0
Топ-10 блогеров:
Да
  • Прокомментировал матч → Динамо - Десна

суддя падла така куплений свистить в одну сторону а за коментатора я вообще мовчу,гри як не було так вона і не проказується не знаю чим вони там займаються на тренуваннях

15.09.2019, 18:00
  • 27.02.2019, 12:25
  • Прокомментировал статью → Виталий Буяльский: «Надеюсь, Хацкевич останется»

Так ти Віталік ніколи в футбол і не грав ти создавав вид один матч добре а далі 5-6 в розслабоні.

02.09.2018, 22:46
  • Прокомментировал пост → Юрий Вернидуб и цифры

Вспомните когда Динамо у Зари в первом тайме выигрывало 3:0 а после второго 4:4 а тогда кардинально была поменяна тактика игры зари так шо тренер много чего значит

31.08.2018, 13:45
  • Прокомментировал статью → 21-й тур ЧУ: «Верес» — «Динамо» — 3:1. Обзор матча, статистика

Ця команда не грає а мучається на полі не вміє паса дати не вміє звязати три паси і взагалі нічого не вміє такого нездалого Динамо я ще не бачив ніхто не вміє грати в футбол Вербіч в першому таймі пробував щось робити але в другому пойняв що не потрібно напрягатися коли інші не напрягаються Буяльський що робив на полі? жодного разу не пішов в жорсткий відбір не дав жодного пасу не розумію тих хто говорить що він хорошо грає.Марозюк це не футболіст а манікен хай краще з жінкою займається фотографією а воротар у нас взагалі три удари три голи

25.02.2018, 19:14
  • Прокомментировал матч → Динамо - Олимпик

Я думав у грі з АЄКОМ такий розіграш штраних пасом назад в свої ворота випадковість тримають мяч бо гра не клеіться але бачу що то така домашня заготовка розіграшів штрафних коли потрібно бити у ворота а ми пасуємо воротареві причому своєму іще по моєму Морозюк зірочку хапнув поводиться на полі як футболіст який виграв як мінімум чотири золоті мячі.По моєму цю збиральщину під назвою ДК пора розганяти вмісті з ТШ в комплекті.

18.02.2018, 19:49