Где вы писатели?! А вот!

2016-04-11 12:27 А чому взагалі радіти?! Перемозі над "привидом "Волині" Яка фізично і на папері поки що існує, ...

А чому взагалі радіти?! Перемозі над "привидом "Волині" Яка фізично і на папері поки що існує, а по факту, клуб закривають! Мені в матчі сподобались лише 3 моменти! Всі здогадались які. Взагалі гра як була ніякою, так і залишилась. Знову головний фігурант Ярмоленко, якій, сподіваюсь, таки поїде закордон ще більше покращувати свою гру.

Та Велозу якій уже майже не гравець динамо, ще Олег Анатолійович, показав що рано його списали. А взагалі гра, особливо другий тайм, залишають бажати кращого. Рибалка постійно обрізався, Сидорчук запам'ятався лише двома підключеннями в середині першого тайму. Мораеса затисли захисники. Непогано зіграв Даніло, а от Антунеш вкотре розчарував, видно було що без особливого бажання він підключався до атак, і весь час оглядався назад чи не далеко від власних воріт відбіг, щоб повертатись. Про захисників писати немає сенсу, бо суперник не провів ЖОДНОЇ атаки яка б заслуговувала на увагу. І лише ДВІЧІ вдарив по воротах (як вказує статистика) але як на мене, це були не удари, а плювки, для статистики. "Дядя Саша" взагалі замерзав у воротах, добре що вже весна і погода гарна, а то після матчу потрібно було б його відігрівати. У другому таймі вийшов Дерліс, і знову гра ніпрощо, постійно намагався йти в обіграш, і весь час втрачав м'яч за виключенням одного двох моментів. Буяльский що виходив що не виходив, на його захист скажу лише що йому довелось догравати на дуже не звичній позиції. Ну і Тео одного разу показав свою заурядну техніку, і невдало пробив на останніх секундах, в цілому ж при грі з таким суперником, та ще й у більшості ввесь другий тайм... не хочу повторюватись. Хоча повинен визнати, комбінації забитих м'ячів були гарні!

11.04.2016, 12:27