Топ-10 блогеров:
Да
  • Достижения:
    • Прокомментировал новость → 28-й тур ЧУ: «Динамо» — «Заря» — 1:1. Обзор матча, статистика

Маючи таку перевагу - і такий результат! Важко на це дивитися. Окреме вітання Русину, так використовувати 100% моменти - це не гра нападника. А тренеру після другого такого згаяного шансу не чекати, а зразу на лавку.

11.05.2019, 19:04
    • Прокомментировал матч → Динамо - Александрия

Подивився гру, а коментувати нема про що. З таким настроєм, мотивацією, побудовою і якістю гри - ну не чемпіонська зараз команда. Тож, сподіваємося на майбутнє.

04.05.2019, 21:08
    • 24.04.2019, 23:01
    • Прокомментировал матч → Динамо - Шахтер

Гра ніяка - такий і результат. Хоча Де Пена сподобався.

24.04.2019, 20:42
    • Прокомментировал пост → Ота клята невістка.....

Два тайми і додатковий час зіграли більш-менш нормально, але до 11-метрових ТШ виявився повністю не готовим. Штатних тренованих пенальтистів (5-6) не було, замін не зроблено і втомлені гравці та ще й молоді, психологічно не сформовані не змогли зібратися у вирішальний момент. А з тренери тільки споглядали на це - авось.

08.04.2019, 23:05
    • Прокомментировал матч → Динамо - Челси

Що не стандарт, то і гол. Щось страшне, а не захист. Ну зовсім забули, кому що робити.

14.03.2019, 21:18

Що Сидор воріт не бачить, що Сідклея ноги не слухаються.

14.03.2019, 21:11

Щось забагато вже і тільки перший тайм.

14.03.2019, 20:47
    • Прокомментировал пост → Почему Динамо не проиграет Челси в Киеве?

Да, ми програли за всіма параметрами. Але, і з Челсі грати можна і отримали доволі пристойний результат, хоча, зрозуміло, що далі не пройдемо.

09.03.2019, 21:10
    • Прокомментировал новость → Юрий Шелепницкий: «Для «Динамо» главное — избежать разгрома»

Не вийшло.

08.03.2019, 00:10
    • Прокомментировал матч → Челси - Динамо

Дуже боялися Челсі, от така і гра. У другому таймі почали грати, але все одно м'яч погано слухався.

08.03.2019, 00:07

Другий м'яч на совісті Сидорчука.

07.03.2019, 23:56
    • Прокомментировал пост → Скромное обаяние Динамо

В цілому згоден з автором. Сподобалося як вилітали від своєї штрафної і залишали за спинами греків, але не сподобалося те, що не знали, як же у більшості переграти суперника і закотити м'яч у ворота. Загалом ці дві гри додають оптимізму у становленні команди.

22.02.2019, 15:36
    • 22.02.2019, 15:28