Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Sheva7DK
Имя:
Sheva7DK NV
Статус:
Опытный писатель (297 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Київ, Реал Мадрид, Нива Вінниця, збірна України
Зарегистрирован:
22.06.2012 18:53
Карма:
86
Топ-10 блогеров:
Да
 • Прокомментировал статью → Артем МИЛЕВСКИЙ: «Я готов вернуться в «Динамо»

  Я не можу зрозуміти вас! Мені просто в голову не лізе! Яка вам різниця, в халаті він ходить, в трусах, голий, по клубах гуляє, ферарі розбиває, п'яний на поле виходить! ТА ЯКА РІЗНИЦЯ??? Та хай хоч на руках по полю бігає! Головне те, що він був одним з кращих гравців Динамо за всю історію. А в теперішньому складі він взагалі був би зіркою світового рівня, порівняно з нашими Гладкими, Буяльськими, Сидорчуками, Макаренками, Гонсалесами і Громовими. Жаль, шо Суркіс загубив кар'єру одного з перлин українського футболу.

  26.10.2016, 01:09
 • Прокомментировал новость → Андрей Ярмоленко: «У Цыганкова огромный потенциал»

  В теперішньому футболі це обов'язковий навик для хорошого футболіста. Ти думаєш, чому у Коноплянки не пішли справи у Севільї? Тому що він нульовий у відборі. Про це і говорив тренер Севільї. Це проблема Коноплянки, і тому в нього погано складається кар'єра за кордоном. Якщо в Україні йому це спускали, то там ніхто цього терпіти не буде. Краще поставити гравця, який слабший трохи в атаці, але добре відпрацьовує на оборону. Жозе Моуріньо взагалі, як тільки помітить, що футболіст (атакуючого плану, чи захисного, без різниці) погано відпрацьовує на оборону, одразу або садить на лавку, або відправляє в резерв, це в кращому випадку, а в гіршому - виганяє з команди. В сучасному футболі захисні навики повинен мати і відпрацьовувати на оборону будь який футболіст, навіть таранний форвард-накінечник. Без цього хорошим футболістом, який був би затребуваний навіть за кордоном, не стати.

  27.09.2016, 16:10
 • Прокомментировал новость → Чемпионат Украины, 1-й тур. Результаты воскресенья: рождение «Днепра»

  Баланюк, Близніченко, Політило, Кравченко, Вакулко, Лучкевич... Я впевнений у світлому майбутньому нашої збірної. Особливо сподобався Вакулко, неперевершена гра. Головне, щоб ці хлопці працювали над собою, розвивалися далі, тоді в нас з'явиться купа нових Ярмоленків і Коноплянок. сьогодні я побачив, що потенціал у Вакулка не менший, а то й більший ніж у Коноплянки. Молодці, дніпряни! Зробили це на зло всім тим, хто похоронив Дніпро і пророкував їм боротьбу за виживання.

  24.07.2016, 21:34
 • Прокомментировал статью → Игорь СУРКИС: «У «Динамо» есть предложение по Драговичу»

  Чому ж це селекцію не купиш? Просто взяв та й найняв професіоналів.

  24.07.2016, 18:59
 • Прокомментировал статью → Игорь СУРКИС: «У «Динамо» есть предложение по Драговичу»

  А треба селекцію нам нормальну в клуб. Не треба купувати готових Драговичів за 20-25 лямів, треба знаходити такі таланти, поки про них ще ніхто нічого не знає і коштують вони по 5-10 млн., вирощувати з них в клубі класних гравців, а потім продавати їх по 20, 30, 40 лямів. Знову ж подивіться на приклад Шахтаря. подивіться за скільки купили Вілліана, Мхітаряна, Тейшейру, Косту, Фернандіньйо і за скільки їх потім продали. Продали своїх лідерів, гравців, без яких, здавалося б, Шахтар - ніхто. Але не побоялися, не побоялися продати гравців такого рівня, яких в нас зроду не було і продовжили спокійно собі далі грати на такому ж рівні і вирощувати нових зірок. Скоро продадуть Фреда, мільйонів за 30, потім Тайсона, потім Марлоса за величезні гроші. І гравні, виховані в Шахтарі, будуть потім грати в найкращих клубах Європи, будуть одними з найкращих гравців Європи, а ми і далі будемо тримати Ярмоленка в себе, поки він повністю деградує, Драговича, який втратить мотивацію і вже не буде далі так викладатись за Динамо... Браво, менеджмент Динамо! Браво, Суркіс!

  24.07.2016, 14:34
 • Прокомментировал статью → Игорь СУРКИС: «У «Динамо» есть предложение по Драговичу»

  Я от не розумію, чому всі так сильно проти того, щоб продати Драговича? Як ви не розумієте, що легіонери не будуть вічно класно грати в нашому чемпіонаті. Їх вистачає на декілька сезонів, далі приходить гарна пропозиція від якогось європейського солідного клубу і, якщо гравця не відпустити туди, він втрачає мотивацію грати за Динамо. Подивіться на приклад Шахтаря. Вони кожного сезону відпускають своїх гравців в топ клуби Європи по 50 мільйонів. При тому, що в кротів президент клубу олігарх і вони можуть собі самі дозволити купувати гравців по 50 мільйонів, то вони купують перспективних гравців, вирощують і продають їх за шалені гроші. Вони заробляють величезні гроші. А ми боїмося Драговича відпустити.

  24.07.2016, 12:08
 • Прокомментировал статью → Игорь СУРКИС: «У «Динамо» есть предложение по Драговичу»

  Вчорашній матч не показник. Я дуже радий за Морозюка, але говорити про те, що він дуже хороший гравець можна буде після того, як він буде проводити на такому ж рівні матчі проти Шахтаря, Порту, Челсі та ін.

  24.07.2016, 12:01
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  Я от не розумію трансферної політики Динамо. В нас зараз проблемна позиція - це центр поля (нулячий Гармаш, ніякі Буяльський і Сидорчук, в поганій формі Рибалка), також не завадило б хорошого вінгера купити. Повернувся Бертольйо... І я не розумію, ну чому б його не заявити на сезон і не дати шанс? Я впевнений, що він точно не гірший Буяльського, про якого взагалі забуваєш під час матчу і здається, що його немає на полі. Але ж ні, нам конче зараз потрібен Гладкий, дерево, якого ще пошукати треба. І як же ж це ми обійшлися б без четвертого нападника, при тому що на полі всього присутній один? Проблем у захисті ніби немає, але нам треба якийсь там лавочнік Порту за 15 лямів. Суркіс, привіт...

  23.07.2016, 22:00
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  А мені сьогодні Гонсалес не сподобався. Занадто багато грає сам, не вміє вчасно віддати пас, старається зіграти ефектно (що дуже рідко виходить), але не ефективно. Йому потрібно навчитись більше працювати на команду і трохи забути про свої фінти.

  23.07.2016, 21:50
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  Ярмоленка продавати потрібно, але не тому, що без нього гра ніби "болєє разнаабразная", а тільки заради нього самого, йому потрібен розвиток, вищий рівень, бо якщо залишиться в "Динамо", то почне гнити, в нього більше не буде мотивації грати за "Динамо"

  23.07.2016, 21:47
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  А я давно казав, ще коли Морозюк спокійно собі грав за Металург, що його обов'язково потрібно купити. Ой, скільки тоді було "експертів", які казали, що таких є десятки, що в ньому нічого особливого немає, що йому далеко до Сілви і т.п.

  23.07.2016, 21:43
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  А я теж прогнозував мінімальну нічию. Якщо б об'єктивно подивитись, то так і мало б бути. Олександрія - дуже класна команда, з хорошим захистом, а ми сьогодні без Ярмоли, Гусєва, Сілви. Так і напрошувався рахунок 1-0. Чи може ти прогнозував розгромний рахунок?

  23.07.2016, 21:38
 • Прокомментировал статью → «Динамо» стартовало в чемпионате Украины с разгрома «Александрии»

  Логіка залізна.

  23.07.2016, 21:35
 • Прокомментировал матч → Динамо - Александрия

  Чіткі і точні паси, якось старається загострювати... Можливо Рибалка і не дуже добре зіграв, але на фоні Буяльського, Громова він ще дуже класно зіграв.

  23.07.2016, 20:36
 • Прокомментировал матч → Динамо - Александрия

  Сподобались: Морозюк, Рибалка, Мораес.
  Не сподобались (треба міняти в другому таймі): Громов, Буяльський, Гонсалес, Сидорчук. Ладно ще Дерліс і Сидорчук, але що роблять взагалі Громов і Буяльський? Вони взагалі є на полі?

  23.07.2016, 20:31
 • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Полторы тысячи зрителей на матче «Шахтер» — «Зирка» — жуть»

  На матчі щойно створеної вінницької "Ниви" проти "Поділля", в холєра його знає якому далекому раунді кубка України було присутньо 2800 вболівальників. Це так, просто згадав...

  23.07.2016, 19:19
 • Прокомментировал статью → Украина — Северная Ирландия — 0:2. Послематчевая пресс-конференция

  Мироне Богдановичу, рятуйте нас...

  17.06.2016, 13:38
 • Прокомментировал новость → Виталий Буяльский: «Во второй игре все будет по-другому»

  Ой, да прям гений Ребров, что Буяльского выпустил. Он его 100500 раз перед этим выпускал в разных матчах, даже в стартовом составе и никакого толку.от него небыло, а тут забил случайно и вау, Ребров гений, прям знал что Буяльский выйдет и забет гол.

  17.09.2015, 07:28
 • Прокомментировал новость → Виталий Буяльский: «Во второй игре все будет по-другому»

  Немає Ярмоленка - немає гри. Печально, що один Ярмола в команді грає. Хай би краще вже пішов з Динамо, щоб вже вчилися без нього грати.

  17.09.2015, 07:25
 • Прокомментировал новость → Мирослав Клозе: «Пришло наше время побеждать»

  Скільки вони вже крутяться біля цього титула, дійсно, пора вже перемагати! Я казав ще після Євро-2012 що Німеччина обов'язково стане переможцем цього мундіалю. Бундестім -- МАШИНА! Їх не зупинити! У Аргентини нульові шанси. А Клозе повинен сьогодні забити переможний гол і красиво піти зі збірної!

  13.07.2014, 18:14
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть