Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Dynamo-75
Имя:
Роман Сиволап
Статус:
Наставник (1766 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Зарегистрирован:
05.10.2010 20:26
Карма:
11683
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Теорема болельщика

   Так тему надо розуміти...
   Хацкевич - розвивайся
   Суркіс - змінюйся
   Шурік і так молодець.

   27.09.2018, 08:12
  • Прокомментировал пост → Теорема болельщика

   Все Шурік, баста, закривай сайт!

   26.09.2018, 19:31
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   Ви вважаєте, що Ігор Суркіс бажає завжди плестися в хвості Ахметова?

   26.09.2018, 08:54
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   - наведіть приклади, будь ласка! Коли в сучасній Украхні з олігаршею формою фінансування футбольного клубу вболівальники змінювали хід історії. Багато не потрібно, вистачить і одного.
   ===========================
   По- перше, "болельщики" використанні мною саме в широкому значенні цього слова, а тільки футбольному.
   По друге, події зими 2013-2014 ви вже забули?

   26.09.2018, 08:51
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   - дійсно, а чому? Невже виключно через те, що так не вважать люди, що всім цим керують та усе це сплачують... Але це ж така дрібниця, якщо так вирішать вболівальники...
   ===========================
   Справа тих хто керує приймати рішення, а для того, щоб ці рішення були успішні необхідно аналізувати, вибирати з кількох варіантів. Якщо якийсь варіант приносив позитивний результат, чому не вибрати його.

   26.09.2018, 08:47
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   - нічого Раулю Ріанчо ніхто не довіряв. Відповідальність цілком і повністю була на Сергієві Реброві, вплив Ріанчо на команду цілком закономірно скінчився повним фіаско, втечею того з клубу та масовими вимогами вболівальників терміново відмовитись від "ріанчо-таки". Що цілком природньо - Ріанчо не був ніколи футбольним фахівцем і дуже перевищував рівень свого розуміння футболу. Тож результат був абсолютно прогнозованим. Питання двох чемпіонств вимагає окремої розмови, але ролі "ріанчо-таки" там нема взагалі.
   ===========================
   Угу, чемпіонства взагалі звалилися з небес. У мене інша точка зору на ці питання.

   26.09.2018, 08:41
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   - авторе, Ви закликали до конструктивної дискуссії... Що саме Ви бачите конструктивного у звинуваченні всіх працівників клубу у бездарності та підлабузництві? Закономірним є питання, кого саме Ви маєте на увазі, і наскільки Ви з цими людьми знайомі особисто?
   ===========================
   На особистості переходити не буду. Взагалі вважаю, що всі працівники люди гарні, але оточуюча середа не дозволяє їм проявити свої найкращі якості в професійній діяльності.
   До речі, хотів би познайомитися з вами особисто.

   26.09.2018, 08:38
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   - а можна почути Ваші варіанти "заробляти кошти"? Ну от - що потрібно було зробити, щоб кошти потели до клубного бюджету?
   ===========================
   Мій варіант http://1927.kiev.ua/news/view/63583.

   26.09.2018, 08:22
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   По-перше, нічого віддавати не треба. Навпаки необхідно зробити кроки, які збільшать капітал.
   По-друге, знаю особисто достатньо бізнесменів "українського розливу", які використовують в керівництві інші принципи.

   26.09.2018, 07:26
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   В тому й річ, що необхідно знайти і потім довіриться на 100 %, а не на 25, 50 чи 92,5 %. І не тільки тренера.

   26.09.2018, 07:15
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   Історія знає дуже багато прикладів коли "болельщики" змінювали її хід, і не тільки в футболі. Не вважайте, мене якимось мрійником, я досвідчена людина, яка знає, що таке реальний світ. Якщо всі будуть такими фаталістом, як ви, то людство б ніколи не вибралося із печер. Не прийміть - це як образу. Змінити можна багато чого, але перший крок до змін задекларувати бажання це зробити.

   24.09.2018, 12:45
  • 24.09.2018, 08:39
  • Прокомментировал пост → Як покинути зону комфорту

   У тому й річ, що справа в принципах керівництва Ігора Суркіса, а не в відсутності коштів, підступності ахметова або "ошибочности трансферов Красникова"...

   24.09.2018, 08:09
  • Добавил пост → Як покинути зону комфорту

   Кияни нарешті перервали шестиматчеву серію без перемог. Олександр Хацкевич може трохи перевести подих, але чи надовго. Але в цьому пості мова піде не про тренерську долю білоруського фахівця. Взагалі Олександр Миколайович робить свою справу чесно, його тренерський стиль є продовженням ігрового стилю Хацкевича-футболіста – бойовитість та настирність без особливої вишуканості.

   Читать полностью →

   24.09.2018, 02:15
  • 13.08.2017, 06:03
  • 07.08.2017, 11:25
  • 07.08.2017, 11:16
  • Прокомментировал пост → Вид – Род – Семейство – Порядок – Класс – Тип – Царство – Домен - Жизнь

   Точный диагноз. Но дело в том, что даже в те славные времена, которыми мы могли гордиться общее восприятие событий, как людей непосредственно относящихся к футболу, так и простых болельщиков не изменилось. Нам просто повезло, что Проведение подарило ДК Лобановского. Который сумел воплотить в жизнь свои идеи несмотря на среду, которая ни как не предрасполагала к победам. Лобановскому удалось заставить быть профессионалами советских и постсоветских футболистов-любителей, которые были склоны больше к алкоголизму, чем к большим победам. Пресечь попытки чиновников от футбола, а в новые времена уже владельцев, лезть в дела команды.
   Но Валерий Васильевич не всесильный. Воспитать настоящих журналистов, понимающих футбол ему не удалось. Хотя попытки были. Также не дошли руки до детского футбола, в результате мы так и не научились воспитывать игроков, отвечающих требованиям времени.
   Болельщиков воспитать было легче. ДК тех времен играло в современный футбол, а временами даже в футбол будущего и видя эти образцы у болельщиков формировалось восприятие того каким должен быть футбол. Хотя в ввиду отсутствия нормальной научной аналитики и журналистики сформулировать куда должен двигаться футбол для большинства было очень тяжело.
   Необходимо признать, что вся слава Динамо - это заслуга одного человека. Конечно, у него было много помощников, единомышленников, нужно отдать должное Базилевичу и Зеленцову за идеологию, но воплощал в жизнь все эти идеи именно ВВЛ.
   Ушел Лобановский с ним ушли победы, а мы остались в футбольном и не только футбольном средневековье. Где правят бал приметы, несуществующие традиции, где вообще не говориться о стратегии развития, а решения принимаются спонтанного в зависимости от настроения президента.
   Время идет, в клубе то продолжают ритуалы, то говорят о новых веяниях, но побед они не приносят. Долгое время на Шурике считали, что придет добрый волшебник из-за границы и снова вернет ДК в фарватер современного футбола. Сейчас уже умерла и эта надежда.
   ДК спасет только возвращение к реальности, осознание того, что на футбол необходимо зарабатывать, подготовка юных футболистов - это технология, а не процесс ожидания появления новых Блохиных и Шевченков, обязательное умение тренеров мыслить.

   07.08.2017, 07:36
  • 07.08.2017, 06:43
  • Прокомментировал пост → Прощання з Лігою чемпіонів

   Залишилося тільки пройти Марітіму.

   06.08.2017, 23:20
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть