.2018, 20:16
  • Прокомментировал матч → Динамо - Мариуполь

   Ох як я радий за Чоботенка. 30 срібняків відгукуються :)

   11.11.2018, 18:24
  • Прокомментировал новость → Виктор Грачев: «Из-за одного негодяя должен страдать «Шахтер» и весь украинский футбол»

   Їх спорт.дир, як і цей типа експерт, тільки язиком когось нокаутувати можуть.

   23.10.2018, 17:33
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть