1
Топ-10 блогеров:
Да
  • Прокомментировал статью → «Динамо» обыграло в Киеве «Таврию»

Перший тайм, як на мене відіграли достойно, але після перерви чомусь зупинились і якби необовязковий 2 й мяч не забили хто зна, щоб було, якщо спад після перерви устаовка тренера перед Порту то добре

03.11.2012, 21:25
  • Прокомментировал статью → «Ильичевец» — «Динамо» — 0:0. Послематчевая пресс-конференция (Обновлено)

Металіст виграв і напевно в цьому сезоні без вольової гри ДК вже не відскоче, хоча проти іллічівця епізодами грали непагано, звичайно ми з вами Динамо, але всяке терпіння колись закінчується, а наше терпіння ви випробовуєте вже років з 5 як мінімум

28.10.2012, 21:30
  • Прокомментировал статью → «Порту» — «Динамо» — 3:2. Послематчевая пресс-конференция

Лесик треба було в перерві дати пропіхона, щоб згадали в якій команді грають, а не росказувати на конференції Сьомінські оправдання

25.10.2012, 21:43
  • Прокомментировал статью → Андрей ЯРМОЛЕНКО: «Просим поддержать нас в трудную минуту»

Побігаєте 15 хвилин і вже з вас тече, про яку фізуху може йти мова, надіюсь це Сьомінське відлуння і після зими буде все інакше. Хоча який сезон поспіль вже так думаю, всетаки напевно проблема в молодих зазнайках, що відчувають себе зірками, думаю з часом ви опустетесь на землю, але вам вже буде 25+ і молоді і вічно перспективні

25.10.2012, 20:51
  • Прокомментировал матч → Порту - Динамо

Зачем выпускать человека на 10 мин он даже мяч не успел нормально потрогать, уже послэ перерива было видно что надо что-то менять

24.10.2012, 23:45

Два грубо говоря случайних гола от ДК и никакова рисунка игры, эсли целый матч седеть в оборонэ зачем вообщэ эхать, лучше бы побегали как говорил Блохин 20 мин и тогда бы попадали, а то 90 минут мучений

24.10.2012, 23:41

пресинг з перших хвилин, швидкий забитий мяч, можливо дасть можливість зачепитися за нічию

22.10.2012, 20:20